320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht pohhui kas nad võidavad 10 punktiga või 1 punktiga. Tiitli nad ära võtavad igatahes.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Mulle meenub Hoffenheimi imelise sügisringi järel ka ülistusi, kuid reaalsus on miski muu.
      Eks tibusid loeme kevadel. Peale talvepausi on näha, kas meeskond suudab hoogu hoida.

      Kolmapäeval on siis Euroopa liiga otsustav kohtumine Sevillaga. Õnneks saavad mängida nii Sahin kui ka Weidenfeller (mõlemal pisivigastused). Huvitav lugu on Weidenfelleriga, kes tahab lepingu pikendamist kauemaks kui seda BVB juhtkond soovib ja ähvardab ka lahkumisega. Weidenfellerit pidi hetkel noolima Aston Villa, mis küll ilmselt pole väga tõsine variant kuna nad on Inglismaal põhjamudas siplemas. Loodetavasti leitakse siiski kompromiss, sest Weidenfellerile hetkel väärilist asendust pingil küll ei paista.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Mulle meenub Hoffenheimi imelise sügisringi järel ka ülistusi, kuid reaalsus on miski muu.
        No ma pole küll Saksamaa jalgpalli ekspert, aga Hoffenheimiga võrdlusi saab ikka väga minimaalselt tõmmata. Hoffenheimi vaadates oli selgelt näha, et tegu oli eneseülejatega, aga Dortmund jätab reaalselt kõva mulje - neil on oma stiil, pingil on päris mitu arvestatavat varumeest ja no need talendid, kes neil on, kipuvad aina paremaks muutuma. Kui Hoffenheimi kunagi vaatasin, siis ei tekkinud kordagi muljet, et oh kurat, see mees võiks Interisse tulla, aga Dortmundit vaadates leiab neid ikka päris mitu tükki.

        Ma ei taha eriti uskuda, et nad selle edu peaks käest mängima (eriti arvestades fakti, et Bayern on 17 punkti kaugusel), aga eks jalgpallis on ennegi sellist nalja tehtud. Vähemalt tundub, et tegu on tiimiga, kes on suuteline pikemalt samamoodi mängima kui oma meeskond koos hoitakse.
        sigpic

        Kommentaar


          Mina arvan,et see hooaeg paneb Borussia liiga kinni, aga järgise hooaja eel läheb neil igatahes oma staaride hoidmisega raskeks. Või mine sa tea, mängijateturg on kõvasti tagasi tõmmanud võrreldes sellega, mis kaks kuni kolm aastat tagasi toimus. Igatahes, kui tahtjaid tekib, milles pole kahtlustgi, siis läheb Borussial raskeks hoida oma tähtmängijaid tiimis.

          Kommentaar


            Laskem siis pseudoteadusel kõnelda: viimasel kümnel hooajal on Bayerni kevadring olnud alati parem kui Borussial, kaasa arvatud BVB meistriaasta 2002. Nahkpüksikute kevadine eelis on siis olnud selline:

            2000/01: +5
            +3
            +11
            +3
            +6
            +6 (lõpptabel 75 p vs 46 p)
            +5
            +21 (lõpptabel 76 p vs 40 p)
            +2
            2009/10: +10

            Seega peaks midagi katastroofilist juhtuma, et BVB tiitli just Bayernile veel maha mängiks. Ja nõustun Taneliga, et Hoppenheimi esimese poolaasta tähelend oli üle oma tegelike võimete (mida tegelikult oodati alles teisel-kolmandal hooajal, mis pardoksaalsel kombel on pettumuseks osutunud) ja isegi viletsamaks osutunud kevadel kaotasid nad toona Bayernile vaid 12 punkti (meistriks tulnud Wolfsburgi ja Stuttgardi poognad olid hoopis eri klassist).

            Kokkuvõttes: hetkel pole ei statistilisi ega sisulisi argumente, miks veenev ja bayernlikult ka kehvemad mängud võitev BVB ei peaks meistriks tulema. Sellised "spordis võib kõike juhtuda" on nürid käibefraasid, millega eriti midagi pole peale hakata ja kõlbavad vaid eneseõigustuseks. [Tõsi, vahet Bayerniga jäädakse Bundesliga igikestvast stsenaariumist tulenevalt vist kuni viimase vooruni arvestama].
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              Oluliste mängijate lepingud (Transfermarkt.de andmetel):
              Roman Weidenfeller (30.06.2011)
              Neven Subotic (30.06.2014)
              Robert Lewandowski (30.06.2014)
              Nuri Sahin (30.06.2013)
              Mats Hummels (30.06.2013)
              Jakub Blaszczykowski (30.06.2013)
              Lucas Barrios (30.06.2014)
              Kevin Grosskreutz (30.06.2014)
              Sven Bender (30.06.2016)
              Shinji Kagawa (30.06.2013)
              Lukasz Piszczek (30.06.2013)
              Marcel Schmelzer (30.06.2012)
              Mario Götze (30.06.2014)

              Väidetavalt teiste klubide poolt nillitavad mängijad:
              Weidenfeller (Aston Villa)
              Subotic (Liverpool)
              Sahin (Bayern)
              Kagawa (Milan)
              Hummels (Inter)
              Barrios (Liverpool)

              Subotic arvas, et Liverpool oleks samm tagasi. Barrios on samuti ise twitteris väitnud, et tahab Dortmundi jääda. Sahin on ümber lükanud väite nagu ta lepingus oleks klausel mis lubab ta 2011 suvel 6 miljoni euro eest ära osta hoolimata lepingu kestvusest. Kõik need teiste klubide huvid on puhtalt kuulujutu tasemel seega palun mitte väga kividega visata, lihtsalt arvasin, et oleks huvitav välja käia see info.

              Pragusel kursil jätkates on järgmine hooaeg Meistrite liigas Dortmundi osalemine üsna kindel, seega on üks oluline faktor BVB kasuks rääkimas. Lisaks tundub praegu ka meeskonna sisekliima piisavalt hea olema, et ei taheta sealt nii kergelt lahkuda. Eks lõpuks muidugi on võimalik ka Dortmundi juhtkond rahakotiga kummuli lüüa aga loodame, et seda ei juhtu niipea.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Ega ma tahagi, et Borussia tiimist vennad ära jokseks, väga nauditavat mängu mängivad ja palju põnevam on vaadata kui Barcelona mängu, sest mäng on tempokam ja atraktiivsem. Lihtsalt, kui mingid Barcelonad, Realid ja ManU-d tulevad küsima ja hakkavad ennem mängijatele kärbseid pähe ajama siis on ikka suuri raskusi eemale neid peletada. Näiteks Kagawa, kui Real talle tuleks teeks pakkumise, siis ma ei usu, et vend suudaks ära öelda.(Seda mitte seepärast, et Kagawale Real meeldib vaid kuna Perez pakub talle nii suurt palka, kuna tema särkide müügist teenib sama palju kui Cristiano särkide müügist ja seega palganumber määrab). A see puhtalt minu arvamus.

                Kommentaar


                  Mehed aega ei raiska, 4.minutil 1-0

                  Kommentaar


                    Poolaeg Sevillale 2-1. Pärast avaväravat läks initsiatiiv selgelt Sevillale ja pruunlased lõid väravad ära. Ründes jääb käike väheseks hetke seisuga aga eks näis mis teine poolaeg toob.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                      Poolaeg Sevillale 2-1. Pärast avaväravat läks initsiatiiv selgelt Sevillale ja pruunlased lõid väravad ära. Ründes jääb käike väheseks hetke seisuga aga eks näis mis teine poolaeg toob.

                      Kas viik edasi ikka viib?
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Ei, ainult võit.
                        PSG'l on punkte 11, Sevillal 9, Borussial 8
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Ei, ainult võit.
                          PSG'l on punkte 11, Sevillal 9, Borussial 8
                          Njh,sain hetke punkti tabeli.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Ei vii, viigi korral oleks Dortmundil 9 Sevillal 10 ja PSGl on juba praegu 11 punkti ja arvatavasti tuleb 3 Karpaty mängust juurde, niiet ainult võit.

                            Kommentaar


                              Edasi viinuks ainult võit. Võit jäi tulemata. Euroopa liiga läbi. Võimalus keskenduda Bundesligale. Selle hooaja BL meister selgunud .

                              As simple as that .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Edasi viinuks ainult võit. Võit jäi tulemata. Euroopa liiga läbi. Võimalus keskenduda Bundesligale. Selle hooaja BL meister selgunud .

                                As simple as that .
                                Pole siin veel midagi selgunud
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X