320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• telekavaataja
    replied
    Ärge unustage seda ka, et erinevalt Ukrainast, ajastab Saksamaa oma tippvormi veerand/poolfinaalideks. Vaatamata sellele oli kõik suhteliselt tip-top.

Leave a comment:

• elx
    replied
    Boetangi pääste oli super. Neueri kiitmisest ma hästi aru ei saa, kohati oli ebakindel aga eks kaitsjatega klapi saamine võtab natuke aega, küll see turniiri jooksul paraneb. Saksa koondisel see alati nii olnud, ka teistel positsioonidel.

Kusjuures mainid säästvalt mängimist, kui Ukraina supervõimalused kõrvale jätta, siis tundus tõesti nii, kuid kummaline, et selle säästvalt mängu pealt saadi selle turniiri esimene kaheväravaline võit.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Üsna säästvalt tundus, et mängiti... või ei saadud end käima, seda mul siit telekast keeruline hinnata ja eks treener teab paremini.
    Boateng ja Neuer tegid kaitses hea mängu, teised kahjuks ei suutnud olla samal tasemel.
    Müllerit ma ei kritiseeriks, sest koondises tal teine roll, kui Bayernis ja mitmel korral rabas kaitses tööd teha.
    Huvitav miks Gomezt platsile ei toodud, kui oli juba näha, et pisikene Mario juba võhmal aga jälle.... In Löw we trust

Kirsiks tordil oli kindlasti fussballgott Schweinsteiger....

Leave a comment:

• kaitz
    replied
    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Götze, Özil ja Müller on lihtsalt nimed seal meeskonnalehel. Täiesti nähtamatud ja üldse ei ole mängus sees. Meeletult oli õnne, et poolajal 1-0 peal ja Kroos on tassinud seda satsi praegu. Höwedes paremal ei saa ikka mitte midagi aru, kus olema peab, seal täielik tühjus koguaeg. Tuleb diagonaal, ja plats puhas, tuleb paremalt korner üle kasti ja seal seisab juba üksikult ukrainlane. Müller ja Höwedes võiks nagu ära jagada..
    Gomez Götze asemele paluks poolajal juba.
    Selle EMi tüüpiline asjade kulg siiani on see, et favoriidid lähevad juhtima ja siis betooni panema ning tänapäeva üldine tase on nii kõva, et kõik oskavad rünnata, kui sa ruumi ja aega annad ning Ukraina pole mingi erand.
    Wake the fuck up.
    Ära nüüd kritiseeri koguaeg:P,mängiti säästukäiguga ja nagu Pras ÜTLES õiget meeskonda näeme play-offides,võib-olla tõesti Özili´,Mülleri OLEKS tahtnud rohkem nähtavamal näha,Draxler oli uskumatult terav.Hea mäng rahul.

Leave a comment:

• RealFan
    replied
    Löwil oli küll igav vist

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Kui mängust rääkida siis ma olen väga rahul. Mingi juhtima ja mängiti väga säästvalt. Tänase mängu parimad olid vast Hector, Özil ja Kroos.

Õiget saksat vast näeme alles play-offis.
    özil nüüd küll peale väravasöödu lõpus muud head ei teinud

Leave a comment:

• PraS
    replied
    Kui mängust rääkida siis ma olen väga rahul. Mingi juhtima ja mängiti väga säästvalt. Tänase mängu parimad olid vast Hector, Özil ja Kroos.

Õiget saksat vast näeme alles play-offis.

Leave a comment:

• dontastik
    replied
    Mida vi**u?

Leave a comment:

• saturn
    replied
    Schwinsteigeri kaasamine on juba ennast ära tasunud.

Leave a comment:

• Mõmmik
    replied
    Götze, Özil ja Müller on lihtsalt nimed seal meeskonnalehel. Täiesti nähtamatud ja üldse ei ole mängus sees. Meeletult oli õnne, et poolajal 1-0 peal ja Kroos on tassinud seda satsi praegu. Höwedes paremal ei saa ikka mitte midagi aru, kus olema peab, seal täielik tühjus koguaeg. Tuleb diagonaal, ja plats puhas, tuleb paremalt korner üle kasti ja seal seisab juba üksikult ukrainlane. Müller ja Höwedes võiks nagu ära jagada..
    Gomez Götze asemele paluks poolajal juba.
    Selle EMi tüüpiline asjade kulg siiani on see, et favoriidid lähevad juhtima ja siis betooni panema ning tänapäeva üldine tase on nii kõva, et kõik oskavad rünnata, kui sa ruumi ja aega annad ning Ukraina pole mingi erand.
    Wake the fuck up.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Üsna huvitav alg 11 tõesti aga õnneks saab veel pingilt mitu head mängijat vajadusel platsile tuua.

Leave a comment:

• Brick
    replied
    Nonii, täna algab EM ka Saksamaa jaoks ning Bildi eksklusiiv väidab, et Löw alustab Ukraina vastu sellises koosseisus. Ma ütleks, et klubihooajal vigastustega kimpus olnud Höwedese alsutamine on väike üllatus. Ründes Götze ehk siis mehed saavad palju positsioone vahetada ning pikka palli väga taguma ei hakata.

Leave a comment:

• Kurat
    replied
    Schmeltzer äärde ja Höwedes keskele äkki hoopis?

edit: Jonathan Tah siiski võeti kaasa

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Algselt postitas KID Vaata postitust
    Rüdigeril läks siis ristside. Tõenäoliselt homme teatab Löw, kes tema asemele kutsutakse prantsusmaale.
    Ginter/Tah ??

Leave a comment:

• KID
    replied
    Rüdigeril läks siis ristside. Tõenäoliselt homme teatab Löw, kes tema asemele kutsutakse prantsusmaale.

Leave a comment:

Working...
X