320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ee, see ju tasuta?
    Artikkel jätkub ...
    Täismahus lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta päevapilet.
    Uus ja terav Eesti Päevaleht! Proovi kaks nädalat: paberleht vaid 2 €, digileht vaid 1 €. Telli SIIT!

    Kommentaar


      imelik, ma olen välja logitud ja saan lugeda. elu on seiklus
      kes tahab, saatku pm
      Mia san mia

      Kommentaar


        Täna kell 21:45 toimub sõpruskohtumine poolakatega, kus koosseis on väheke teistsugune. Kapteniks on Dräxler. Meeskonna keskmine on vanus on täna ka ääretult väike.
        Endiselt sooviks artiklit täismahus.

        Kommentaar


          Bank Deutschland
          Marc-Andre ter Stegen (12)
          Sebastian Jung (2)
          Benedikt Höwedes (4)
          Christian Günter (13)
          Andre Hahn (8)
          Lars Bender (15)
          Maximilian Arnold (18)

          Isver saada PM talle.

          Kommentaar


            Mõttetu 0-0 viik. Nurgalöögid olid sakslastel kas väga pasad või väga head. Kaks korda saadi neist kenasti löögile, kuid poolakad suutsid joonelt klaarida. Lõpupoole läks Löw false9 proovima mängitades tipus Hahni. See keeras asja täitsa pekki, viimased kümmekond minutit möödus palli liikumatusega üle keskjoone, suht kõigutamine keskkaitsjate ja der Stegeni vahel.
            Ainukesena, kes mängida ei saanud oli Bender.
            sigpic

            Kommentaar


              Esialgsest koondise nimekirjast on siis MM'iks mahatõmmatud väidetavalt: Jansen, Hahn, Goretzka ja Meyer. Suhteliselt oodatud käik.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Saksa meedia väidab, et Krusele sai saatuslikuks see, et sügisese Inglismaa mängu eel oli ta oma naise meeskonna hotelli toonud. Löw on nende asjade suhtes aga teatavasti väga resoluutne ning nüüd on vimm üleval.

                Kommentaar


                  Kuidas Lahmiga lood on?
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    MMil olemas.

                    Kommentaar


                      Lars Bender vigastatud. Reisis ka juba koondise juurest ära, nii et MM-l teda ei näe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KID Vaata postitust
                        Lars Bender vigastatud. Reisis ka juba koondise juurest ära, nii et MM-l teda ei näe.
                        Kes teda asendada võiks?
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                          Kes teda asendada võiks?
                          Benderit ei too Löw asendama kedagi enam. Üllatusmehe Krameri võimalused sõita Brasiiliasse on kasvanud sellega väga tõenäoliseks. Nimelt peaks just tema koos Grosskreutziga katma Larsist jääva augu.

                          Pilti ka treeninglaagrist

                          Kommentaar


                            eelmise aasta suvel olin suht optimistlik WC osas ja pidasin Saksamaad suurfavoriidiks, kuid viimase aja sündmused(vigastused, vormid jms) on korraliku pitseri jätnud minu ootustele. Ütleme nii, et poolfinaal oleks juba saavutus ja mina oleksin päris rahul. Kuigi loodan südamest, et tuleb tiitel, siis arvan, et tõenäosus, et nii juhtub, on umbes 20%.

                            Kommentaar


                              Kahju on sellest, et Gomezil oli nii halb hooaeg... Harjumatu näha, et teda sellel MMil pole...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                                Kahju on sellest, et Gomezil oli nii halb hooaeg... Harjumatu näha, et teda sellel MMil pole...
                                Ega kaks põlvevigastust hooaja jooksul ei saagi väga head hooaega teha lasta...

                                E: vähe tõsisemat sorti vigastused ka, sest ega need teda nädalaks-paariks kõrvale ei jätnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X