320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • arx20
    replied
    Super hea, Müller on ikka MMide mees, jätkab sealt kus 2010 pooleli jäi.

    Leave a comment:


  • M13
    replied
    Järgmisena saavad siis vigastada Durm, Grosskreutz ja Weidenfeller. Hea, et Ginteri üleminek veel toimunud pole.

    Leave a comment:


  • Mõmmik
    replied
    Kusjuures ei ole kõige hullem, Özil ja Kroos vahetavad päris palju tõenäoliselt ja Özil rohkem ronib nagunii keskele asja ehitama.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    pakun, et kui sakslastel esimene poolaeg välja ei tule või isegi kaotusseisu jäädakse, võivad Shürrle ja Podolski peale poolaega sisse tulla.

    Leave a comment:


  • KID
    replied
    Raske praegu enne mängu koosseisu põhjal järeldusi teha, aga eks me näeme. Muidugi 4 keskkaitsjat väljakul võiks anda eeliseid standradite ajal.

    Leave a comment:


  • petteri
    replied
    Raske on optimistlik olla enne algavat mängu sellist alg11 nähes.

    Leave a comment:


  • KID
    replied
    Võrreldes eilse treeninguga tehti siiski 2 muudatust algkoosseisus. Götze ja Özil alustavad.

    Leave a comment:


  • Mõmmik
    replied
    Mind häirib nagu see, et Bayernis pole Kroos üldse nr10t mänginudki pm(see hooaeg st) ja nüüd peab hakkama Saksamaa eest seal vägesid juhatama.
    See formatsioon, mida pakuti on nii kaitsev, et raske on kohe midagi ilusat öelda. Khedira-Lahm keskväljal, läheme tõesti bussi parkima?
    Özil oli Armeenia vastu väga hea, sekkus vahetusest väga hästi ning kohe hakkas minema.
    Lahmi tahaksin ka mina näha paremal kaitses, Khedira - Kroos/ Khedira - Bastian saaks keskväljal kenasti hakkama.
    Hetkel ei tajugi, et kas tõesti on nii suur kartus Portugali keskvälja ees, et see niimoodi kinni topitakse? kes seal üldse on? Moutinho, Veloso ja Meireles? no offense, aga ei ole ju mingi ülim kooslus. Meireles on tööloom ja Moutinho paneb mängu käima. Eks näha ole, 19.00 siis hakkab asi pihta. Võtaks rahuliku 1:0 ka ära.

    Leave a comment:


  • rainis007
    replied
    Lahmi keskväljale toppimine ei ole ju mõistlik selles kontekstis. Miks Sa võtad ühe maailma parima mehe positsioonist välja ja mängitad tema kohal keskkaitsjat?!? Samal ajal kui keskväljal võiksid alustada Khedira-Swaini näiteks. Või Khedira-Kroos. Praeguse seisuga jääb mängujuhi kohale Kroos, kes on superhea kauglöögiga ja suudab söötu ka lükata, aga ta ei ole minu jaoks see maestro, kes üksi suudaks asja mõistlikult dirigeerida seal ees. Kui Portugal tema kinni võtab siis on kellad-kellad-123.

    Oleks kasvõi äärel Götze, kes pakuks mingit sellist loovust juure. Või Kroos keskväljal ja Özil mängujuhi kohal. Või Kroos keskväljal ja Götze ründajate taga. Sellisel juhul oleks kaks venda, kes suudaksid olla arhitektid, eelpool toodud koosseisus on ju kaks venda, kes kaitset kinni panevad, 2 venda, kes äärel sumbuurselt söödavad, sisse murravad või tsenderdust panevad - aga ma ei usu nende oskusesse sneijderlikult söötu lükata ja läbisööte anda.

    Aga eks näis. Samas selline koosseis jälle kaitsefaasis võiks pidada ja selle peale Löw ilmselt mängibki.

    Leave a comment:


  • Soldat
    replied
    Kroos Özili asmel number 10 peal polegi minu arvates halb mõte. Özil oli teisel hooaja poolel täiesti 0 nagu ka MM-ile eelnenud sõpruskohtumistes.Küll ei saa ma aru, miks Durmile võimalust ei anta. Sai mees Ronaldode ja Baledega ju ilusti hakkama.
    Minu silmis igatahes parim valik kui kohmakad keskaitsjad äärtele panna. Portugali kiirete ja tervate äärte vastu.

    Minu eelistus:

    ------------Neuer-----------------

    Lahm-----Hummels----Merte-------Durm

    -------- Khedira----Kroos----------------

    Schürrle-----Götze--------Podolski

    ------------Müller----------

    Müller võib mängu ajal nt Schürrlega kohti vahetada.

    Leave a comment:


  • Mõmmik
    replied
    oh jumal küll..

    Leave a comment:


  • KID
    replied
    Bastian käis siiski Brasiilias mingil FIFA poolt hiljuti veel vigastatud oldud mängijate jaoks nõutaval uuringul. Neuer ja Lahm läbisid sarnase uuringu juba saksamaal.

    Väidetavalt tänase lõputreeningu põhjal on sakslaste homne koosseis mõneti üllatuslik:
    Neuer - Höwedes, Hummels, Mertesacker, Boateng - Khedira, Lahm - Podolski, Kroos, Schürrle - Müller

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas jürks Vaata postitust
    Bastian pani helikopteriga Brasiiliast Mainzi, noh, arsti juurde.
    Seemneid söönud või?

    Leave a comment:


  • jürks
    replied
    Bastian pani helikopteriga Brasiiliast Mainzi, noh, arsti juurde. Loodan, et alustab homme.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Portugal ei ole Madrid
    Ronaldo on Portugal

    Leave a comment:

Working...
X