320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    LIVE footage
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Löwi jäärapäisus maksab kätte, kaua sa TRA seda Özili seal platsil hoiad? Absoluutselt mitte midagi ei paku, täiesti lootusetu juhtum.

      Kommentaar


        Werner välja palun. Täiesti mannetu vend olnud. Kuigi noh... nagu need teisedki...
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Löwi jäärapäisus maksab kätte, kaua sa TRA seda Özili seal platsil hoiad? Absoluutselt mitte midagi ei paku, täiesti lootusetu juhtum.
          ABSOLUUTSELT NÕUS. Ammu pidanud tema välja võtma ja Brandti sisse. Özil on eranditult jalga väristanud, pehmeid või kindla peale sööte jaganud. #NoCojones...

          Aga tuli Brandt Hectori asemele... no näeme!

          Raisk, peab tulema see üks koll läbi mingi ussim***i!!! COME ON!

          Kommentaar


            Uskumatud vennad. Mida on öelda nende kohta?
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              PASK bron piletid viimaselel LuftHansa lennule,kurb aga tõsi.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Löwil oli juba peaaegu toimiv koosseis olemas ja ta ikka pani Khedira ja Özili tagasi platsile

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Ei vääritud alagrupist edasipääsu ja edasi ei saadudki = kõik on aus. Edu Mehhikole ja Rootsile!

                  Kommentaar


                    Fantast turniir. Pakkige oma asjad, fritzud. Rixxeril oli õigus - Löw on end ammendanud oma usuga kindlatesse meestesse. Del Bosque vol 2.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Ei vääritud alagrupist edasipääsu ja edasi ei saadudki = kõik on aus. Edu Mehhikole ja Rootsile!
                      Kurb,aga tõsi world nr1 naljanumber. lõpuks lasti Koreal ära ka lüüa.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Muutke teema nimi ära. Õige oleks "Rämedate kusikute tegemised". Ma isegi ei häbene öelda, et 2018 MM kõige kusisem tiim oli Saksamaa. Las need pasakotid lähvad jala koju. Nad pole isegi jalanõusid ära teeninud. FUCK OFF DIE MANNSCHAFT!!!
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Päris piinlik mida Saksa tegi enda mainega. Wc potist alla.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Muutke teema nimi ära. Õige oleks "Rämedate kusikute tegemised". Ma isegi ei häbene öelda, et 2018 MM kõige kusisem tiim oli Saksamaa. Las need pasakotid lähvad jala koju. Nad pole isegi jalanõusid ära teeninud. FUCK OFF DIE MANNSCHAFT!!!
                              Ou aga kõik su jutud, enne turniiri ja peale avamängu, et Saksamaa võidab nkn..
                              Tegelikult suht huumor, mis kõvatamine siis käis. Karma.

                              Kommentaar


                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X