320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen aru saanud, et Realil on tõsine ostuhuvi ning otsus on Sahini teha. See barriose "Real tegi hea ostu" kommentaar tundus liiga ajas ette ruttav, samas on alati võimalik et keegi teab midagi mida avalikkus ei tea ja ilmselt siis ka põhjusega. Ehk vaevalt meil mingit tugevat allikat oleks enne, kui asi ametlikult välja kuulutatakse. Võimalik, et tal lastakse rahulikult hooaeg ära lõpetada, muidu ei antaks talle ju enam hispaania poolt asu.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      No ütleme, et see spekulatsioon tundub oluliselt tõsisem olema kui kõik need hooaja jooksul käinud jutud Barriose, Götze, Schmeltzeri, Kagawa, Subbotici ja Hummelsi kohta. Otseselt ametlikult pole mdiagi veel minuteada kinnitatud. Samas mõningad usaldusväärsemad allikad Saksamaal juba hakkavad samuti sinnapoole kalduma, et Sahin vahetab klubi. Sahin ise on mingi moment spekulatsioonide algusaegadel kuulutanud, et tema otsus on see, mida BVB fännid loodavad, küll on sellest ütlusest jupp vett merre voolanud ja Nuri pole ise ka kogu seda trianglit ümberlükkama tõtanud. Argumendid, mis klubivahetuse vastu räägiks oleks tema Madridis pingile istutamine tõenäoliselt, oluliselt kehvem meeskonna sisekliima, kehv meeskonna maine. See kõik on samas spekulatsioon. Sahin ise on hooaja lõpuni vigastatud ja oma vastuse pidi ta hiljemalt 3 nädala jooksul teada andma, seni ei saa millestki konkreetsest rääkida. Minule tundub see situatsioon tõesti täiesti 50:50 antud ajahetkel. Sahin ise ilmselt tunneb kiusatust marjamaale mineku suhtes aga samas teab ta ka kõike seda, mida ma eelpool madridi kahjuks mainisin. Kogu praegune meeskond lubas selle nimel tööd teha, et ta kuskile ei läheks ja ühe hooaja prooviks veel sama seltskonnaga ilma teha. Samas näiteks Barrios on väidetavalt Radio Marca's juba kuulutanud, et tehing on tehtud ja Sahin istutab Khedira pingile, võta nüüd kinni. Kurb oleks muidugi kui CL'is peab Gündogan ennast meeskonda istutama hakkama, see ei käi ilmselt nii lihtsalt ja libedalt nagu Piszczeki ja Kagawaga.

      See on siis minu arvamus sellet loost praeguse seisuga aga mul on ka kollased prillid ees

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Sahin ja Khedira on ju erinevat tüüpi mängijad. Khedira on rohkem lõhkuv poolkaitsja, Sahin pigem loovam. Aga palju tal lepingut veel BVB-ga alles on?

        Kommentaar


          Karta on et raha paneb lõpuks ajad paika..kahjuks.Realil piisavalt vahendeid et teha lõpuks selline pakkumine, millest keeldumine oleks nii klubile kui Nurile endale vastupandamatu.Aga loodame et klubi herr Kloppiga eesotsas on hea veenmisoskusega.Aga eks lähinädalad annavad selgust.Hoiame kollased prillid ees
          b-day

          Kommentaar


            Klubi veenmiseks midagi erilist teha paraku vaja pole - lepingus on ju see 6 miljoni punkt sees. Kui ma nüüd valesti aru pole saanud.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Klubi veenmiseks midagi erilist teha paraku vaja pole - lepingus on ju see 6 miljoni punkt sees. Kui ma nüüd valesti aru pole saanud.
              Ma küll praegu viidet ei saa anda aga BVB fännifoorumist torkas silma, et see 6 miljoni klausel on ümber lükatud Nuri enda poolt. Samas seni kuni kindlat viidet pole, ei tea ka uskuda. Ja on ka mingi väide, et see 6 miljonit on juhul kui klubivahetus jääb Bundesliga siseasjaks.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                No see 6 milli on ikka väga naeruväärne. Loodan väga, et ta jääb Dortmundi, sest tahaks näha, mida Dortmund järgmine aasta suudab sama satsiga, kui noored poisid on muutunud veel paremaks ning enesekindlamaks. Realis pole tal see põhikoossesisu koht ka väga kindel, kuigi ilmselt pingile teda ei tooda, aga kindlasti on Khediral ka omad võimalused.

                Kommentaar


                  Tahaks loota, et Sahin siiski kusagile ei liigu. Või kui liigub siis igastahes mitte Reali ! Ei tahaks näha järjekordset head noort mängijat pingil kopitamas näha, nagu selles klubis (või siis särgivabrikus) tavaks saanud on.

                  Kommentaar


                    Nojah.. Samas on ostetud juba sama postisiooni peale järjekordne hästi mängiv türklane Gündogan Nurembergist nelja milku eest aastani 2015. Ehk suudab asendada väärikalt ja ehk siiski ei lagune see hästi kokkumängiv võistkond laiali. Sahin läheb väidetavalt 10-12 milli eest ja selle eest saaks ilmselt veel mõne ostu teha, et järgmine aasta ka CL-is lammutada. Edu teile!

                    uuest kutist pilti kah..
                    Algselt postitas rainis007
                    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                      Nojah.. Samas on ostetud juba sama postisiooni peale järjekordne hästi mängiv türklane Gündogan Nurembergist nelja milku eest aastani 2015. Ehk suudab asendada väärikalt ja ehk siiski ei lagune see hästi kokkumängiv võistkond laiali. Sahin läheb väidetavalt 10-12 milli eest ja selle eest saaks ilmselt veel mõne ostu teha, et järgmine aasta ka CL-is lammutada. Edu teile!

                      uuest kutist pilti kah..
                      Linna nimi on Nürnberg. Mis puudutab Gündogani, siis jah sama positsioon jne aga see võib ka veel olla sellel põhjusel, et praegu pole sinna asemele peale vanamees Da Silva kedagi panna.

                      P.S. Postitud on ajendatud kollastest prillidest endiselt.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Gündogan on väga kõva vend - karistuslööke lööb isegi paremini kui Nuri. Samas kahtlen ma tema kaitsesse tagasi töötamise osas. Aga mine sa tea. Sahinit ei tahaks kohe üldse ära anda, aga kui muud üle ei jää, siis mis teha.

                        Kommentaar


                          Nuri Sahin wechselt zu Real Madrid
                          [09.05.] Mittelfeldspieler Nuri Sahin verlässt mit einer festgeschrieben Transfergebühr Borussia Dortmund zum Saisonende und erhält bei Real Madrid einen Sechsjahresvertrag. Damit erfüllt sich der 22-Jährige einen „Kindheitstraum“. In einer bewegenden Pressekonferenz nannte er die Gründe für seinen Abschied. Michael Zorc sagte: „Die Türen beim BVB stehen Dir immer offen.“ Ansonsten bleibt die Meistermannschaft zusammen: „Nur in diesem Fall waren uns die Hände gebunden.“ Bericht folgt
                          Nuri on siis meilt läinud ja järgmise hooaja kohale kerkib juba murepilvi enne kui eelmine hooaeg lõppenud on. Tundub, et lepingus oli siiski väljaostu klausel sees. Kas tõesti Gündogan veab välja? Mina seda ei usu aga luban tal ennast positiivselt üllatada. Kurb on see, et üle pika aja oleme CL'is ja peame seal hakkama saama ilma oma põhilise keskvälja mootorita.

                          MeinBVB foorumis on fännid arusaadavalt endast väljas. Sahin'i erinevate intervjuude tsitaadid on lagedale toodud, kus ta Madridi siirdumise kuulujutte ümber lükkas.

                          Üks fänn tegi Sahinile ka juba kiire vestmiku järgmiseks hooajaks:
                          Bank - banco
                          Überstunde - hora extra
                          Laufen - carrera
                          Ackern - agachar el lomo
                          Jemandem die Augen aus den Hölen treten - salir a alguien los ojos de las órbitas
                          Blutgrätsche - el plantillazo
                          Zeit schinden - hacer tiempo
                          Liegestütze - flexiones
                          Ruhe! - Silencio!
                          Boss - Jefe
                          Was nicht ist kann noch werden - Vivir para ver
                          Wo gehobelt wird, fallen Späne. - No se puede hacer una tortilla sin romper los huevos.
                          Es kann nur besser werden - Ya hemos tocado fondo
                          Geh mir aus dem Licht! - ¡quítate de la luz!
                          Besser den Spatz in der Hand als die Taube auf dem Dach - Más vale malo conocido que bueno por conocer. (aber den kennst Du ja schon)

                          Pressikonverentsi ülevaade

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Järjekordne põhjus, miks Reali vihata.
                            Mitte, et neid põhjuseid enne veel vähe oleks olnud...

                            Kommentaar


                              No kurat küll - ta ju muretseti endale kui üks suuremaid lootusi tulevikuks. Juba ma ei tea- 16 aastasena oli ta seda. Mis moodi see väljaostu summa siis sinna selline pisike pandi? On ikka totakad - kõva 10 milli eurot jääb nüüd saamata.

                              Kommentaar


                                No BVB juhtkonna poolne selgitus nendele "augu" klauslitele lepingutes oli BVB ülikehv majanduslik seis. Kui poleks auguklausleid olnud poleks lepingut tahetud. Nüüdseks muidugi võib arvata, et see hakkab valusalt kätte maksma. Väidetavalt uutes lepingutes selliseid variante pole. Aga ma olen siiski Sahinis pettunud, viga on ilmselt purunenud kollastes prillides.

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X