320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohutavas vormis marslased alistasid kehvas vormis oleva Dortmundi. Skoor on kindlasti suureks üllatuseks.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Bremenist tulise lahingu järel 0-2 võit Esimese kaunitari lõi Perisic 41 minutil,teise Owomoyela 71 minutil 1 mehega vähemuses olles.
      b-day

      Kommentaar


        Perisici eemaldamine oli minuarvates isegi õigustatud.
        Kuigi ennem tipsas pallile pihta, siis sellegi poolest suht metsik sissesõit.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Jep täitsa nõus..Pigem see esimene kollane oli nii ja naa..
          b-day

          Kommentaar


            obv punane oli see. Aga kena tulemus

            Kommentaar


              Euroopas ei suudeta kuidagi mängida ,kui täna peaks ka võõrsilt kaotus tulema siis mnjh game ower ML hetkel ollakse 1:2 taga esimesepoolaja järel
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Game over it is. Kurb oli vaadata kuidas meie kaitse oli nagu läbisõiduhoov.Schmeltzer vast oli kõige patusem kaitseliinist, pidevalt jäi hiljaks kaitsesse tagasi liikudes ja positsiooni valikud olid kehvad. Lisaks on näha, et meid lüüakse meie eelmise hooja relvaga ehk võitluslikkus, tahe ja kõrge pressing. Mängu alguses oli kohe näha, et midagi head sellest mängust ei tule kui Subbotic ja Hummels ei suutnud kokku leppida kes palli võtab, ning sellest esimene ohtlik olukord tekkis. Tagantjärgi targana arvan ma, et Schmeltzeri asemel oleks võinud hoopis Owomoyela alustada, kuna nädalavahetusel oli näha, et ta on kaitses oluliselt kindlam lüli. Perisic valmistas väikese pettumuse, kui mängu esimese 10 minuti jooksul oli teda palju näha, siis teisel poolajal jäi ta silma valdavalt söödu jms tehnilise praagiga. Kloppole mõtteainet ja tuleb liigale keskenduda, et järgmine aasta oleks võimalus uuesti proovida. Lisaks torkas silma, see et mäng tõmmati kohutavalt kokku koguaeg. Kui pall liikus äärele, siis liikus pool meeskonda punti palli juurde ja palli kaotamisel tuli vastastelt alati ohtlik kontra, mis pea alati ka ohtliku tsenderduseni viis.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Euro ebaedu sai vaese ja muidu sümpaatse Kölni peal välja elatudTulemuseks purustustöö ja 5-0 võit
                  b-day

                  Kommentaar


                    Super tulemus. Sai ennast Kölni peal välja elatud. Mängupilt oli nagu eelmise aasta hea BVB kõrge pressinguga, mis tõi ka rohkelt tulemust. Kuna nahkpükslased suutsid eile Hannoverilt pähe saada, siis on vahe kahanenud 3 punkti peale ja paar nädalat tagasi haavamatuna tundunud Bayern on juba käeulatuses.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                      Super tulemus. Sai ennast Kölni peal välja elatud. Mängupilt oli nagu eelmise aasta hea BVB kõrge pressinguga, mis tõi ka rohkelt tulemust. Kuna nahkpükslased suutsid eile Hannoverilt pähe saada, siis on vahe kahanenud 3 punkti peale ja paar nädalat tagasi haavamatuna tundunud Bayern on juba käeulatuses.
                      Elad Dortmundis?

                      Kommentaar


                        Mind kohe huvitab, kust eelmise postituse tegija sellise asja võimalikkuse välja luges.
                        Vaatasin "Kurat"i postitustest viimast 5-6te ja ütlen nende pealt, et 99% ei ela päris kindlasti.

                        Kommentaar


                          Elan Tallinnas Ei taba samuti DjalmaSantos'e loogikat.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Ta kasutaja Maski käest küsis kas too elab Prantsusmaal või Marseille-s Et miks ta just seda klubi toetab jne..Kusjuures jäigi arusaamatuks küsimuste tagamaa ja loogika juba siis
                            b-day

                            Kommentaar


                              Pidage nüüd hoogu,fännid...kui inimene kirjutab Borussiast vormis "meie",siis miks ma ei peaks arvama,et ta elab Saksamaal?ok,elad...Eestis...fännake Tammekat ja Kaljut...miks ma siin,kauges Eestis peaksin fännama Dresdeni Dynamot või Hannoveri?lihtsalt meeldib?kirjutage,mis meeldib?

                              Kommentaar


                                Rahu ainult rahu Sellega on nagu nagu on, eesti klubidega ei seosta ennast kuna lapsepõlvest saati olen jälginud just Saksamaal toimuvat ja paraku jääb see ka südamelähedamaks kui see mis Eesti Meistriliigas toimub. Kalju on küll mulle sümpaatne sats aga ilmselt ei saa minust kunagi päris sellist padufänni, kes nende tegemistele iga oma hingetõmbega kaasa elaks. Ilmselt kui minu lapsepõlves oleks eksisteerinud korralik klubi Haapsalus suudaks ma ennast nendega ka samastada ja elaks nende tegemistele kaasa. Samas ma võiks küsida ju, et kas sa elad Brasiilias, et oma nimeks Djalma Santos valinud oled, miks ei ole su kasutajanimi Kristen Viikmäe või Tarmo Neemelo?

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X