320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
    ema on sul Kiievis.

    Suva Lvov or Kiiev üks Ukraina puha Zenjovi vanaema on Kiievis
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Uskumatu, Dortmundilt võeti jälle värav ära.

      Edit: Surve kandis vilja ja Kagawa lõi 1:0

      Kommentaar


        Tere tulemast Schalke matustele. Kagawa 2-0 ja Plestan hetk hiljem punane.
        Felix, kuhu lähed nüüd projekti tegema? Hea, et Gazpromis see asi sul ei õnnestunud.

        Kommentaar


          Lõpuks lõi Lewandowski kaane kirstule peale ja kuigi Schalke mehed 1 tagasi koksasid, siis pigem vedas neil et sellist 6:0 tulemust ei tulnud. Dortmundilt võeti järjekordselt värav ära ja lisaks löödi 3 korda latti. Kõik 3 Dortmundi väravat lõid selle hooaja uustulnukad 2xKagawa ja 1xLewandowski, mis ma oskan öelda, BVB skaudid teevad head tööd õhukese rahakoti juures ja selle tulemus on peale 4'ndat vooru kolmas koht

          Ahjaa üle 5 aasta lõpuks jälle ka ühe Bundesliga tuliseima derby võit tuli meile ära

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Dortmund on kahtlemata kõige kuumem meeskond BuL-is praegusel hetkel. Iseasi kuivõrd kauaks noorel pundil jõudu jagub pikal hooajal, ehkki Kloppo trump just sellel sektoril leidubki. Metsik tempo õhtust õhtusse - iga rünnak on ohtlik ning kenasti ehitatud. Sahin ja Bender olid täna suisa maagilised ning Barriosil on eeldusi veelgi enamaks kui mullu, nüüd kui Kagawa ja Lewandowski on väravaid serveerimas.

            Kommentaar


              Eile, siis tuli ilus võit FCK vastu. Mina hakkasin mängu vaatama täpselt sel hetkel kui Barrios esimese värava lõi ja ausaltöldes tundus mängupilt BVB poolelt ikka ülihea. FCK ei suutnud midagi vastu panna, Kagawa tegi imetrikke vastaste trahvikastis, kahjuks ära ei löönud aga see näitas selgelt kui domineeriv BVB antud mängus oli. Hooaja algus on BVB kõigi aegade parim nagu ma kommentaatorite jutust aru sain ja seda kõike on peale pikemat mõõnaperioodi bundesligas nauding jälgida. Küsimärk kui pikalt, seda energiat jätkub jääb õhku rippuma tõesti ja ei julge loota, et seda väga pikalt jätkuks. Samas on meeskond nõnna noor, et kui seda tuumikut koos suudetakse hoida järgnevad aastad, siis on meilt edaspidi tõsist konkurentsi BuL esikohale loota. Igaljuhul eile sai peale mängu naeratus näol magama minna

              Parimad hetked:


              Natuke meeleolu:

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Kodus põrgukatlas 0-1 taga Sevilla vastu ja ikkagi jalgpalli tõde kui ise ei löö,siis lüüakse sulle ja nii juhtuski 45+1.
                Aga mängupildi järgi võinuks seis olla 3-0 kollastele,nauditav mäng ja usun,et Dortmund tuleb sellest supist välja.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Krdi Schmeltzer oskab ikka suurtele rahadele bloki peale panna , hale fail mängija

                  Kommentaar


                    Sellise käe eest, mis lõpus oli, anti üleeile Chelseale pennu...

                    Kommentaar


                      Teine poolaeg oli jama Dortmundil,tõsi oli üks post ega rohkemat midagi ei suudetud Sevilla lõhkus ikka väga hästi Dortmundi mängu.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Kurb, Dortmund oli igati üle mänguliselt aga see 1 lõdvaks laskmine maksis mängu. Isegi kümnekesi vallati palli ja pressiti, vastased suutsid paar ohtlikku kontrat küll teha aga mängupildi järgi jäi mulje, et vastased olid platsil vähemuses. Mis Schmeltzeri teist kollast puutub, siis see oli tõesti sukeldumine, samas kui tihti seda teiseks kollaseks vilistatakse on iseküsimus. Enamasti ei anta selle eest ka esimest kollast mitte. Nagu Sat1 kommentaator ka tabavalt märkis, siis kohtunik justkui mingeid suuri kalasid ei teinud aga kõik asjad, mis võimalik vilistas BVB'le ära ja samas vastastele mitte, vot sulle koduvilet. Kahju, et Kagawa posti tabas ja Hummelsi peapall joonelt ära toodi.

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Eins zu Null!!

                          Barriose tabamusest

                          Ja nüüd Nuri Sahin 2:0, Super töö BVB!

                          Kommentaar


                            Seekord sai siis nahkpükslased kotti pistetud. Kloppi taktika töötas väga hästi ja Bayerni keskvälja ahistamine andis soovitud tulemuse teisel poolajal.


                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Suurepärane lahing Kölniga. Borussia fännide ettejooksmine jättis mulje nagu oleks Bundesliga võidetud.
                              Ja mis värk Podolskiga oli? Sahin libistas meelega Poldi eest läbi peale enda väravat ja see järel Weidenfeller jooksis ka keskväljakule midagi emotsionaalset ütlema.
                              Aga jah nauditav jalgpall algusest lõpuni!
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Nonii väga Bayernlik mäng oli. Reliseerimisproblemid nagu Bayernil ja mängu lõpus kingiti suluseisust värav. Loodetavasti leiab Barrios järgmine nädal värava jälle üles aga seniks tuleb BuL Esikohta nautida, näis kas saab homseni nautida või lubatakse Hamburgi poolt seda rõõmu suisa pikemaks

                                P.S. MoM oli kindlasti Sahin


                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X