320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vot see on pull lugu. Ma panin peale 3-0- mölakasti kinni ja enne magamaminekut livscores nägin, et 90min ja 4-3 - mõtlesin, et krt, ärge pullige ja nüüd hommikul näen, et pullisidki ära.
    Mis "meiesse" puutub siis on ka arusaadav miks Inglismaa koondise kohta "meie" ei öelda, aga Itaalia, Saksamaa kohta öeldakse. seda peab ikka ära teenima.
    Isikus-grammatiliselt(kui selline asi olemas on) on "meie" kasutamine muidugi vale, aga tundepõhiselt mina saan väga hästi aru. Nii kaua , kui päris oma koondis finaalturniiril tegusi ei tee on võimalik, et mõne teise suurega kasvatakse vaimselt nii kokku, et hakatakse neid päris omaks pidama. Ma pole vaadanud, kui palju ma seda "meiet" siin olen kasutanud, aga täiesti ok, kui olen.
    Ja mitteeestlase verd minus kindlasti voolab kõige enam rootslase, mitte sakslase oma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Endal läks 4 piletit selle nahka, total 130€.
      Saksa coeff oli ju nii mõttetult väike? Paremad olid both teams to score 2.2 või germany to score in both halves 1.8.

      Kommentaar


        Kaitse oli ikka kohutav viimasel pooltunnil. Badstuber keeras enim käkke selle ajaga. Mertesucker oli ka liiga pehme viimase värava intsidendis.

        Kaitse logiseb ikka viimasel ajal korralikult, eks see sai ka EMil saatuslikuks. Olen nõus Kurat-iga, et seisult 4-2 Müller välja ja Götze sisse oli ehk natuke halb vahetus arvestades asjaolu, et Rootsi hakkas justkui mängu tagasi tulema. Samas olla 2-ga ees 20min enne lõppu kodus Rootsi vastu, no ei saa ju kaitsesse vajuda või mis?

        Nõus eelkõnelejatega, et "meiet" Saksamaa koondise teemas väga olla ei tohiks, samas osad siinsetest postitajatest on Saksamaaga suhteliselt lähedalt seotud, kes elanud/elab seal jne, seega ei saa seda väga pahaks ka panna.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Meiesuguse klassiga meeskond, KODUS, püha jumal, tule taevas appi.
          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          imeda ise poole tunniga kodus 4 välja on meiesuguse klassiga meeskonnale liig mis liig.
          Tublid poisid. A Le Coqil istute põhjatribüünil, kui koju käima satute?

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Saksa coeff oli ju nii mõttetult väike? Paremad olid both teams to score 2.2 või germany to score in both halves 1.8.
            Saksamaa händikäpiga oli magusam.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Tee ettepaneku keelata pasunapuhumine ja foorumis postitamine kõigil kes julgevad Saksamaa või muu lemmik rahvuskoondise (mis pole eesti) kohta öelda meie. Sama käigu ka kõikide klubide kohta, mis pole FC Flora.

              Või noh võtame munad maha juba kõigil, kes ise Eesti koondises ei mängi ja julgevad näiteks pärast võidukat Andorra mängu öelda "meie võitsime".

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Tee ettepaneku keelata pasunapuhumine ja foorumis postitamine kõigil kes julgevad Saksamaa või muu lemmik rahvuskoondise (mis pole eesti) kohta öelda meie. Sama käigu ka kõikide klubide kohta, mis pole FC Flora.

                Või noh võtame munad maha juba kõigil, kes ise Eesti koondises ei mängi ja julgevad näiteks pärast võidukat Andorra mängu öelda "meie võitsime".
                *******
                (kustutatud postitus)

                -e-
                Vastasin, kustutasin. Pole vaja paska keerutada, nagu ülalt ja alt näha, siis ilmselgelt juba tilditi rajult ära selle peale, et julgeti selle lollaka "meietamise" peale kulmu kergitada, vabandan. Ja noh, juba tuli marurahvusluse-schlang ka litakti näkku ära. Valusad vennad, valusad. Olge rahus, jumala eest.

                Offtopicuks läheb ja vabandan selle eest, aga täitsa huviga kuulaks küll, millega seda "meietamist" põhjendatakse. Minul isiklikult on vanaisa sakslane, näiteks - ja Münhenpaiern ka sümpatiseerib ja Saksamaa koondis (isegi Saksa koondise särgis patseerin teinekord, va m*** selline), aga tulla selle peale, et väljamaist koondist "omaks" kutsuda... Ei tule lihtsalt. Et miks siis?

                -e-
                Ah ei, las olla, Aramis eelmisel lehel põhjendas üsna viisakalt. Ju on asi minu piiratuses kinni.
                Laske edasi, jõudu. Aga full retardisse a la Cannuman pole ka vaja tõmmata. Vabandan veelkord teema risustamise eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Tee ettepaneku keelata pasunapuhumine ja foorumis postitamine kõigil kes julgevad Saksamaa või muu lemmik rahvuskoondise (mis pole eesti) kohta öelda meie. Sama käigu ka kõikide klubide kohta, mis pole FC Flora.

                  Või noh võtame munad maha juba kõigil, kes ise Eesti koondises ei mängi ja julgevad näiteks pärast võidukat Andorra mängu öelda "meie võitsime".
                  Ma arvan, et see viimane ettepanek on igati asjakohane.
                  Lisaks võiks siis sellise koodi kirjutada, et iga kord kui keegi seda hirmsat väljendit kasutab, ilmuvad siia foorumisse hoopis tärnid.

                  Kellele seda meeletut marurahvuslaste enesetapulainet ikka vaja on...

                  Kommentaar


                    Tegelikult minuarvates polnud Götze sissetoomine 4:2 seisul vale otsus. Ründetegevust oli jälle vaja elavdada. Kuigi edaspidi 4:3 seisul oleks võinud tõesti midagi kaitsvamat sisse tuua. Samas eriti valikut poleks olnud, kas Höwedes või pikalt koondisest eemal olnud Westermann.

                    Kommentaar


                      Oi blaa, sügavalt vabandan kõigi ees, keda see "meiesugune" häiris. Ma ei oskagi midagi konkreetset vabanduseks tuua, see on mingi harjumus vist, pm ükskõik kus ja millal ma kellele kaasa elan, siis pm kasutan terminit "meie". Saksamaa kohta ühtegi sugulussidet ei oska tuua, aga selle riigi vastu on mingi "sick" sümpaatia. Üks suurest mõjutajaks on Schumacher kindlasti, väiksena oli absoluutne lemmik ja on seda siiamaani.. Korvpallist tooks kohe näiteks D.Nowitzki, kes on samuti kindlalt lemmik korvpallur. Mingi väike kiiks on minus sees, isegi kui suusatamist vaatan, siis hoian sakslastele pöialt, miks ? Ma ütlen ausalt, ma ei tea ja tõenäoliselt ei hakka ka kunagi teadma.
                      Need, kes mulle juba kelku tahavad anda ja A. Le Coqile eluaegse bänni anda, no sorri tõesti kui nii hinge läks see väike lohakas harjumus vms, aga ütlen ausalt, et kui on Eesti vs Saksamaa, siis olen alati ikkagi Eesti poolt ning kui vormelis sõidaks võidu Korjus ja Schummi/Vettel, siis oleksin ikkagi Kevini poolt.

                      Vabandan jälle kõikvõimalike arusaamade eest, üritan end järgmine kord paremini kontrollida ja mitte emotsiooni najal selliseid vigu sisse teha.

                      Kommentaar


                        Iisi-iisi, nagu ma kirjutasin, Aramise seletus oli põhjalik piisavalt. Rahu maa peal. Minupärast rääkige või minavormis oma lemparitest. Veider ta ju on, aga kes meist veidrustest vaba on. Piisss

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Tee ettepaneku keelata pasunapuhumine ja foorumis postitamine kõigil kes julgevad Saksamaa või muu lemmik rahvuskoondise (mis pole eesti) kohta öelda meie. Sama käigu ka kõikide klubide kohta, mis pole FC Flora.

                          Või noh võtame munad maha juba kõigil, kes ise Eesti koondises ei mängi ja julgevad näiteks pärast võidukat Andorra mängu öelda "meie võitsime".
                          päris naljakas

                          Kommentaar


                            ise olen paarpäeva eemal olnud ja sain sellest jubedast üllatusest täna hommikul teada, nii siis kuulsin seda seitsmesteuudiste kordusest ja pettumus oli/on tõsiasi. Kuna mängu ei näinud siis ei tahagi midagi õelda...

                            aga mis puutub sellesse "meietamise" teemasse siis mul sama asi mis Mõmmik siin rääkis, kui Eestit kuskil(Spordivõistlused, Eurovisioon jne.) ei osale, siis olen järgmisena Sakslaste poolt olnud ja ei oskagi seda eriti põhjendada, lisaks eelistan Saksa autosid kõigele muule ja see pisik on juba lapsest saadik

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Tee ettepaneku keelata pasunapuhumine ja foorumis postitamine kõigil kes julgevad Saksamaa või muu lemmik rahvuskoondise (mis pole eesti) kohta öelda meie. Sama käigu ka kõikide klubide kohta, mis pole FC Flora.

                              Või noh võtame munad maha juba kõigil, kes ise Eesti koondises ei mängi ja julgevad näiteks pärast võidukat Andorra mängu öelda "meie võitsime".
                              Pane n66r kaela
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Rene Adler back in business peale kahte aastat eemalolekut. Isiklikult ootaks millalgi ka Oliver Baumanni kaasamist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X