320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peale Gomeze äravõtmist kadus kogu ründeteravus. Ja miks Müller ja Kroos algkooseisus on, minu mõistus ei võta.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      got ya point, aga BVB nüüd jalkat nii palju ka ei häbista, kui tarkuse koguja räppmuusikat. @Rainis
      4-2-3-1 ei toida enam, Gomezi whole bunch of nuthingu tegemine on ka osalt sellega seotud, et ta üksi ees on, taktika muutust ootaks kasvõi ajutiselt hetkel enim.
      Rafinha mängib oma koha ikka väga minimaalselt välja, päris kohatäiteks teda kutsuda ei taha, aga ega midagi erilisemat ta hetkel ei ole ka.

      II poolaja murdepunkt oli minu arvates see kontra, mille Müller ää nussis Riberyle sööduga, oleks pidand Robbenile andma, kui võimalus oli, oleks suht kindel 1v1 old, eriti mängu ei näind, a mingi 60-70 minut pold väga halb mäng, arvestades ka, et vastas oli pidev 2x4 liin. Kahju, aga mina tahan taldrikut veel!!!!!

      Edit-vähemalt Ojamaa lõi kolli

      Kommentaar


        Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
        got ya point, aga BVB nüüd jalkat nii palju ka ei häbista, kui tarkuse koguja räppmuusikat. @Rainis
        Nojaa, ma ei kuula sellist muusikat absull, aga lihtsalt eurospordi kommentaatorid mainisid et "Black and yellow" rõõmustab selle üle. Siis tegin loo lahti ja kuradi sobivad sõnad olid alguses, ei saanud siia lisamata jätta.

        Kommentaar


          Jama mäng oli jaa, kõik kontrad mis Levekursen said olid ohtlikud. Kaitse on organiseerimatta ja Rafinha longib niisama kuskil keskväljal.
          Gomez ka jumala null vend!

          Kommentaar


            Algselt postitas Rammas Vaata postitust
            Jama mäng oli jaa, kõik kontrad mis Levekursen said olid ohtlikud. Kaitse on organiseerimatta ja Rafinha longib niisama kuskil keskväljal.
            Gomez ka jumala null vend!
            Organiseerimata* ja Rafinha ning Gomeze pealt võiks nüüd vaikida, tohhujaa kordi juba mainitud, aitab ka. Kuskilt lugesin tarka lauset, et nüüd ei karda meid enam keegi... (alates Freiburgi viigist) nojah. Taktikamuutust tahan näha, samuti juhtkonna reaktsiooni mängule.

            Kommentaar


              Seda olen ma ka siin juba teab, mis ajast korrutanud, et Agüero sugust venda on vaja.
              Loovaid mängijaid, mitte diiselmootoreid.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Mainzi ja BVB mäng praegu 1 : 1, 15 minutit veel ees, loodame parimat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
                  Mainzi ja BVB mäng praegu 1 : 1, 15 minutit veel ees, loodame parimat.
                  BVB võitis siis 2:1. Vahe suurenes 7p peale ning kui homme see M’gladbach Nürnbergi võidab, olete turvaliselt 3. kohal
                  Adiós amigos

                  Kommentaar


                    Mul on lihtsalt meeles, et kui ma siin ükskord selle jutuga lagedale tulin, et oleks vaja sellist väikest, tehnilist ja mürgise jalaga meest, siis mind naerdi välja ja räägiti, kui hea finisher ikka Mario ja Olic on (toona ka Klose) ja kuidas Müller võib seda kohta mängida ja mida iganes veel...

                    Aga need lootused, BVB mängu viiki mängimise osas võib maha kanda, Kagawa värav jätab kolm punkti koju. Seitse punkti siis vahet tabelis ja kui homme Gladbach võõrsil võidu võtab, on Bayerni päralt hoopis pronksine koht...

                    Kommentaar


                      Mängu ei näinud,väga sõna ei võta,aga ehk nyyd vabanduseks oli ju äsja koondise pelamised vms väsimus jalgades jne,nii on Dortmund libises kaugemale ja ütlen ausalt kui midagi ei muutu siis võime ka seehooaeg tiitlist suupuhtaks pühkida paraku:S
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Kas teie arvates ka algas Bayerni allakäik sellest ajast, kui meedias hakati sõna võtma stiilis "Oleme samal tasemel Barcaga" jne?
                        Sest saati on pidev hambutu veeretamine.
                        Ok, nõus, olete possessioni protsendis Barcaga võrdsed, kuid pall oleks vaja väravasse toimetada, kas pole?
                        Ostke suvel päris mängijaid.
                        Fännid saavad aru, kellest puudus, treener ja juhtkond ei saa oma igivanast mõtteviisist üle.
                        Noor treener on meile vaja.
                        Andke Pep!
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Enne müümist/ostmist võiks kõigepealt katsetada lihtsalt midagi muud! Minu pakkumine oleks Müller paremale äärele ja Robben second strikeri kohapeale, kui tal tahtmist suudab seal kaitsjatele ära teha ja kiirust ka on

                          Kommentaar


                            Ribery kiitis küll Müllerit paremal äärel, kuid ma ei taha uskuda Robbeni second strikeri asja.
                            Nad võiks pigem Frängiga pooli vahetada mängu kestel?
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Ribery kiitis küll Müllerit paremal äärel, kuid ma ei taha uskuda Robbeni second strikeri asja.
                              Nad võiks pigem Frängiga pooli vahetada mängu kestel?
                              Seda on tänavu mitu korda üritatud. Ka eile. Tolku ei mingit. Üldiselt kui vastasmeeskond on viitsinud oma kodutööd teha ja pargib bussi väravaette ning igal võimalusel uhab kontraid siis Bayern on k***s. Keskkaitse on tavaliselt positsioonist väljas, keskväli ei saa aru mida ta tegema peab ja ründajad ei suuda palli postide vahele sokutada. On selge, et tänavu lauanõudele täiendust ei tule. Ja seega võiks mupetil suveni lasta tiksuda ja siis kedagi, tõesti nooremat, peatreenerina proovida. Hulemaks ei saa ju minna? Ega?
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Mõned eilsed kommentaarid, mis leidsin. Kahjuks härra Höenessi sõnavõttu pole leidnud.

                                Kroos: "Nüüd on prioriteet peab nüüd olema Bundesliga teine koht."
                                Lahm: "Meil ei lähe hästi."
                                Ribery: "Das ist einfach scheiße." (ei hakanud seda tõlkima)
                                Robben: "Meil on nüüd veel 2 eesmärki. (Pokal, CL)."
                                C. Nerlinger: "Enam me BL võidust rääkima ei pea."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X