320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, aga eelmise hooaja "bad" või siis viga oli see, et ta nii piiratud arvu mänge kaasa sai teha. Sest puhtstatistiliselt oli ta ju eelmisel hooajal lausa efektiivsem kui I hooajal. Praktikas aga...

    Kommentaar


      Pole küll kõige olulisem statistika, aga nüüd on siis Schalke löönud ühe värava rohkem sellel hooajal kui Bayern ja Huntelaar tõusis samale väravaarvule Gomez´iga.

      Kommentaar


        eelmine hooeg tuli küll tugevalt kasuks, kui H96'st parem väravatevahe oli, muidugi no stress, taldrik tuleb koju, aga ikkagi...
        Schweini puudumine hetkel suurem mure pole, kui Robben? ise viimaseid mänge pole viitsind eriti jõllata...

        Kommentaar


          Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
          eelmine hooeg tuli küll tugevalt kasuks, kui H96'st parem väravatevahe oli, muidugi no stress, taldrik tuleb koju, aga ikkagi...
          Schweini puudumine hetkel suurem mure pole, kui Robben? ise viimaseid mänge pole viitsind eriti jõllata...
          Ma ütleks, et mõlemad on ülitähtsad. Lihtsalt Robbeni kasulikkusest/kahjulikkusest siin teemas suht palju juttu olnud. Et kui Swaini on katki, siis teda ju mängu ei pane. Aga kui Robben on rohkem või vähem terve, aga vormist väljas, siis siin on küsimus.

          Aga jah, kolmapäeval on siis ees playoffi esimene jalg Baseliga, võõrsil. Kuigi koduliigas pole seisud just eriti positiivsed hetkel, siis ma usun küll "õigesse tulemusse" sellelt reisult . Loodetavasti üks teatud härra Juudaseks ei saa

          Kommentaar


            olen ise mainind ka vist varem, et kuidas paljud Schweinit kirusid, et tai paist välja jnejne, kuigi mäng oli OK, nüüd on sinu väljendit(?), Rainis kasutades suht perse majas, kui Schweinit pole. Pelgan pmst igat järgmist mängu, hetke seisult, kui isegi Freiburgi vastu ei saand, mis sest, et nad bussi parkisid, vist...
            kui kuskil kihla saaks vedada, siis julgeks terve euri visata, et Shaq teeb oma näkku sülitamise Baselile ikkagi ära ja teeb Tevez't

            Kommentaar


              Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
              olen ise mainind ka vist varem, et kuidas paljud Schweinit kirusid, et tai paist välja jnejne, kuigi mäng oli OK, nüüd on sinu väljendit(?), Rainis kasutades suht perse majas, kui Schweinit pole. Pelgan pmst igat järgmist mängu, hetke seisult, kui isegi Freiburgi vastu ei saand, mis sest, et nad bussi parkisid, vist...
              kui kuskil kihla saaks vedada, siis julgeks terve euri visata, et Shaq teeb oma näkku sülitamise Baselile ikkagi ära ja teeb Tevez't
              Ma ei saanud su esimesest lõigust pea mitte midagi aru .
              Mingit imelist bussi mina küll ei näinud värava ees olevat. Rünne oli lihtsalt kehvake. Ühe värava küll lõime, aga paraku mitte määruste päraselt. Üllatav oli selle Freiburgi mängu juures see, et kaitsele ei saanud midagi erilist ette heita. Boateng tegi 5+ mängu ja juhtis kaitset väga hästi. Mängu vaatama tulnud Saksa koondise peatreener Löwi ees tõstis just Boateng oma aktsiaid mängida suvisel EM-il koondises põhis keskkaitset.
              Pigem oli probleeme rünnakul, kus puudus teravus ja selline LvG aegne otsustusvõimetu veeretamine. Sellistes mängudes on Gomez täiesti mõttetu ja ei mina aru saa miks Jupp teda nii kaua seal väljakul laseb kasutult joosta. Just on vaja sellistes mängudes Olicit, kes küsib ilusti pallile vastu ja üritab teravust luua. Oma võitluslikusega iga palli eest meeldib mulle tema isiksus rohkem. Paraku on aga Gomez hakanud viimasel ajal käsi laiutama ja tujukust üles näitama, mida on ka tema mängust näha.
              Mina olen Robbeni suhtes seda meelt, et mees on klubile vajalik, kuid peab hakkama rohkem mängima keskel, kus on rohkem liikumisvõimalusi. Tehnikat ja väljakunägemist on mehel küll. Äärel lihtsalt on hakatud aru saama tema mängu strateegiast.
              Schweinsteiger on samuti meie mängu üks peamisi mõjutajaid. Tema vorm pole nüüd peale vigastusi kõige parem olnud, kuid tema oskus ja juba ka kogemused valitseda keskvälja on siiski vajalikud.

              Miks peaks Shaquiri oma kasvatajaklubile näkku panema? Pigem teades, et see on tema viimane aasta selles klubis annab ta maksimumi oma klubi eest. Mida paremini silma paistad, seda parem on võimalus järgmine hooaeg tal Bayerni põhisse murda.

              Kolmapäeval siis CL mäng Šveitsis kohaliku Baseliga. Mingit jalutuskäiku pargis siin vaevalt, et tulemas on.

              Kommentaar


                Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                olen ise mainind ka vist varem, et kuidas paljud Schweinit kirusid, et tai paist välja jnejne, kuigi mäng oli OK, nüüd on sinu väljendit(?), Rainis kasutades suht perse majas, kui Schweinit pole. Pelgan pmst igat järgmist mängu, hetke seisult, kui isegi Freiburgi vastu ei saand, mis sest, et nad bussi parkisid, vist...
                kui kuskil kihla saaks vedada, siis julgeks terve euri visata, et Shaq teeb oma näkku sülitamise Baselile ikkagi ära ja teeb Tevez't
                Eks jah, natukene paneb pelgama küll ausaltöeldes. Ei vaidlegi vastu, et metronoomina on Swaini Bayernile ikka väga oluline . Lihtsalt tema puhul pole siin midagi arutada, peab lihtsalt tõdema, et katki ja ootame võimalikult kiirelt tagasi teda. Tegelikult Freiburgi vastu ma ei ütlekski, et temast nii hirmsasti puudus oleks olnud. Selles mõttes, et seda viimast käiku ei leitud ülese, mis oleks selle bussi värava eest teisaldanud.

                Keegi kolmapäeval kusagile mängu vaatama ka plaanib minna ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                  Ma ei saanud su esimesest lõigust pea mitte midagi aru .
                  Mingit imelist bussi mina küll ei näinud värava ees olevat. Rünne oli lihtsalt kehvake. Ühe värava küll lõime, aga paraku mitte määruste päraselt. Üllatav oli selle Freiburgi mängu juures see, et kaitsele ei saanud midagi erilist ette heita. Boateng tegi 5+ mängu ja juhtis kaitset väga hästi. Mängu vaatama tulnud Saksa koondise peatreener Löwi ees tõstis just Boateng oma aktsiaid mängida suvisel EM-il koondises põhis keskkaitset.
                  Pigem oli probleeme rünnakul, kus puudus teravus ja selline LvG aegne otsustusvõimetu veeretamine. Sellistes mängudes on Gomez täiesti mõttetu ja ei mina aru saa miks Jupp teda nii kaua seal väljakul laseb kasutult joosta. Just on vaja sellistes mängudes Olicit, kes küsib ilusti pallile vastu ja üritab teravust luua. Oma võitluslikusega iga palli eest meeldib mulle tema isiksus rohkem. Paraku on aga Gomez hakanud viimasel ajal käsi laiutama ja tujukust üles näitama, mida on ka tema mängust näha.
                  Mina olen Robbeni suhtes seda meelt, et mees on klubile vajalik, kuid peab hakkama rohkem mängima keskel, kus on rohkem liikumisvõimalusi. Tehnikat ja väljakunägemist on mehel küll. Äärel lihtsalt on hakatud aru saama tema mängu strateegiast.
                  Schweinsteiger on samuti meie mängu üks peamisi mõjutajaid. Tema vorm pole nüüd peale vigastusi kõige parem olnud, kuid tema oskus ja juba ka kogemused valitseda keskvälja on siiski vajalikud.

                  Miks peaks Shaquiri oma kasvatajaklubile näkku panema? Pigem teades, et see on tema viimane aasta selles klubis annab ta maksimumi oma klubi eest. Mida paremini silma paistad, seda parem on võimalus järgmine hooaeg tal Bayerni põhisse murda.

                  Kolmapäeval siis CL mäng Šveitsis kohaliku Baseliga. Mingit jalutuskäiku pargis siin vaevalt, et tulemas on.
                  Fakk no, ma ikka üldiselt otsin isegi sellistest postitustest, millega nõus olen, midagi sellist, millele vastu vaielda, aga nüüd... Tuled ja võtad minu laialivalguvad mõtted niimoodi ühte posti kokku. (LvG aegne nõutus rünnakul+ Gomeze olematu kasutegur sellistes mängudes+ ROBBEN KESKEL (seda trummi, et ta keskel hästi hakkama saab, olen siin juba eelmise hooaja lõpust tagunud)+ Boateng viimases mängus (ütleks, et seni tema parim, väga dominantne esitus)+

                  Ega ma seda Shaqi asja siis tõsiselt ei mõelnud loomulikult peab mees oma koduklubi eest maksimumi andma ju ! Ja jalutsukäiku pargis ei usu minagi, aga olen siiski positiivselt meelestatud. Näiteks 1:0 või 2:1 võit oleks ju positiivne, mis positiivne.

                  Kommentaar


                    Vihjasin selle bussi parkimisega, sellele, et Freiburg eriti ründav meeskond ju ei ole, polegi neid mängimas näind muud taktikat, kui 'kõik söödud, kogu aeg Djemba Cissele'. Rünne on kehvake jap, eriti, kui harutama kaitset peab, nagu ilmselt Freiburgi vastu pidi.

                    Shaq näitas vähemalt minu silmis üles sümpaatsust, et talvel kohe üle ei tulnd, kui konkreetne võimalus suurde klubisse hea palga peale tulla oli, erinevalt mingitest Arsenali tüüpidest, kes kohe Citysse jooksid, kui raha näidati. Sealt ka see kerge nali...

                    Kommentaar


                      Neuer - Rafinha, Boateng, Badstuber, Lahm - Tymoshchuk, Alaba - Robben, Kroos, Ribery - Gomez,
                      lisaks teistele on pingil ka 18-aastane Emre Can.

                      Kommentaar


                        Tõesti olen õnnelik et siiani 0 seisab.

                        Kommentaar


                          Kiire I poolaja kokkuvõtte: Rünnakuteravus täiesti 0,kaitsetegevus jätab kõvasti soovida,vastaseründjad enamalt jaolt markeerimata.
                          Tahan vääga loota ,et teinepoolaeg on meilt natukenegi loovama jalgpalli moodi,söödud on ok aga pole kasu kui ees midagi ei toimu. Väljak tundub ka suht ebakvaliteetne aga see pole see miks meie ei suuda mängida,põhjus on kuskil sygavamal.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Robbenilt esimene hea mäng üle pika aja. Polegi teda vist kunagi nii kaitset mängimas näinud.

                            Kommentaar


                              eks Robben ole piki pead ka ilmselt saand, et isetseb ja kaitses munnigi ei tee, aga tra kindalt oleks pidand tema välja võtma Müller asemel, mitte Ribery, sealt see mäng teine pooleaeg alla hakkas minema. Olici vahetus jäi hiljaks, värav tuli ka sellest, et Alaba passis kaitses niisama, Tymo on ka normaljokk kohatäide, Kroos pidi pallje jube madalalde korjama tulema, sest Tymo ja Alaba olid lihtsalt Kusagil mujal!
                              Ribery vahetusest läks mäng alla, me oleks ise selle värava löönd, kui oleks Robben välja võetud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                                Oi jumal. Esimene poolaeg tundus mulle mingigi mängu moodi, aga teine oli ikka kohutavalt sitt. Robery on ikka kohutavalt masendav. Jupp peaks mõtlema taktika muutmisele sest nii edasi minna ei saa.Sellise mänguga ei võida me Baselitki. Võtmesõna on idee puudus. Nagu kamp amatööre, kes saavad palli ja 10 sek mõtlevad, mida sellega edasi teha. Kui Gomezele kandikul ette palli ei anta siis on ta küll endale parima kohaga pileti mängule soetanud fänn staadionil. Au Olicile ja Alabale, kes võitlesid ja üritasid. Kahju ainult, et viimastel sekunditel Olic üle lõi. Hamburgile oleks pidanud puuri täis lööma nagu seda tegi Dortmund. Praeguse hetkega tuleb kiruda kohtunikku, kes mõistmatult mängu alguses värava meilt röövis. Järgmine mäng Olic Gomeze asemel ja Alaba vasakul ning Lahm paremal paluks. Kaiserslauterni peab kodus maa-alla peksma järgmine nädal.
                                Kurb tõde. Baseli kartmine ei olnud asjatu. Gomez on ikka nii alla käind. Ega lõputult ei saanud vedada ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X