320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NNo, eriti põnev, et kuidas see Baseliga mänguks mõjub. Selgelt tundub meeskond kriisis. Vana Bayern, sajandivahetuse oma mängis selg vastu seina oma parimat mängu. Praegune selgelt mitte.

    Kommentaar


      Baseli vastu läheb raskeks. Kui suudetakse ise esimese 15-20 minutiga juhtima minna, siis ma usun, et pääsetakse ka edasi. Kui Basel peaks ühe värava lööma, tähendab see seda, et Bayern peab vähemalt 3 lööma ning see saab ikka päris raske olema.

      Kommentaar


        Päris põnev, et praegu närveerime selle pärast, kas saame ikka Baseliga hakkama või mitte.
        Baseliga!!
        Kui tiim näitaks mängu, milleks reaalselt võimelised ollakse, siis võiks juba paar kuud selle peale mõelda, keda veerandfinaalis mängitama peame.
        Villas-Boas sai töötuks.
        Scary.
        General oleks kasulik jälle tiimi päästma tuua.
        Vä?
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Ei AVB võib vabalt välistada.

          * Ta ei oska saksa keelt.
          * Ta ei tule toime suurte egode/ staaridega = meeskonna sisekliima kannatab.
          * Tema stiil ei sobi Bayerni tähtsatele.

          Minule meeldiks väga näha Bayernit juhendamas Löwi, aga see tundub hetkel ebatõenäoline. Nõustun, et nooremat verd oleks vaja treeneriks, aga sellist sobivat pole kuskilt praegu võtta kahjuks.

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Päris põnev, et praegu närveerime selle pärast, kas saame ikka Baseliga hakkama või mitte.
            Baseliga!!
            Sai ole hommikul kunagi kleit seljas ärganud? Vahest tulebki sitas olukorras parimat lahendust otsida!

            On treeneri vahetus lahendus? Ei. Kui jah just Hitzfeldi ei tooda, a tema ei tule, mis on jama, sest ta oleks ainuke kindla peale minek, kõik AVB'd ja näod on jama. Laseks enne Juppil vaadata ja lihvida asja, ehk läheb paremaks, sest ehku peale minek oleks uus treener ju samuti.

            Kommentaar


              AVB ma ka ei tahaks.
              See oli lihtsalt suusoe.
              Löwi sooviks küll pukis näha, kuid seda vaevalt saab.
              Juppi lihvimisi on natuke juba näha olnud.
              Mehed lähevad platsil omavahel kiskuma ja meedias aina ving ja itk käib.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Ma ei tea, mis Basel siin kellegi jaoks tähendab, aga mina tean satsi, kes läks Old Traffordile ja puksis Manu välja UCList.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Ma ei tea, mis Basel siin kellegi jaoks tähendab, aga mina tean satsi, kes läks Old Traffordile ja puksis Manu välja UCList.
                  Ja mina näen Bayernis seda meeskonda, kes võitis grupi too sama 'traffordi klubi naabri (kes juhtumisi juhib Inglismaal tabelit) ja väga tugeva Napoli ees.

                  Kommentaar


                    no sisekllima on ikka tohutult käärima läinud, nüüd väidab Pranjic, et Heynckes ei räägi vaesekesega ning Van Buyten laidab meeskonnakaaslaste treeningutesse suhtumist..

                    Kommentaar


                      Niipalju kui mina lugenud olen, siis on Favretki viimasel ajal päris tihti Bayerniga seostatud. Samtui vist on Dante juba peaaegu kindlalt umbes 5M eest Bayerniga liitumas ? Parandage, kui ma eksin.

                      Kommentaar


                        Ehk kaks tugevat vastamisi? Järelikult 1-0 Shveitsis peegeldabgi õiglast jõudude vahekorda.

                        Kommentaar


                          Väidetavalt pidavat Rummeniggele meeldima Favre ja Höenessile Slomka. Tundub, et see Dante ostul on ka jah tõepõhi all. Samuti on jätkuvalt huvi Giroudi vastu

                          Kommentaar


                            Mina tahaks, et ostetaks lõpuks jälle üks selline mängija, kes ennast juba tõestanud rahvusvaheliselt nagu Ribery ja Robben. See ei oleks küll odav, aga kui oleks ära jätnud sellised tegelased nagu Breno, Sosa, Pranjic, Braafheid, Petersen, Gustavo (pole küll halb, aga liiga kõrge hind oli tookord) ja igasugused teised kelle nimed praegu meelde ei tule, siis oleks vabalt saanud selle raha eest juba ühe väga korraliku mängija.

                            Ja kui treenerist juba rääkima hakati, siis pakuksin lisaks nimetatuile välja Ralf Rangnick´i, kes minu mäletamistmööda mainis, et järgmine hooaeg tahaks jälle juhendamisega tegeleda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KID Vaata postitust
                              Mina tahaks, et ostetaks lõpuks jälle üks selline mängija, kes ennast juba tõestanud rahvusvaheliselt nagu Ribery ja Robben. See ei oleks küll odav, aga kui oleks ära jätnud sellised tegelased nagu Breno, Sosa, Pranjic, Braafheid, Petersen, Gustavo (pole küll halb, aga liiga kõrge hind oli tookord) ja igasugused teised kelle nimed praegu meelde ei tule, siis oleks vabalt saanud selle raha eest juba ühe väga korraliku mängija.

                              Ja kui treenerist juba rääkima hakati, siis pakuksin lisaks nimetatuile välja Ralf Rangnick´i, kes minu mäletamistmööda mainis, et järgmine hooaeg tahaks jälle juhendamisega tegeleda.
                              Nii ideaalselt ka mehi osta ei saa ju...? Muide, see Giroud sobib su listi täpselt, loodan, et tema peale aega ega raha ei raisata.
                              Gustavo nimetamine on eriti Bayernlik.

                              Rangnick on normal, a minu arust tal veits vähe kotte, et me tagasihoidlik sisekiirs ära lõpetada ja tiim ühtseks rusikaks uuesti muuta. Kedagi Mancinimat tahaks...

                              Kommentaar


                                Nii ei saa. Kui sa jätad need oma nimetatud mängumehed ära ehk asendad rahvusvaheliselt tunnustatud mängijaga ja siis Bayerni kolmest staarist on ühel ajal kaks katki ja kuna kedagi teist ju pole, siis mängivad Bayern 2 mehed, kes see aasta pole enam isegi Bundesliga 3 sats. Bayern on puhas finantsiline edulugu ja selgelt nende eesmärk on hoida rahakotis seis kontrolli all, kui võita kõik tiitlid. Nad sooviks muidugi mõlemat teha. See jutt siin ikkagi kokkuvõttes annab väga positiivse ülevaate klubi ja brändi hetkeseisust: http://swissramble.blogspot.com/2012...lets-make.html

                                Kommentaar

                                Working...
                                X