320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      saage ometi aru et özili roll pole mingi kuradi võitlus. Vaid palli liikumas hoidmine . On ka mm il tipus loodud võtmeolukordade poolest ju. Kurat aru ma ei saa mida te vingute.
      özil tänud clean sheedi eest!!!

      Ülejäänud Saksa tiim võitleb, tema mitte?

      Kommentaar


        Algselt postitas jürks Vaata postitust
        özil tänud clean sheedi eest!!!
        Jah muidugi. Özil on süüdi selles, et kaitse läbi lasi Muidugi võinuks ära lüüa, aga no kuule see on sama hea nagu brasiilia fännid statal praegu ketukas Fredi süüdistavad.

        Kommentaar


          Özil oleks pidanud 8-0 lööma ära küll. See et sealt kohe järgi üks sisse saadi on aga pigem Boatengi süü, ülimalt kergeks tegi selle värava ikka babyface'le.

          Edit: ootan nüüd kuidas kogu meedia hakkab veel pasundama, kui s'tt Özil on ning ta peab pingil maanduma kuna ta ei löönud 8 fckin 0 seisuks. Sest see oleks olnud ju viimane nael kirstu. Pohh et 3 minutit oli veel mängida.

          Kommentaar


            Fakk, kus on hea olla, seda ei saa sõnadesse panna ja ma tean, et pilvedes ei tohi olla, kuid hetkel ma olen.
            Meile omaselt lasime ikka lõpuks jala sirgu ja Neuer pidi ühe välja korjama, aga oiblaaaaaaaa, seda tuleb nautida. Brassid nende oma kodus lihtsalt sõna otseses mõttes mutta taguda, see on fiiiling, see on Saksamaaaaa.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Fakk, kus on hea olla, seda ei saa sõnadesse panna ja ma tean, et pilvedes ei tohi olla, kuid hetkel ma olen.
              Meile omaselt lasime ikka lõpuks jala sirgu ja Neuer pidi ühe välja korjama, aga oiblaaaaaaaa, seda tuleb nautida. Brassid nende oma kodus lihtsalt sõna otseses mõttes mutta taguda, see on fiiiling, see on Saksamaaaaa.
              see oli ilus jah

              Kommentaar


                Özil pole parimas vormis ja on ahne isetseja. Kõik Saksa väravad olid ilus tiimitöö ja Özil oli ainuke brainfart. Järgmiseks mänguks Götzet palun!

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Jah muidugi. Özil on süüdi selles, et kaitse läbi lasi Muidugi võinuks ära lüüa, aga no kuule see on sama hea nagu brasiilia fännid statal praegu ketukas Fredi süüdistavad.
                  Jah, sorry... oleks võinud kõrvale lükata Schürrele, nagu vs. Alžeeria tegi, sai tagasi ka söödu. Vahet pole enam, loeb ainult finaal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Özil pole parimas vormis ja on ahne isetseja. Kõik Saksa väravad olid ilus tiimitöö ja Özil oli ainuke brainfart. Järgmiseks mänguks Götzet palun!
                    mine maga kaineks, Özil oli täna täitsa hea.

                    Kommentaar


                      Tuleb nõustuda, et Schürrle tuleb siiski supervahetuseks jätta. Siiamaani on ta alati väga hästi sekkunud. Tegelikult Özili esimene poolaeg mulle täitsa meeldis.
                      See üks brasiillaste värav on muidugi natuke pettumustvalmistav, aga ma ei süüdistaks siin Boatengi. Tema oli ainuke, kes üldse kaasa jooksis ja ega ta ei saanud Oscarit karistusalas ümber lükata.
                      Nüüd tuleb rahu säilitada, sest van Gaali vastu tuleb kindlasti hoopis erinev mäng.

                      Ja tänase mängu võtab see hästi kokku: http://www.youtube.com/watch?v=IynteMtSBxo

                      Kommentaar


                        Imeline mäng, purustus, Brassid peksti tükkideks ja tükid tõmmati läbi paberipurustuja, see mass pandi pressi alla ja vormiti uued Coca cola pudelid.

                        Alles Klar.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Özil pole parimas vormis ja on ahne isetseja. Kõik Saksa väravad olid ilus tiimitöö ja Özil oli ainuke brainfart. Järgmiseks mänguks Götzet palun!
                          Sonid või ? Ilusti mängis ju täna. Khedira värav oli assist. See Khedira löök mis mängu alguses tabas Kloset oli ka Özili sööt. Mitmel teisel väraval tekitas olukorra - andis eelvmiimase söödu enne väravat. Hoidis palli rünnakul liikumas. Ainuke mis on on et värava võinuks ära lüüa. Aga muidu oli normaalne

                          Kommentaar


                            I was sitting watching Germany V Brazil in the World Cup Semi final when the Germans went 7-0 up...

                            I said, "Fucking hell! You'd think the Germans would take their foot off the gas..."

                            My Grandad just laughed.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Esimene poolaeg meeldis, teine mitte nii palju. Neuer on ikka super, õigustatult maailma parim. Klose üle hea meel, Schürrle teine koll oli ka kena. Polegi muud öelda. Loodan head mängu finaalis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Sonid või ?
                                Paremale söötu lükates oleks kindel värav olnud. Selline otsustusvõime võib finaalis kurvalt kätte maksta. Müller, Kroos, Khedira lükkasid analoogses olukorras söötu ja preemiaks oli värav. Vahet ei ole kas skoor on 1:0 või 0:7, normaalne mängija söödab Özili olukorras.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X