320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ribery ja Badstuber on laupäevaseks mänguks "doubtful". Kõigepealt tuli mõte mängitada ees nelikut Gomez; Olic-Müller-Robben, samas võiks Müller olla äärel, Kroos keskel ja siis Robben-Müller ääri vahetada. Samas on ju veel Alaba ka... samas loodame, et Ribery saab õigeks ajaks konditsiooni, mees on vormis ja oleks vajalik.

    Millegipärast ma ei näe, et Gomez võiks algkoosseisust välja jääda, aga samas muidugi ei näinud ma Juppi Robbenit ka pingile lükkamas, niiet kurat seda teab.

    Kommentaar


      No Olic on ju nii jaopärast mängida saand, et mai usu küll, et tema põhis alustab.

      Viimasel ajal on seoses lambise kaitsega mõelnud, et miks Contentot näha pole old, okei mingid vigastused olid ka, aga miks Rafinhat oli vaja osta, kui Contento olemas oli, vastupidiselt mõnele teisele mängijale ei teind tema nagu midagi valesti, kui mängida sai, põhis oli neid kordi ka ikka väga õrnalt. Tundub, et oli midagi sarnast olukorraga, mis Klavanil (vist) ka oli, et vigastus sattus treeneri vahetuse ajale ja koht oli läind, selle vahega, et Klavan on prg ilmselgelt tegijam AZ'is, kui Diego meil.
      Väga nõme varjant, kui ta algul kuhugi laenule ja siis nahhui peaks minema, nagu Mehmet Eckiga oli, järjest enam olen mõelnd ka, et Bayern hakkab sarnanema Realiga, kus klubi oma noorena on raske, kui mitte võimatu superstaare välja puksida ja väljast tulijana oma võimalust sa võidki ootama jääda, nagu Usami, Jenngins ja miski pärast arvan ka, et Shaqiri, kui nüüd eriti pessimistlikult mõelda...

      Kommentaar


        Baseli vastu saame edasi vaid juhul, kui tiim suudab oma loiust lähenemisest üle saada ja natukenegi väravaolukordi tekitada.
        Iga päev ei tee ka Ribery selliseid esitusi, mis Schalke vastu ja pelgalt sellele on mõttetu lootma jääda.
        Huvitav, millal juhtkond ja treener ise aru saavad, et niisama palli veeretamisest pole tolku ja tarvis oleks mingeid löögi moodi asju teha, mis ka ehk väravasse läheksid.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          Eriti ta palli ei saanud, aga kui sai, siis kasutas võimaluse ära ka kohe. Täiesti arvestatav ütleks.
          Giroud oli üllatavalt võimas... enamus peapalle võitis, kuigi vastased olid Boateng ja Hummels ja söödud suutis ka omaks võtta selg ees ja katta palli. Kõva vend.

          Kommentaar


            Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
            Viimasel ajal on seoses lambise kaitsega mõelnud, et miks Contentot näha pole old, okei mingid vigastused olid ka, aga miks Rafinhat oli vaja osta, kui Contento olemas oli, vastupidiselt mõnele teisele mängijale ei teind tema nagu midagi valesti, kui mängida sai, põhis oli neid kordi ka ikka väga õrnalt. Tundub, et oli midagi sarnast olukorraga, mis Klavanil (vist) ka oli, et vigastus sattus treeneri vahetuse ajale ja koht oli läind, selle vahega, et Klavan on prg ilmselgelt tegijam AZ'is, kui Diego meil.
            Väga nõme varjant, kui ta algul kuhugi laenule ja siis nahhui peaks minema, nagu Mehmet Eckiga oli, järjest enam olen mõelnd ka, et Bayern hakkab sarnanema Realiga, kus klubi oma noorena on raske, kui mitte võimatu superstaare välja puksida ja väljast tulijana oma võimalust sa võidki ootama jääda, nagu Usami, Jenngins ja miski pärast arvan ka, et Shaqiri, kui nüüd eriti pessimistlikult mõelda...
            Contento olukorra üle olen isegi mõelnud. Minu mäletamistmööda oli LvG ajal tal ikka põhisse ka asja aeg-ajalt, ei olnud puhas pingipoiss. Ja jällegi, kui mu mälu mind ei peta, heideti talle ette nigelavõitu kaitsetööd, ei olnud asi puhtalt vigastustes, kuigi tal neidki olnud hulgi. Pingil oli vist enne treeneri vahetust (?)
            Kas temast mingit kindlat põhimeest Bayernile tuleks ? Kahtlane, võib, aga ei pruugi. Selles mõttes on muidugi raske suurklubide kasvandikel, et ees on juba kogenumad mehed ja põhisse murda eriti lihtne ei ole, kui just tõesti erakordse talendiga tegu pole. Vastupidiselt Premmi klubidele, ei harrastata selliste meeste laenulesaatmist ka nagu eriti tihti ja nii Contento olematu rolliga leppima pidanud ongi.
            Sellesmõttes olen nõus, et Rafinha ostmine sellises olukorras oli mõttetu, ei näe ma seni, kust otsast ta Contentost parem oleks. Üsna müstiline ost seninähtu põhjal.

            Realiga ma kindlasti ei võrdleks veel Bayernit. Nagu ma ütlesin, siis Contento näol on tegemist üsnagi noore mängijaga, talle oleks kulunud ära näiteks pool hooaega laenu ja pidevat algkoosseisu kohta kusagil tagumise otsa klubis, samas Bayern väljalaenamist eriti ei harrasta... Ja otse B-st põhisse murda ei ole lihtne. Samas on siiki Bayerni esindusvõistkonnas siiski Lahm (kes käis ka vahepeal laenul enne põhisse murdmist), Müller, Badstuber, Swaini ja Kroos kõik üsnagi pildil. Realil on siia kõrvale panna vaid Casillas.

            Esimese mõttena pidasin Shaquiri pingilejäämist totaalseks utoopiaks, siis pärast väikest järelemõtlemist... pean seda endiselt väheusutavaks... võimalikuks, aga väheusutavaks. Kui tema positsioon on äär ja kui ta suudab mõlemal äärel mängida, siis oleks tema konkurendid Ribery ja Robben. Kui viimaseid hooaegu vaadata, siis kui suurel osal ajast nad mõlemad terved on ? Lisaks ma usun, et sellise kaliibriga mehe lisandumisel hakkab roationit ka natukene rohkem nägema. Nö AM või CAM või nr 10 positsiooni pärast kemplevad peamiselt ikkagi Müller ja Kroos, kes minumeelest äärel kuigi efektiivsed ei ole, seega nad justkui Shaqiri konkurendid ei ole. Küll aga tähendaks tema saabumine Alaba seisu olulist halvenemist, mille pärast mul just eriti hea meel ei ole.

            To make long story short - rohkem laene nooremapoolsetele mängijatele paluks !

            Kommentaar


              Enne vigastust oli põhimees, ja mitte ka selleise "nii kaua, kuni parema saame" suhtumisega. Tema viimaste mängudena ongi meeles need hooaja lõpu mängud Stutti ja Leveruseniga, kus võidud ka saadi. See vähese kaitsetöö jutt oli ka pooleldi sp, et keskkaitsed olid jube sitad, lihtne oli ka Contento kaela ajada, minu meelest tõsiselt sai talle aint kogemuste puudumist ette heita.

              Lenule saatmine on jälle jube ..kuidas öelda, et nagu ehku peale minek, sest tagasi tulevad aint kõvad vennad, "poolkõvad", keda pingilt vahest vaja oleks, jäävad ja parem ka mängivad liiga keskmike eest, nagu Ekiciga oli. Kui prg Contento läehks, hui ta tagasi enam tuleks.

              Ribery ka vigastatud kergelt vbla jääb tänane mäng tema poolt ära, vbla siit ka kuskilt läbi käind...

              Kommentaar


                Muidu transfermarkti andmetel on Contento ikka veel vigastatud.

                Kommentaar


                  Bayern Munich (4-2-3-1): Neuer; Rafinha, Boateng, Badstuber, Lahm; Luiz Gustavo, Alaba; Robben, Kroos, Muller; Gomez

                  Subs: Olic, Petersem, Tymoshchuk, Pranjic, Ribery, Contento, Butt

                  Niiet Frank polnud täna ikkagi konditsioonis. Järjekordne international break-i ohver siis !
                  Kuna mainitet Contento pingil on, siis on raske uskuda, et ta katki oleks. Eks me näe, loodame parimat.

                  Vastaste koosseis:
                  Leverkusen (4-2-3-1): Leno; Schwaab, Friedrich, Toprak, Kadlec; L. Bender, Reinartz; Castro, Renato Augusto, Schurrle

                  Subs: Giefer, Oczipka, Rolfes, Bellarabi, Ortega, Derdiyok

                  Kommentaar


                    No kurat, esimesed 20 minutit olid suurepärased, selle ajaga loodi sama palju võimalusi, kui vahest mitme mänguga kokku, samas ära ei löödud ikkagi ühtegi. Muidu mängiti väga aktiivselt ja ründele orienteeritud, ründajatagune trio oli väga hea. Ütleks, et peale esimest poolaega peaks kiitma Gustavot, Neuerit, Robbenit ja Kroosi. Samas Gomez on viimasele ajale tüüpiliselt sitt. Rafinha on tühi koht ja Alaba üsna nähtamatu olnud.

                    Mõnes mõttes on kena ju mänguplaanist kinni pidada, aga kohati tundub, et mehed oma peaga enam üldse mõelda ei suuda. Et ALATI peab pall jõudma Gomezeni... näiteks Kroosil oli üks hea võimalus äärelt läbi murda ja peale kütta, aga vägisi punnis selle palli ikka Gomezele. Eriti jama lugu on siis kui Gomez nii mängib,nagu täna. Ühes olukorras oli tal näiteks kolm kaitsjat vastas, äärelt tuli tsenderdus aga kutt mõtles, et on rahulikult aega pall omaks võtta ja vb siis veel driblada ja siis veel emmele lehvitada ja siis lüüa alles. Paraku... polnud !

                    Selles valguses ei tohiks küll keegi Robbenile isetsemist pahaks panna ta on kaks täiesti suurepärast võimalust (vähemalt) juba poolajaga loonud, aga teised on suutnud ikka ära puterdada.

                    Kommentaar


                      Tuli mis tulema pidi. Selle ka kaotame siis.

                      Kommentaar


                        ise ära ei löö, lüüakse meile. Tiitel on juba väga kaugel kui dortmund võitma peaks. Rünnaku lõpetamine on 0 ja kaitses seisame kui vastased tühja lükkavad. Esimesel väraval poleks Rafina seisma jäänud ja kätega vehkinud oleks pallini enne jõudnud. Ja nüüd teenis lolli kollase ka...

                        Kommentaar


                          Võõrsil oleme see aasta ikka kehvad olnud. Viik Freiburgiga, Hamburgiga, kaotus Leverkusenile.
                          Rafinha on kohutav, põleb täielikult ääres läbi. Gomez jätkuvalt täielik 0, jalutab ainult väljakul.
                          Hakkasin mängu nägema II poolajast alates ja mängupilt polnud midagi head. Ei viitsigi kohe kõiki kritiseerima ja kiitma hakata. Fakt on see, et kui Dortmund täna õhtul Mainzi võidab on tiitel läinud.

                          Kommentaar



                            Yea, ahaa, you know what it is- black and yellow,black and yellow...

                            Poolaja algust eriti tähelepanelikult ma ei jälginud, kui jälgima hakkasin, polnud enam midagi jälgida.

                            Uskumatu mäng ikka.Peale 20 minutit tundus seis vapustavalt hea - eelmises mängus suutis Bayern otsesele konkurendile koti pähe tõmmata ja selles voorus mängiti väga aktiivset ja ilusat jalgpalli, loodi üks võimalus teise järel... mingi hetk jooksis rihm maha ja maha ta jäigi. Edasi käis mingi s*tane loksumine seal väljakul, mis juba nii kuradima tuttavaks on saanud... Ei tahaks seda nagu kommenteeridagi.

                            Rafinhat ei taha mina enam kordagi Bayerni eest väljakul näha. Pange kasvõi Pranjic sisse.
                            Ja kas Alaba mängis reaalselt 90 minutit ??? Või lahkus peale poolaega väljakult ja keegi ei pannud seda lihtsalt tähele ?
                            Ja muidugi Gomez... no ma ei saa aru, kõiki mehi on vahepeal pingil hoitud, mis püha graal see kuradi puujalg seal ees nüüd on siis ??? Muidugi seda trummi ma olen siin vahelduva eduga juba omajagu aega tagunud, et Agüero tüüpi ründajat oleks vaja, kes kusagilt karu***sest võiks väravaid võluda, aga ei, meil on ju suurepärane Gomez, lootustandev Petersen ja evergreen Olic ! Kes on kõik ju nii kliinilised ründajad, et ei oleks sellist mürgise jalaga meest vaja. Mkm ! See ei annaks ju mingit vangerdusruumi taktikaliselt ka. Kus Sa sellega.

                            Kõige hullem on see, et mängu algus ju näitas, et ON VÕIMALIK sellise koosseisuga hästi mängida (no Gomez välja arvata, aga see koosseis oleks temata paremini hakkama saanud täna). Miks seda siis ei tehtud, ei mõista.

                            Ühesõnaga JAMA.

                            Kommentaar


                              ei ütleks et leverkusen parem oli aga nad lõid kaks väravat ja meie mitte ühtegi..............................
                              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                              Kommentaar


                                Ise süüdi, et esimese poole tunni täielikku ülekaalu ära ei suutnud kasutada. Muud polegi midagi tänase mängu kohta öelda. Seda ka, et kui Dortmund täna võidab, siis on ka tiitel selleks hooajaks läinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X