320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Suurepärane lahing Kölniga. Borussia fännide ettejooksmine jättis mulje nagu oleks Bundesliga võidetud.
    Ja mis värk Podolskiga oli? Sahin libistas meelega Poldi eest läbi peale enda väravat ja see järel Weidenfeller jooksis ka keskväljakule midagi emotsionaalset ütlema.
    Aga jah nauditav jalgpall algusest lõpuni!
    Poldi raius enne seda värava toonud rünnakut Sahinile kossi ja mõlemad said ninapidi kokku minemise tõttu ju ka kollase. Eks Sahin, siis eputas Poldi ees veidi. Vedas muidugi, et selle lollusega teist kollast ei teeninud aga väga emotsionaalne lõpp oli küll

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Dortmundil suurepärane kooslus ikkagi, võiks öelda, et võtmemehed koguni barcalikud. Vähemalt minu meelest: Kagawa=Messi, Sahin=Xavi, Barrios=kesiganes Barcal kesktormaja on.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Dortmundil suurepärane kooslus ikkagi, võiks öelda, et võtmemehed koguni barcalikud. Vähemalt minu meelest: Kagawa=Messi, Sahin=Xavi, Barrios=kesiganes Barcal kesktormaja on.
        No kommentaatorid ju itsitasidki, et kõlakate järgi barca mehed juba vaatavad Kagawat

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Sahinile ata-ata, et niimoodi Podolski ette parastama läks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
            Loodetavasti leiab Barrios järgmine nädal värava jälle üles aga seniks tuleb BuL Esikohta nautida, näis kas saab homseni nautida või lubatakse Hamburgi poolt seda rõõmu suisa pikemaks
            Mainz kaotas 0-1 HSV´le ja see tähendab, et Dortmund on BuL´i liider peale 8. vooru ning loodetavasti suudetakse seda kohta hoida hooaja lõpuni. Õnnitlused kõikidele fännidele!!! GO BVB

            Kommentaar


              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              No kommentaatorid ju itsitasidki, et kõlakate järgi barca mehed juba vaatavad Kagawat
              Küllaltki populaarne mees ka milani foorumis.

              Kommentaar


                Loodetavasti enne hooaja lõppu siiski minemas pole.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Seda loodan minagi. See oleks minu arvates ülim lollus hakata ära ostma meest, kes on ennast ainult pool hooaega tõestada suutnud. Samas BVB'l saab meeskonna koos hoidmisega ilmselt raskusi olema, rahakott on õhuke ja skaudi kui hästi tahes, siis suured löövad ikkagi lõpuks rahakotiga pähe ja lohistavad paremad palad minema. Ideaalis loodaks, et selline kooslus kestaks paar hooaega veel.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Mitte,et ma Dortmundi vastu oleks aga "tänu" hr Starki tegutsemisele päästis Dortmundile kodus viigipunkti 93',karistuslöögist,kus videokordusest oli näha mingit viga seal kyll polnud,aga Dortmund oli muiddugi parem,aga Hoffe võitles südilt kaitsestlähtuvalt.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Mitte,et ma Dortmundi vastu oleks aga "tänu" hr Starki tegutsemisele päästis Dortmundile kodus viigipunkti 93',karistuslöögist,kus videokordusest oli näha mingit viga seal kyll polnud,aga Dortmund oli muiddugi parem,aga Hoffe võitles südilt kaitsestlähtuvalt.
                      täitsa hull oli küll see viimase minuti koll. ja mul jäi arusaamatuks, miks Sahin pidi pennu uuesti lööma?

                      Kommentaar


                        Mnjaa, ei suudetud, klubi järjestikuste võitude uut rekordit seekord püstitada. Suuresti oli eilse mängu ebaedu kinni Kagawa ja Sahini, mitte kõige õnnestunuma mängu tulemus ja teisalt lõi veidi rööpast välja ka see tingel-tangel penalti situatsiooni juures, kus tänu Barriose liig varajasele kasti sööstule tuli Sahini penalt kordamisele ja see ebaõnnestus. Hoffenheimi poolt tegi väga hea mängu Luis Gustavo, kes küll minu arvates oleks võinud ka platsilt ära minna aga paraku kohtunik otsutas alles kolmanda jalgadesse löögi kaardiks vormistada. Õnneks tuli kohtuniku eksimusest, siis väravasituatsioon ja tegelikult müstiline, et löök otsustati Da Silvale jätta ja veel müstilisem on, et ta realiseeris selle nii ilusasti Mängu domineerisime me muidugi täielikult aga midagi üliohtlikku ei suudetud hea Hoffenheimi kaitse vastu luua.
                        Ahjaa, kui Grosskreutz peale võhma ka tehnikat arendaks oleks ehk paar ära löönud. See viik loodetavasti oli selleks kaua oodatud tagasilöögiks, mille järel tuleb uus tõus nagu Mainz seda edukalt ette näitas.

                        Värav kah:

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Täiesti kohutav lagunemine toimus täna BvB poolt. Mõttestatud meeskonna mängu nagu vastase poolel enam ei olnudgi. Nüüd jääb loota BvB-l et Bundesligas ei toimu lagunemist. Osad mängijad olid vigastustega küll audis, aga see küll 3. liiga meeskonnale kaotamist ei vabanda.

                          Kommentaar


                            Eile, siis kukudi välja karikast. Mängu ise ei näinud, seega väga kommenteerida ei oska aga mängujärgsetest kommentaaridest kumas läbi, see et realiseerimisega on probleeme tekkinud jälle. Tahaks väga loota, et nüüd vastase väravad täitsa suletuks ei jääks peale nii head liigahooaja algust, kus Dortmund oli kõige resultatiivsem meeskond. Muidugi niipalju võib ennast "lohutada", et kaotati penaltitega, erinevalt Mainzist, kes sai mängust oma kaotuse kätte.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              tabeli tipus!
                              huvi pärast arvutasin välja algkoosseisu keskmise vanuse tänases mängus ja selleks tuli 22.5.

                              Kommentaar


                                huvitavat lugemist
                                Amid all the excitement about Mainz’s exhilarating start to the new German season, Borussia Dortmund’s surge into second place in the Bundes...
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X