320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ikkagi ei saa aru, kas Dortmund on siis nii igav ja sitt klubi, et kõik nii väga tahavad sealt ära? Või on asi ikkagi ainult rahas?
    Hetkel pean siis Mkhitaryani silmas.

    Kommentaar


      Olen ka sellele juba aastaid mõelnud... võin eksida ega pretendeeri absoluutsele tõele aga mulle tundub, et põhjuseid on kaks:
      1) Suurem palk, kuigi Dortmundis ka väga korralikud tasud.
      2) Liiga vähe glamuuri... seda on keeruline määrata/hinnata.

      Henrikh Mkhitaryan ja Pierre-Emerick Aubameyang on kahjuks palgasödurid...
      Ma siiralt loodan, et vähemalt teenitakse piisavalt raha ja tuuakse väärikad asendused.
      Gündoğani lahkumine väidetavalt 25m eest on kriminaalne

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Olen ka sellele juba aastaid mõelnud... võin eksida ega pretendeeri absoluutsele tõele aga mulle tundub, et põhjuseid on kaks:
        1) Suurem palk, kuigi Dortmundis ka väga korralikud tasud.
        2) Liiga vähe glamuuri... seda on keeruline määrata/hinnata.

        Henrikh Mkhitaryan ja Pierre-Emerick Aubameyang on kahjuks palgasödurid...
        Ma siiralt loodan, et vähemalt teenitakse piisavalt raha ja tuuakse väärikad asendused.
        Gündoğani lahkumine väidetavalt 25m eest on kriminaalne
        Milles see glamuur väljendub?

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Milles see glamuur väljendub?
          Seda on keeruline määrata/hinnata aga ma püüan... ära hukka mõista, kui ei õnnestu

          Nimelt sel ajal, kui eelnevalt mainitud mängijad veel noored olid, siis ilmselt seal linnas/külas/koolis jooksid paljud just Reali, Liverpooli, ManU särkidega ringi... nii nad kasvasid unistades just nendest klubidest, sest nähti staare kiirete autode, kaunite neidudega ja elamas uhketes majades... ma ei väidagi, et Saksamaal autod aeglasemad, majad väiksemad, või neiud inetumad... lihtsalt kollase meedia ulatus Inglismaalt välja on suurem, sest tegemist on hetkel rahvusvahelise keelega... ja no tore ju teada, et sinu tegemis jälgivad miljonid rohkem.

          Või nõrk katse nr. 2. Kui sul on valida kahe identse naise vahel aga üks on endine Miss Wolrd.... mis sest et endine aga glamuuri oleks ju rohkem ja saaks sõprade/sugulaste ees kõvatada kül.

          Palun ütle, et natukene suutsin seda selgitada
          Vaja tekitada tugevam hype lihtsalt... Ousmane Dembélé ost seda aitas parandada aga Gündoğani müük odavalt võtab seda maha jälle.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Seda on keeruline määrata/hinnata aga ma püüan... ära hukka mõista, kui ei õnnestu

            Nimelt sel ajal, kui eelnevalt mainitud mängijad veel noored olid, siis ilmselt seal linnas/külas/koolis jooksid paljud just Reali, Liverpooli, ManU särkidega ringi... nii nad kasvasid unistades just nendest klubidest, sest nähti staare kiirete autode, kaunite neidudega ja elamas uhketes majades... ma ei väidagi, et Saksamaal autod aeglasemad, majad väiksemad, või neiud inetumad... lihtsalt kollase meedia ulatus Inglismaalt välja on suurem, sest tegemist on hetkel rahvusvahelise keelega... ja no tore ju teada, et sinu tegemis jälgivad miljonid rohkem.

            Või nõrk katse nr. 2. Kui sul on valida kahe identse naise vahel aga üks on endine Miss Wolrd.... mis sest et endine aga glamuuri oleks ju rohkem ja saaks sõprade/sugulaste ees kõvatada kül.

            Palun ütle, et natukene suutsin seda selgitada
            Vaja tekitada tugevam hype lihtsalt... Ousmane Dembélé ost seda aitas parandada aga Gündoğani müük odavalt võtab seda maha jälle.
            Noh no offence aga pildil on Mikhitaryan:


            Olgem ausad, siis tema puhul on probleemiks agent. Mina saan aru, et see suurklubide klausli sisse pressimine on Raiola initsiatiiv.Tucheli klausel on mingis mõttes arusaadav, kuna Tuchel tõi mehel pildile tagasi.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              no offence taken
              Temaga, siis jah ilmselt teine tera.

              Kommentaar


                Kusjuures see on suhteliselt veider, kuidas iga suvi Dortmund kaotab oma parimaid mehi kommiraha eest. Klubi on ju iseenesest vägagi värvikas ning ägedate fännidega. Kindlasti pakutakse ka konkurentsivõimelist palka ja usutavasti ka sisekliima on hea. Aga miks ikkagi mehed lahkuvad (ja tihti tiiruga tagasi tulevad)? Minu arust on Dortmund suhteliselt sarnane klubi Atleticoga, aga samas ei ole sellist vinget põlemist meestes näha nagu on seda Atletico meestel.

                2011 suvi - Sahin (Real Madrid)
                2012 suvi - Kagawa (Manchester United)
                2013 talv - Sahin (tagasi koju)
                2013 suvi - Götze (Bayern Munchen)
                2014 suvi - Lewandowski (Bayern Munchen), Kagawa (tagasi koju)
                2016 suvi - Hummels (Bayern Munchen)

                Varsti Götze ka tagasi Dortmundi. Mingi hetk visatakse Lewandowski ka Bayernis müügilehele ja ... küll tuleb ka Hummels tagasi.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kõigega nõus mis @Tofoa kirjutas.
                  Mind ärritavad need tühised summad, millega lastakse oma mängijaid minema.
                  Hummelsi eest saadi OK raha aga teised....
                  Xhaka eest maksti 40!?!?!?!!?!?.... Gündogani eest pakutakse €25m.... kurb väga kurb.

                  Kommentaar


                    Põhjus miks lahkutakse on ikkagi selles, et tiitlite eest on mujal kergem võidelda. Sellesks, et Dortmund tiitli võidaks peaks Bayern tegema kas ülisita hooaja või Dortmund übersuperhooaja. Übersuperhooajad ei tule kergelt ja mujal on seega suurem võimalus tiitleid võita ja muidugi ka kena kopikas teenid. Kui asi oleks atmosfääris, siis ma ei usu, et ükski mängija lahkuks sealt.

                    Kommentaar


                      Mina nii nukrat alatooni ei võtaks. Tucheli esimene hooaeg BVBga, hea liiga tiitli lahing ja võimas cupi finaal. Meestest mis läinud see läinud. Näis kuidas Bayern nüüd Carlo ja uute meestega kohe käima saab, järgmise hooaja liiga tiitli lahing julgen väita, et tuleb kindlasti tuline.
                      Mulle dortmundi poliitika meeldib. Ulme summadega ei saa igast lollusi teha, näeb kasvandikke ja sellega ehitatakse mõnus kodune atmosfäär, kuhu nutt kurgus (alati) tagasi tullakse.

                      Kommentaar


                        Siin teemas on palju mõtteid viimasel ajal kirja pandud, paneks ka omad siis kirja.

                        Dortmund pole see absoluutne tipp, midagi pole teha. Kas Dortmund saab kunagi absoluutseks tipuks? Ei tea, võib-olla, aga see ei pruugi isegi meie eluajal juhtuda, garantii puudub, et üldse kunagi juhtub. Seniks tuleb leppida, et alati, kui kellegi talent lööb Dortmundis eriliselt särama, lahkub see mängija varem või hiljem. Sahin, Kagawa, Lewa, Götze, Hummels liikusid siiski absoluutsetesse tippklubidesse ja see on normaalne nähtus. Me võime rääkida super atmosfäärist, sisekliimast jne mis kõik Dortmundis on, aga kui nende parimate mängijate ustele koputavad sellised suurklubid, nagu viimase 5 aasta jooksul on juhtunud, siis pole paraku midagi imestada. Seda on ka tegelikult mängijatele raske ette heita, tahavad nad ju lihtsalt järgmist sammu teha, mida nende võimed justkui lubaksid. Miks see neil nii tihti (vb ainult Lewa on reaalselt hakkama saanud mujal) ebaõnnestub, on juba teine teema. Ju siis pole absoluutse tippklubi materjal vms. Dortmundisse tagasi tulek on mõnes mõttes loogiline nähtus, ilmselt ei lahkunud üksi neist suure hurraaga, kõigile jääb see koht ikka mingis mõttes südamesse. Meenuvad Kagawa läbi pisarate lahkumine, Sahini nukravõitu lahkumiskõne.

                        Raske on BVB juhtkonnale ette heita, et a) iga suvi lahkub mingi top vend, sest Dortmund pole mingisugune vangilaager, kui mängija leiab oma agendiga, et on vaja minna, siis käe ette panek oleks mõttetu. Ilmselt ei pea kahtlema selles, et klubi juhtkond, on selle mängijaga pikki tunde vestelnud tema tuleviku osas. b) et ei osteta mingeid suuri nimesid, vaid proovitakse selliste Saksa liigas, mujalt pärit andekate noortega või lausa oma akadeemia viljadega lahkunuid asendada. Viimati kui Dortmund neid suuri nimesid kokku ostis, lõpetati peaaegu pankrotis. Võib-olla seda saab ette heita, et nt Lewa lahkus tasuta ja Kagawa läks ka suht peenraha eest minema. Küll aga ei saa Gündogani, kes nii vigastustealdis pealegi on, ja Hummelsi kohta sama öelda, meestel oli lepingut vaid aasta alles.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas petteri Vaata postitust
                          Siin teemas on palju mõtteid viimasel ajal kirja pandud, paneks ka omad siis kirja.

                          Dortmund pole see absoluutne tipp, midagi pole teha. Kas Dortmund saab kunagi absoluutseks tipuks? Ei tea, võib-olla, aga see ei pruugi isegi meie eluajal juhtuda, garantii puudub, et üldse kunagi juhtub. Seniks tuleb leppida, et alati, kui kellegi talent lööb Dortmundis eriliselt särama, lahkub see mängija varem või hiljem. Sahin, Kagawa, Lewa, Götze, Hummels liikusid siiski absoluutsetesse tippklubidesse ja see on normaalne nähtus. Me võime rääkida super atmosfäärist, sisekliimast jne mis kõik Dortmundis on, aga kui nende parimate mängijate ustele koputavad sellised suurklubid, nagu viimase 5 aasta jooksul on juhtunud, siis pole paraku midagi imestada. Seda on ka tegelikult mängijatele raske ette heita, tahavad nad ju lihtsalt järgmist sammu teha, mida nende võimed justkui lubaksid. Miks see neil nii tihti (vb ainult Lewa on reaalselt hakkama saanud mujal) ebaõnnestub, on juba teine teema. Ju siis pole absoluutse tippklubi materjal vms. Dortmundisse tagasi tulek on mõnes mõttes loogiline nähtus, ilmselt ei lahkunud üksi neist suure hurraaga, kõigile jääb see koht ikka mingis mõttes südamesse. Meenuvad Kagawa läbi pisarate lahkumine, Sahini nukravõitu lahkumiskõne.

                          Raske on BVB juhtkonnale ette heita, et a) iga suvi lahkub mingi top vend, sest Dortmund pole mingisugune vangilaager, kui mängija leiab oma agendiga, et on vaja minna, siis käe ette panek oleks mõttetu. Ilmselt ei pea kahtlema selles, et klubi juhtkond, on selle mängijaga pikki tunde vestelnud tema tuleviku osas. b) et ei osteta mingeid suuri nimesid, vaid proovitakse selliste Saksa liigas, mujalt pärit andekate noortega või lausa oma akadeemia viljadega lahkunuid asendada. Viimati kui Dortmund neid suuri nimesid kokku ostis, lõpetati peaaegu pankrotis. Võib-olla seda saab ette heita, et nt Lewa lahkus tasuta ja Kagawa läks ka suht peenraha eest minema. Küll aga ei saa Gündogani, kes nii vigastustealdis pealegi on, ja Hummelsi kohta sama öelda, meestel olid lepingut vaid aasta alles.
                          +1 kõigega päri. Hummelsi eest saadi korralik raha, eriti arvestades, et vaid aastakene oli alles. Gündoga oleks pidanud õigel ajal pikendama või juba varem müüma... aga jah mul siin hea nüüd targutada, teadmata nende siseasju.
                          Mina usun, et jõuate sinna päris tippu kül... pöidlad, varbad ja kõikse muu ka pihku, et nii ka läheks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas petteri Vaata postitust
                            Raske on BVB juhtkonnale ette heita, et a) iga suvi lahkub mingi top vend, sest Dortmund pole mingisugune vangilaager, kui mängija leiab oma agendiga, et on vaja minna, siis käe ette panek oleks mõttetu. Ilmselt ei pea kahtlema selles, et klubi juhtkond, on selle mängijaga pikki tunde vestelnud tema tuleviku osas. b) et ei osteta mingeid suuri nimesid, vaid proovitakse selliste Saksa liigas, mujalt pärit andekate noortega või lausa oma akadeemia viljadega lahkunuid asendada. Viimati kui Dortmund neid suuri nimesid kokku ostis, lõpetati peaaegu pankrotis. Võib-olla seda saab ette heita, et nt Lewa lahkus tasuta ja Kagawa läks ka suht peenraha eest minema. Küll aga ei saa Gündogani, kes nii vigastustealdis pealegi on, ja Hummelsi kohta sama öelda, meestel olid lepingut vaid aasta alles.
                            Gündogan siis 100% lahkumas ja uut lepingut ei pakuta?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Kõigega nõus mis @Tofoa kirjutas.
                              Mind ärritavad need tühised summad, millega lastakse oma mängijaid minema.
                              Hummelsi eest saadi OK raha aga teised....
                              Xhaka eest maksti 40!?!?!?!!?!?.... Gündogani eest pakutakse €25m.... kurb väga kurb.
                              ma arvan et Xhaka ja Gündogani hinanvahe põhjus peitub nimetatud meeste haiguslugudes suuresti. Ükski terve mõistusega klubi ei maksa Gündogani eest täishinda anna andeks.

                              edit - ja kui lepingut tõesti aind aasta järel on ju 25 milli väga vinge hind

                              Kommentaar


                                Tegelikult kas Dortmund pole juba kunagi seal päris tipus olnud ja meistrite liigatki võitnud enne seda kui peaaegu pankrotti mindi. Praegu on peale uut tõusu valitud jätkusuutlik poliitika ja ma usun siiralt, et küll lõpuks ka päris tippu tagasi tõustakse - viimasel ajal juba ikka ollakse pidevalt väga tipu lähedal. Ma igatahes hoian pöidlaid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X