320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Schürrle-Klose-Reus...

    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

    Kommentaar


      Kiidan sajaga heaks, seda lüket oleks võinud muidugi varem teha, aga no parem hilja kui...

      Kommentaar


        Niii nyyyd Reus saaaab oma v6imaluse,aga nyyyd "hiire"l ka keeelatud toas ringi liiikuda
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Suht hea mäng oli, domineeriti enamus ajast jne, aga kaitses oli kohati ikkagi probleeme. Arvestades kui vähe Kreeka ründas, siis 2 väravat lasta on veits palju. Boateng oli mõlema Kreeka värava korral pildis, Lars Bender tagasi äärekaitsesse? Reusi mäng mulle meeldis, aga ei imesta, kui Podolski tema asemel alustab poolfinaalis... Klose oli ka väga hea!

          Kommentaar


            Schürrle ikka tahtis korralikult, kuid jäi tulemata. Oli vahe sees, Podolski vasakujalgsena sealt midagi eriti ei korraldanud.

            Kommentaar


              Hea tulemus!
              Klose oli tõesti ääretult hea.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Tore mäng .

                Kommentaar


                  Tore jah aga ikkagi leian,et tuleks lüüa rohkem väravale 16 kastis ja veeel otsida Hisp mooodi sööte nu ma ei tea,aga kokkuv6tteks ryndes on tohutult jõudu ja ka pooolikus,swaini mäng oli nati tagasihoidlik,kaitseliiiniga on nati probleeeme aga Finaaali me siiiski peaks j6udma ,tulgu poolfinaaalis Itaaalia v6i Inglismaaa,aga ennustan Itaaaliat.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Vahet pole, kes vastu tuleb.
                    Oluline on hästi esineda ja mis peamine, me teame, et oleme paremad.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      me teame, et oleme paremad.
                      teate-teate ja olete-olete
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        teate-teate ja olete-olete
                        Silver, kas sa peale iroonia ka midagi muud suudad toota ?

                        Kommentaar


                          Mina näen päevast päeva, et paska küll suudab ;>
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Kui teistel koondistel on probleeme, et egod ei mahu platsile ära, siis meil väidab Schweini, et pole vormis ja ei oleks pahane kui ta pingil maanduks.


                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              no Saksamaale sobib Inglismaa-Itaalia mängu käik ideaalselt. niigi saadakse vastastest päev kauem puhata ja nüüd saavad vastased korraliku lisaajaga mängu veel otsa. nüüd võiks mingi pikk penaltiseeria ka tulla veel

                              Kommentaar


                                Isegi 2 päeva rohkem on puhkamiseks antud mitte üks. Muidugi see on hea, et vastased ennast korralikult väsitasid, aga oleksin ikkagi inglasi vastaseks eelistanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X