320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Kellel Union - Dortmund tipphetked nägemata, soovitan. Esimene värav on üpris legendaarne.
  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

  Kommentaar


   Noh nüüd, siis Kobel tegi selle Unioni kala kuhjaga tasa. Eintrachti vastu sisuliselt tassis meeskonna võidule, küll suurepäraste tõrjetega, küll lihtsalt löökidele ette jäädes. Muret on ikka kuhjaga, kuidas Eintrachti sugune sats nii lihtsalt kaitse lahti harutab ja miks Malenist asja ei saa. Ma loodan väga, et Adeyemi ikka vaikselt kuidagi selle löömise ja söötmise osa ka korda saab, City vastu olid kõik rünnakul nagu oksakohtadega palli toksimas, võimalusi oli hunnikus aga nö viimase söödu või korraliku löögini praktiliselt ei jõutudki.

   http://www.last.fm/user/kurat_

   Kommentaar


    Eile toimus kevadringi esimene voor. Augsburgi vastu löödi mitu maasikat, peamiselt noorte esituses Bellingham, Reyna, Gittens. Lisaks tegi oma debüüdi ametlikus mängus meie eest ka Haller, sellega aga ka positiivne pool lõppeb. Mängu lõppskoor 4:3 näitab päris hästi et kõik mis kaitset puudutab on endiselt suur probleem ja ei ole Terzić sinna lahendust leidnud. Individuaalsed vead ja täielik peata olek peale värvate löömist on suur probleem.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


     Tundub intelligentne võistkond, aga nii rumalalt ära antud penalti ja korduspenalti ning nendele järgnenud laat kohtuniku ümber kinnitas vastupidist.

     Aga igaljuhul saatusest kahju ning loodetavasti suudetakse Bundesligas hooaja lõpuni kõva hoida.

     Kommentaar


      Ma seda penaltit nüüd mingiks eriti rumalalt ära antud penaltiks küll ei nimetaks, suhteliselt tavaline keiss kus käsi kehast eemale läheb õhku hüpates. Mängu saatus sai minu hinnangul Kobeli vigastusega juba otsustatud, lisaks Brandti kolmanda minuti vigastus ja tulemus ongi käes. Seekord siis rahapesu liiga klubi võitis.

      Mis liigasse puutub, siis ma ausaltöeldes eriti ei usu võitu, selleks on kaitsefaasis asjad endiselt liiga ligadi-logadi, need senised võidud on pigem sellise dkus mitu mängu on loteriina võiduks vormunud aga see ei saa hooaja lõpuni kesta.

      S! Fännidega muidugi on seal briti saarel ikka veel probleeme, Dormtundi fännid tegid pmst terve mängu rohkem häält kui kogu ülejäänud staadionitäis "fänne" kokku.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


       Sügavalt pettunud teis.

       Kommentaar


        Peaasjalikult tuleb pettunud olla Kobelis. Tema rämeda eksimuseni oli kõik kontrolli all ja tõotas tasavägist andmist.

        Kommentaar


         Kontrolli all ta vaevalt oli aga lubas vähemalt kauem sellest asjast mängu tulla.
         Maailmameistrid!!

         Kommentaar


          Nah nagu ma kirjutasin, siis kaitse on endiselt probleem, seni kuni kaitset korda ei saada, ei ole midagi loota. Schlotterbecki, Brandti koosseisu toppimine oli ka viga, üks ei olnud veel terveks saanud ja teine ei ole vormi saanud.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


           Bayerni treenerivahetuse ajal tuleks just praegu siin gaas p6hja lykata ja tiitel enda poole kaldu keerata, aga olen 95% kindel, et l2heb ikka nii nagu alati.

           Kommentaar


            Täiesti ajuvaba s*ttumine. Müstika. Tiitel vist ei reisigi enam kunagi Münchenist välja.

            Kommentaar


             Usun, et veel on võimalus, Bayerni järgmine mäng on Mainz võõrsil, kus võib vabalt punkte kaotsi minna, eriti vaadates kui mannetult mängitakse. Leipzig kodus paar vooru hiljem on ka selline keerulisem mäng, aga kui siin eelnevad mängud ära võetakse, siis vast kodus enesekindluse ja tahte pealt surutakse ikkagi ära.

             Kommentaar


              No kui ei ole kaitset, siis ei ole kaitset ja pole midagi teha. Muidu on ju fun vaadata aga god damn kui suvasatsid suudavad vähemuses väravaid taguda, siis ikkagi ei oleks see tiitel nagu õiglane kah.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


               Kommentaar


                Kamoon. Võtke nüüd ennast lõpuks kokku. Tiitlit ulatatakse kandikul kätte.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar

                Working...
                X