320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
    Rahu ainult rahu Sellega on nagu nagu on, eesti klubidega ei seosta ennast kuna lapsepõlvest saati olen jälginud just Saksamaal toimuvat ja paraku jääb see ka südamelähedamaks kui see mis Eesti Meistriliigas toimub. Kalju on küll mulle sümpaatne sats aga ilmselt ei saa minust kunagi päris sellist padufänni, kes nende tegemistele iga oma hingetõmbega kaasa elaks. Ilmselt kui minu lapsepõlves oleks eksisteerinud korralik klubi Haapsalus suudaks ma ennast nendega ka samastada ja elaks nende tegemistele kaasa. Samas ma võiks küsida ju, et kas sa elad Brasiilias, et oma nimeks Djalma Santos valinud oled, miks ei ole su kasutajanimi Kristen Viikmäe või Tarmo Neemelo?
    Ma ei ela Brasiilias...põlegu ma põrgus,kurat ...et sind,tulihingelist Borussia fänni tülitasin...vabanda,et arvasin sind Saksamaal elavat...anna mulle andeks,kui võid!

    Kommentaar


      Uudiseid moemaailmast:

      Alates 2012/2013 hoojast hakkab BVB vorme tootma Puma ja koostööleping on esialgu sõlmitud kuni 2020 aastani.


      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Hea uudis...kas keegi teab,kaua Hannover veel Jako vormis mängib?ja Kaiserslautern Uhlspordis?

        Kommentaar


          Vabandan, et eelmisse teemasse veel tagasi tulen, aga nagu Kuratki siin seleltas, siis nii ta lihtsalt on. Eesti liigast ei saa me rääkida ka hetkel kui tõsiseltvõetavast ja veel vähem sellel hetkel, kui mina hakkasin jalgpalli vastu tõsist huvi ilmutama. Erinevalt paljudest ei seosta ma end eriti konkreetse klubiga ja kuigi Lautern on nagu Brehme ajast lemmik, siis tegelikult hoian pea kõigile 18 klubile ühtlaselt pöialt. Tähtis on, et Euroopasse jõudvad seal võimalikult hästi mängiks. Ehk ma olen kogu saksa jalgpallikultuuri austaja. Ja kodukohast sõltuvalt käin ikka Nõmme Kalju mängudel, kui Eestisse satun, aga kodukoht on ka ainuke, mis neid ülinatuke kaalub ettepoole paarist teisest eesti klubist.

          Kommentaar


            Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
            Hea uudis...kas keegi teab,kaua Hannover veel Jako vormis mängib?ja Kaiserslautern Uhlspordis?
            Mõlemad sõlmisid 2011 kolme aastased lepingud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              Uudiseid moemaailmast:

              Alates 2012/2013 hoojast hakkab BVB vorme tootma Puma ja koostööleping on esialgu sõlmitud kuni 2020 aastani.

              http://www.bvb.de/?%E1%80%ECZ%1B%E7%F4%9C_l%E7%84%9E

              Vähemalt midagi ilusat, head ja stiilset sellel meeskonnal siis lõpuks! Palju õnne!
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Lõpuks???
                Sul on selle Roma jubeda roostevärvilise vormi põrnitsemisest lõplikult katus ära sõitnud?

                Kommentaar


                  Olgu, vormi värvus on ka Okei. Aga see on ka kõik mis selles meeskonnas üldse Okei on.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Mul ei ole midagi As Roma vastu ja ma pole ainuisikuliselt Borussia fänn. Aga ...
                    Mind millegipärast ajavad närvi rumalad postitused. Mitte ropud või rõvedad, täiesti normaalsed grammatiliselt, ent kust selgelt kumab välja inimese võhiklikkus. Ja see ajabki nagu närvi, et inimene seda nii muretult on nõus demonstreerima.
                    Borussia vorm on aastakümneid olnud iga hooaeg Euroopa jalgpalli moetippudes. Kindlalt alati Bundesliga seffimaid vorme jne. See, et seda nüüd Puma hakkab tegema, ei saa kuidagi mingiks edasiminekuks lugeda. Pigem on kerge mure, kas ikka suudavad taset hoida.

                    Ehk siis kallis foorumikaaslane ...üks sõna ("lõpuks") ja nii palju jama.

                    Kommentaar


                      Okei, jutt ei käinud tegelt nii palju vormist, aga see selleks. On küll ilusad ja sümpaatsed vormid, Puma tulekuga lähevad need veel ilusamaks. Kahjuks ainult vorm ongi sümpaatne. Ja kallis foorumikaaslane, ära mind küll sinu enda nõrgas närvikavas süüdistama tule. Tee endale suhruvesi valmis enne kui foorumisse tuled ja mu postitust loed või veelgi lihtsam lahendus, ära loe üldse, närvirakud ei taastu.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                        See, et seda nüüd Puma hakkab tegema, ei saa kuidagi mingiks edasiminekuks lugeda. Pigem on kerge mure, kas ikka suudavad taset hoida.
                        Te räägite vist sellest särgist, mis väljakul ringi siblib, mina ütleks midagi selle kohta, mis sealt välja jääb. Ebamugavad on need Puma replicad, ei paista eriti millegagi silma ning aastaid on VfB ja BMG jaganud omavahel kõige kehvema kvaliteediga fännisärkide tiitlit - tõsine kräpp. Viimane korralik Puma tuli hooajal 2003/2004. Nii disainilt kui kvaliteedilt. Tunnen kaasa.

                        Kommentaar


                          kui juba vormidest räägite siis pean ka siin selle välja ütlema, et sääraseid kaltse nagu kannab see aasta Sevilla ei anna maa alt ka otsida! Turumutil oleks 5 euriga ka säärast häbi müüa, olgu ta või koonerist juut.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Viimati kui Olympiacos Saksamaal meistrite liiga alagrupiturniiril mängimas käis, ei lõppenud see kodumeeskonna jaoks just eriti hästi.(werder 1, olympiacos 3) Loodan neilt täna sarnast esitust!
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Vajalik 3p tuli ikka ära ,eks näis mis edasi saab.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Raske, Marseille 3 punktiga ees, samas omavaheline mäng tuleb ka veel, kuid Dortmundil Arsenaliga (võõrsil) ja prantslastel Olympiakosega (kodus) .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X