320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hetke Robbeni asemel kindalt, pmst kui tal uus hingamine tuleb, siis hui keegi teda pingile jätab, ehk siis Robben müüki?

    Kommentaar


      Praeguse tasemega ei saaks Robben üheski tipp liigas hakkama. Pole veel see hooaeg temalt ühtegi head mängu näinud.

      Kommentaar


        pool elu teed endale nime, teise poole elad sellega, seda teist poolt saaks Robben kasutama hakkata....a la Becks

        Kommentaar


          Robben on end oma äärel natukene ammendanud.
          Oli ta ju debüüthooajal võimas ja ega eelmise hooaja vigastusejärgne periood ka halb ei olnud.
          Mingeid teisi tuuli oleks vahepeal nüüd tarvis puhuma.
          Ribery on ka veidi monotoonne, kuid Robben ikka täielik läbipõlemise etalon.
          Kahju, et Shaq juba jaanuaris ei saanud tuldud.
          Keegi omab infi, kaua Bastian väljas on?
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Jajah, kandke muidugi Robben maha. Mitte, et mees oleks isegi oma sita vormiga 32 mänguga 20 väravat löönud viimase kahe hooajaga, ega midagi. Aga no kindel ju, et mingi 20 aastane, kõrgeimal tasemel ikkagi küsimärgiga mängija on ju kindlama peale minek. Ja tasuks Robben ju maha müüa... naljamehed.

            Praegu on seis selline, et ilma Robbenita võib Bayern CL-i top 4 kohast ainult unistada. Nii kui mingi korralikum tiim vastu tuleb, on Robben totaalne MUST HAVE. See jutt on ka hülgemöla, et temast MITTE MIDAGI kasu ei ole, vaatamata tagasihoidlikule vormile keskenduvad vastased temale eriti tähelepanelikult. Muidugi on tema vorm hetkel jama, selle vastu ei vaidle.

            Ah, okei, ma ei viitsi sellist möla rohkem kommenteeridagi ausaltöeldes, igastahes Robben on Bayernile üks kõige tähtsamatest mängijatest selline mahakandmine poolehoidjate poolt on ikka väga näotu. Siis kui mees oli "tules" siis oli kõigil hämmastusest mokk maani. Küll me varsti näeme heas vormis Robbenit veel. Rohkem usku !!

            Kommentaar


              kui võis jääda mulje, et minu postist mingi ülimkriitika Robbeni vastu tuli, siis kukkus valesti välja miskit lihtsalt, müük oli lamp uitmõte lihtsalt.
              samas ei tasu nüüd seda olnud hiilgust kogu aeg ka vabanduseks tuua, see oleks sama, kui Gomez't siiani kunagise sita eest sõimata, mis sest, et olukord on pöördunud täiesti, sama seis Robbeniga, aint et asi on negatiivseks muutund.

              Shaq'iga lepingu tegemine oli pigem selline kindlustamine, et ei tekiks olukorda nagu Reusiga oli, et moositi jms küll, a tuli Dortmund ja pold mingit Reusi enam. sest poleks ka mingi muu klubi hetkel Shaqi saand - liiga hull näkku sülitamine klubile, mis sind kasvatas, kui CLi vaadates, et Baselil 'kümnendi hooaeg' käsil on

              Kommentaar


                Võta toone maha üle-eelmine.
                Igaühel on õigus oma arvamust avaldada.
                Keegi ei ole Robbenit maha kandnud, kuid praegu ei ole ta küll asendamatu.
                Parem on asju kaine pilguga vaadata ja vajadusel kritiseerida, kui ainult sinisilmse naiivsusega mängijat jumaldada, mis tahes esitusi ta ka ei tee.
                Soovin maailmale rahu ;]
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Jeebus fook, nagu ma oleks viimase aja mängudele nii väga takka kiitnud. Ma olen peaaegu peale igat mängu siin maininud, et teda on kurb vaadata. Minu point oli hoopis see, et tema materdamisega võiks siin hoogu maha võtta.
                  BTW, kes siis seal äärel suudaks stabiilselt paremaid esitusi pakkuda ?

                  Kommentaar


                    Robben taas pingil. Alaba põhis.
                    Tänane koosseis vs Kaiserslautern:


                    Gomez

                    Ribery-Kroos-Müller

                    Alaba-Gustavo

                    Lahm-Badstuber-Boateng-Rafinha

                    Neuer

                    Kommentaar


                      Müller ja Rafinha peaksid siiski paremal äärel olema.

                      Kommentaar


                        Meie poolt ongi paremal.

                        E: Panin jah natuke valesti, muudan arusaadavamaks.

                        Kommentaar


                          Literally magasin esimese poole maha. Mis toimus?

                          Kommentaar


                            Tundub, et võit toimus.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Mänguu ei näinud aga oluline..3p ,paraku sai ka Dortmund jagu Leverkusenist,seega endiselt 2p vahe.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Rõõm on Tommi üle.
                                Rohkem kui tuhat minutit väravata.
                                Loodame, et mees on nüüd jälle rohkem soonel.
                                Paremal tegutseb ta ju ilusti.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X