320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oli au kuulata nii Jingle bellsi, kui ka You never walk alone - Werderi vastu mängus oli neil mingi noorte koor kohal kes nii öelda eeslauljad olid. Seda siis nende rahvalaulude puhul, YNWA tuli ikka lindilt ja kaasa lauldi täiega. Antud lauluvideo jääb lühikeseks, et asjast sotti saada.

    Kommentaar


      Mnjaaa imeline on BL tabeli esimene libastub tabeli viimasele,aga iseenesest hoiab pingeid üleval
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Imeline küll, aga mingist libastumisest ei saa juttu olla. Kihlveokontorid olid üsna metsas minu hinnangul oma koefidega. Viimati kodus Kölni purustanud ja võitu vajava Gladbachi koef eelmine aasta samas mängus ma usun oleks olnud natsa alla 3e ja Dortmundil 2,3 umbes... Ja praegu kus Dortmundil pole 2,5 põhimeest olemas võrreldes ideaaliga, siis pole elu nii lihtne, et esimene peaks võitma viimase igal juhul.

        Kommentaar


          See voor, oli näha, et ilma Sahinita pole mängus seda voolavust mida vaja oleks ja DaSilva käigud olid natukene harjumatud. Mitmel korral jättis ta Schmeltzeri üles tõusmise kasutamata. Selge oli, et see mäng lihtne olema ei saa. Mönchengladbach hoib küünte ja hammastega Bundesligast kinni ja ei taha alla vajuda ning meie teadsime enne mängu juba, et selle mänguga taldrik koju ei tule. Kombinatsioon Da Silva keskväljal ning Lewandowski ründes ei toida kahjuks. Hajevil olekut demonstreerisid ka meie muidu kaljukindel keskkaitse paar Subbotic-Hummels.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Õnnitlused tiitlivõidu puhul!

            Kommentaar


              Suurimad õnnitlused poolehoidjatele, igati teenitud tiitel!

              Kommentaar


                Supper supper megagiga hüper supper!!! Õnnitlused kõigile kes toetasid!!!
                b-day

                Kommentaar


                  Õnnitlused ka minu poolt Borussia Dortmundile! Tiitel on teie ja nautige 2011 aasta Bundesliga meistriks olemist !

                  Kommentaar





                    Super Emotsioonid laes ja suur tänu Kölnile Seitsmes tiitel tuli koju ära.

                    Bundesliga.de

                    P.S. Tänu meie "kollasele seinale"! Mängu telerist vaadates anti võimas emotsinaalne laks.
                    Siit siis veelkord stiilinäidet "kollasest seinast":

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Palju õnne kõigile Dortmundi fännidele!

                      Kommentaar


                        Õnne Dortmundi fännidele seitsmenda tiitli puhul. Teie meeskond on selle ausalt välja teeninud ! Seda "kollast seina" oli täna Eurospordi vahendusel tõesti seff vaadata ! Hea töö !

                        Kommentaar




                          Lõuna tribüün 30.04.2011

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Palju õnne!
                            Nõnda ilusa mänguga igati teenitud tiitel!
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              respect ja õnnesoovid! auga välja teenitud tiitel tuli ära.
                              järgmine aasta tuleb siiski see vidin tagasi allianzile toimetada
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Kurat, Kala2 ja teised teadjamad. Sahini Reali mineku jutud kõigutavad? Asi tõsine v lambi Goal.com'i jama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X