320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    No kurat küll - ta ju muretseti endale kui üks suuremaid lootusi tulevikuks. Juba ma ei tea- 16 aastasena oli ta seda. Mis moodi see väljaostu summa siis sinna selline pisike pandi? On ikka totakad - kõva 10 milli eurot jääb nüüd saamata.
    Arvan, et Sahini hind võiks ikka 30+ mil jääda. Aga jah. On teil veel neid "odava klausli vendi" ?

    Kommentaar


      Sahini kohta nii palju, et pole küll tema enda parimates huvides, aga ta võinuks nii palju klubile vastu tulla, et teha lepingus väike muudatus ning väljaostuklausel veidi kõrgemalegi tõsta. 10-15 miljonit rohkem poleks nüüd küll suuri ära hirmutanud...
      sigpic

      Kommentaar




        nendele kes keelt oskavad siis.
        päris nukker päev igal juhul

        Kommentaar


          Arvestada tasub ka seda, et Şahin pikendas lepingut 2009. aastal, kui tema tähelend polnud veel sugugi kindel. Heitliku iseloomuga noorsand oli äsja Rotterdamis asumisel käinud, esimene hooaeg pärast tagasitulekut oli nii ja naa, teine juba korralikum ja alles kolmas ehk siis 2010/2011 tõeline läbimurre.
          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

          Kommentaar


            Kurbade uudiste vahele ka natuke moeuudiseid:


            Mulle meeldis pragune vorm rohkem aga eks ole näha kuidas see reaalsuses välja nägema hakkab.

            Laupäeval aga saame taldriku kätte lõpuks!

            Politseijõud on ekstravalvsad kuna Frankfurti fännid ei ole eriti rõõmsad ja eelmise nädala aktsiooni vaöguses kardetakse neid.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Lahe mõte minu meelest.

              Kommentaar



                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Huvitav mitu penaltit meil see hooaeg löömata jäi? Hooaja viiamses mängus lisandus, siis 2.

                  Laseme aga nüüd klatshi vabriku käima:
                  Väidetavad ostud:

                  Ilkay Gündogan (20a) 6 milj. €

                  Nürnbergi keskvälja mees, kes mängib mõlema jalaga ja peaks saama Sahin'i asendajaks. Näis kas veab välja kuna tundub natuke ründavama stiiliga olema
                  Wikipedia


                  Ivan Perisic (22a) 6 milj €
                  Horvaat Brugge'st.Esindas ka Horvaatia U21 koondist kus lõi 2 väravat. Meil ilmselt hakkaks ründaja positsiooni mängima.
                  Wikipedia


                  Väidetav huvi:

                  Marco Reus (21a) 8 milj €

                  Meie oma noortekoolist pärit mees, kelle talent enne Kloppi BVB süsteemile märkamatuks jäi. Praeguse seisuga on kindel, et kui Mönchengladbach peaks 2. bundesligasse langema, siis ta sealt ka lahkub. Kõik muu on lahtine, väidetavalt üritavad ka nahkpüksid talle küüsi taha saada. See hooaeg on suuresti tema just see, kes Mönchengladbachi vee peal hoidnud on. Oleks super täiendus. Ilmselt tema tulek tekitaks keskväljale ründe osas kõvasti konkurentsi juurde.
                  Wikipedia


                  Mida, siis nendest ostu kuulujuttudest ja ostudest arvata. reusi tulekut ma pean suhteliselt ebatõenäoliseks kuna ta on ennast juba korralikult Bundesligas tõestanud ja kui ta peaks turule tulema, siis läheb meil võidupakkumisega raskeks. Kui aga siiski peaks Reus'i tulek teoks saama, siis läheb Dortmundi sisekliima ilmselt natuke käärima (ründavate poolikute positsioonile oleks lihsatlt liiga hea valik).
                  Gündogan peab Sahini saabastesse astuma ja ma väga loodan, et ta tuleb sellega toime, ning ma loodan, et ta teeb ka veidi rohkem kaitsetööd kui Nürnbergis. Perisic ilmselt peaks olema mees, kes hakkab Barriost abistama ja Lewandowskit tagant utsitama konkurentsiga. Ma loodan, et mängijate turul hoitakse silmi lahti ka kaitsvate keskpoolikute seas, kuna see positsioon meil kõige kehvemini hetkel mehitatud.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Reusi kohta nii palju, et pean äärmiselt ebatõenäoliseks, et Gladbach laseb praeguse vormi juures Bochumil end Bundesligast välja puksida.

                    Kommentaar


                      Mina olen asjast niimoodi aru saanud, et ku Gladbach jääb püsima, jääb Reus 100% Gladbachi... aga suvi on pikk... eks ole paista..Loodame, et ta ei lahku

                      Kommentaar


                        Vahekokkuvõte shoppingu kohta:

                        Ilkay Gündogan 20a (FC Nürnberg) - Tuleb Sahini saapaid täitma, näis näis, enda sõnul on kiirem kui Sahin aga vähema kogemusega ja kehvema taktikalise mõtlemisega
                        Ivan Perisic 22a (Club Brugge) - ? Oskab rünnata, oskab mõlemat jalga kasutada ja oskab ka vajadusel keskvälja mängida
                        Chris Löwe 22a (Chemnitzer FC) - Pingile Schmeltzeri hädaasendajaks? Tema kohta ei oska suurt midagi arvata, kuulu järgi pidi ükskõik, kus vasakul äärel ennast hästi tundma aga tase kust ta tulnud on, paneb kergelt kulme kergitama. Loodetavasti suudab positiivselt üllatada.

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Kuhu see Perisic pannakse? Kagawa on ju tagasi tulema uueks hooajaks ja üldiselt on rünnak teil üsna hästi varustatud.

                          Kommentaar


                            Ma kahtlustan, et kuskile keskväljale ta istutatakse aga kuhu on küll hea küsimus Ilmselt on meeskonda täiendatud universaaliga juhuks kui CL ja BuL koormust ei peaks mehed välja vedama ja kui on vaja roteerida meeskonda. Põhisse ma ei kujuta ette ausaltöeldes kuhu ta mahuks. Ehk Gündogani asendaja vms. Aga eks näha ole mida Kloppo välja mõtleb.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Uue hooaja meeskonna lisad on vist koos:
                              Moritz Leitner, 18 aastane, Oli pool aastat Augsburgi laenatud ja nüüd on tagasi. Enne meie ridadesse tulemist mängis TSV 1860 Münchenis. Positsiooniks on keskväli, nii keskel kui ka äärtel.
                              Chris Löwe, 22 aastane, tuleb meile Chemnitzi FC meeskonnast. Postsiooniks on vasak äär, nii kaitsva äärena kui ka ründavana saab hakkama. Leping kuni 2015 aasta.
                              Ilkay Gündogan, 20 aastane, pärit VfL Bochumi noorte meeskonnast, kust ta liikus 1. FC Nürnbergi, ning sealt meile. Positsiooniks on keskväli. Kuulub Saksamaa U21 koondisesse. Leping kuni 2015 aasta.
                              Ivan Perisic, 22 aastane, FC Brüggest. Horvaatia koondislane. Positsiooniks sobib kogu keskväli ründavas rollis. Leping kuni 2016 aastani.
                              Marvin Bakalorz, 21 aastane, mängis meie U23 meeskonnas ja edutati nüüd A-meeskonda. Positsiooniks on samuti keskväli. Leping on kuni 2014 aastani.
                              Enamus soetatuid on keskpoolikud kellest põhirivistusse suudavad ennast suruda vast Perisic ja Gündogan. Teistele jäetakse võimalus uue hooaja jokkeriteks olla.

                              P.S. Palju õnne seni U17 MM'il edukalt esinenud Ducksch'ile ja Günterile

                              http://www.last.fm/user/kurat_

                              Kommentaar


                                Eile oli siis esimene tõsine treeningmäng üritusel nimega Liga Total! Pokal. Tänasesse finaali ennustati meid ja Bayernit aga võta näpust, praegu Bayern paistab sama mängupildiga olema, mis LvG käe all. Meie saime 1-0 võiduga Mainzi sõprade üle finaali ja vastaseks noor ja suurte muudatustega Hamburg. Mängupilt oli suhteliselt OK arvestades, et puudu on Barrios, Scmeltzer, Kuba, Bender, Gündogan. Kurb on muidugi vaadata, et Lewandowski pole eriti paremassse vormi võrreldes eelmise hooajaga saanud ja luhtas palju võimalusi. Kagawa isetses natuke üle aga tehniliselt on ta endiselt tasemel. MoM oli kindlasti Götze, kes tundub suhteliselt hästi Sahini asendamisega hakkama saama. Postiivse üllatuse pakkus Leitner, kes ei langenud orkestrist välja ja mängis päris hästi. Silma torkas muidugi see, et võimalusi ei suudeta endiselt realiseerida nagu ka eelmine hooeg aga tegemist on õnneks treeningmänguga ja pilt pole üldse hull laupäevase Super Pokali ootuses, kus smurfid loodetavasti kotti pistetakse.

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X