320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

    Haha, see teine katse oli nii nõrk ja olematu kaasus, et ei vääri rohkem tähemärke .
    Ma võin jätkata. 2010 tuli MMi võitjaks Hispaania. Tead, mis klubi mängijaid Hispaania koosseisus üle poole oli? Tead, kes siis klubi peatreener oli? Õige!



    Arvad, et kokkusattumus? Nojah, tol hooajal ta ju feilis Barcaga, kaotas Interile ja nii...
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Nüüd on emotsioonid vaibunud ja vabandan, et ägestusin. Foorumlased pole see koht, kelle peal välja elada. Aga ühe grupivestluse turniiri kangelastega oleks võinud küll maha pidada

      Nõustun ka, et ega mind ei vihastaks turniirilt välja pudenemine ja poleks seda teinud ka Bayerni puhul, aga viis, kuidas seda tehti, lihtsalt paneb räuskama.

      Mehed esindavad üht suurimat vutiriiki maailmas. Mehed on valitsevad maailmameistrid ja Konföderatsioonide karika hoidjad praktiliselt B koondisega. MM kvalifikatsioonigrupis võideti mälu järgi kõik (??) kohtumised. Mis juhtus edasi? MIKS neile korda ei läinud järsku, mille eest nad seisavad? Nad ei mängi vaid enesele, mängivad teile, mulle ja kümnetele ning sadadele miljonitele tulihingelistele toetajatele! Kuidas nad saavad sedasi siis esineda?

      Mitte mingit ideepoega värava löömiseks. Kohati jäi mulje, et eriti ei tahetagi seda teha. Palju valesööte. Rünnakule lülitumine aeglasem kui eales varem - sakslased olid 4a tagasi kontratel surmavad ja positsioonimängus harutati vastase kaitse kordi ja kordi lahti.

      Eile sai Özil peale ja esimese mõne minutiga mängiti tugevalt kehasse
      Mida mees tegi? Laiutas käsi ja sättis putsat poolteist minutit, selle asemel, et leek silmas näidata, mis puust ta tehtud on. Bastian oleks pärast finaali nagu auto alla jäänud, kas ta laiutas käsi ja lonkis ringi?

      Mehed, kes turniiril mängida said, vedasid oma isutusega alt miljoneid ja nii mul kui teistel on õigus nende peale karjuda.

      Langege võideldes. Ärge toimetage kõigis kolmes mängus samade paberite järgi, kui juba esimene mäng näitas teie kriitilised kohad ära. Herr Jogi, sulle midagi!
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Ma ei taha kaitsta su oponenti, kuid vahest tulebki nii otse öelda nagu ta seda tegi.
        See näitab ju kui kirglikult talle Saksa koondis korda läheb.

        Ma ise karjusin teleka ees metsikult, jumal tänatud et aknad lahti olid ja aknad terveks jäid
        See ei olnud siiski otse kirjutamine.
        Ega samuti saa see olla kirglikkuse mõõdupuuks kui ei kritiseeri esitust vaid mehi!

        Muidugi võib otse öelda, et mängupilt oli sitt ja ideetu. Et nende esitustega sellel turniiril naerualuseks tehti.
        Ei näe kedagi, kes selle vastu oleks vaielnud. Aga see ei õigusta siiski selliste terminitega solvamist, that is my point.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma võin jätkata. 2010 tuli MMi võitjaks Hispaania. Tead, mis klubi mängijaid Hispaania koosseisus üle poole oli? Tead, kes siis klubi peatreener oli? Õige!



          Arvad, et kokkusattumus? Nojah, tol hooajal ta ju feilis Barcaga, kaotas Interile ja nii...
          Mhm. Muidugi. Väga täpne asjade käsitlus.
          Saksamaa ründemäng ja mängu ülesehitus oli totaalselt ideetu seekord. Ülesehitavasse ja ründavasse poolde tuli üks mees Bayernist. Tal polnud parim turniir, järelikult seekord Saksamaa kaotas, kuna Pep polnud enam Bayerni peatreener.

          Istu. Viis. Tabasid kümnesse (Y) .

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Mhm. Muidugi. Väga täpne asjade käsitlus.
            Saksamaa ründemäng ja mängu ülesehitus oli totaalselt ideetu seekord. Ülesehitavasse ja ründavasse poolde tuli üks mees Bayernist. Tal polnud parim turniir, järelikult seekord Saksamaa kaotas, kuna Pep polnud enam Bayerni peatreener.

            Istu. Viis. Tabasid kümnesse (Y) .
            Rainis, kas Löw üleüldiselt on Saksamaa koondisega feilinud või õnnestunud?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              See ei olnud siiski otse kirjutamine.
              Ega samuti saa see olla kirglikkuse mõõdupuuks kui ei kritiseeri esitust vaid mehi!

              Muidugi võib otse öelda, et mängupilt oli sitt ja ideetu. Et nende esitustega sellel turniiril naerualuseks tehti.
              Ei näe kedagi, kes selle vastu oleks vaielnud. Aga see ei õigusta siiski selliste terminitega solvamist, that is my point.
              Kui kritiseerid esitust, kritiseerid sellega ka mehi. Või kui ma ütlen, et mängupilt oli täiesti kohutav, nagu oleks suvalised inimesed pundi kokku pannud, ei ole see kriitika meeste suunas, kes mängupildi maalijateks ongi? Mäng oli sitt, kuna mehed olid sitad. Kogu lugu.

              Milline osa mu jutust polnud otse ütlemine, vaid ümber nurga keerutamine? Sa võid mängida siin praegu suurimat moraalijüngrit ja käitumise etaloni aga pole nagu pointi.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Selline on hetkel Kickeri veebis olev poll Jogi kohta:



                See vist näitab rahva meelsuse ära vähemalt. Isiklikult arvan, et on kaks stsenaariumit, Löw astub ise tagasi või lastakse tal tiksuda kuni uus kandidaat olemas on ja siis saadetakse ilusasti viisakalt lillekimbuga teele. Ma ei usu, et ta üleöö kinga saab.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Jutud liiguvad, et Messi lõpetab peale antud turniiri koondise esindamise. Äkki ootavad selle ära, ennem,kui Jogiga "poolte kokkuleppel" koostöö lõpetatakse.
                  Tuleks uus mees barkast pukki, telekavaatajal oleks äge seoseid luua ja autoriteediga mees oleks pukis, kelle vastu ei ole mingeid asjatuid neutraalseid emotsioone, vaid korralik love/hate suhe.
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas denisss Vaata postitust
                    Jutud liiguvad, et Messi lõpetab peale antud turniiri koondise esindamise. Äkki ootavad selle ära, ennem,kui Jogiga "poolte kokkuleppel" koostöö lõpetatakse.
                    Tuleks uus mees barkast pukki, telekavaatajal oleks äge seoseid luua ja autoriteediga mees oleks pukis, kelle vastu ei ole mingeid asjatuid neutraalseid emotsioone, vaid korralik love/hate suhe.
                    Saksamaa fännid on nii tundlikud + te ei saa sittagi aru, mille ja kelle üle ma nalja teen.

                    Minu meelest jätkake edasi Löwiga. Pole sooja ega külma Saksa koondisest.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Jogi on kunn ja Saksamaale palju edu toonud vend aga eks ole praegu ideaalne aeg treenerit vahetada. Jõuab verd vahetada ja mängu lihvida, enne kui Euro 2020 minnakse võtma. Paraku pole kedagi ju hetkel vaba. Hasenhüttl? Klopp oleks hea varjant aga tal on premm võita.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma võin jätkata. 2010 tuli MMi võitjaks Hispaania. Tead, mis klubi mängijaid Hispaania koosseisus üle poole oli? Tead, kes siis klubi peatreener oli? Õige!



                        Arvad, et kokkusattumus? Nojah, tol hooajal ta ju feilis Barcaga, kaotas Interile ja nii...
                        Oot... Pep ju juhendab nüüd Inglismaal...


                        It's coming home, lads!

                        Kommentaar


                          ja mitu Man City põhimeest on Inglismaa põhimehed?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            ja mitu Man City põhimeest on Inglismaa põhimehed?
                            Kolm on suht

                            Kommentaar


                              Ja nagu enne turniiri arvata võis, mängupraktikata mehe mängitamine kõige mõistlikum polnud, ole sa kasvõi top2 väravavaht. Neueri eelistamine MATS'ile oli viga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Ja nagu enne turniiri arvata võis, mängupraktikata mehe mängitamine kõige mõistlikum polnud, ole sa kasvõi top2 väravavaht. Neueri eelistamine MATS'ile oli viga.
                                Suudad oma väidet mingite mõistlike faktidega toetada? Millised täpsemalt olid Neuerist tingitud probleemid neis kolmes mängus? Lõuna Korea viimase värava puhul ekslemine pole vigà, kuna seal oli juba pohhui, kas 1-0 või 2-0 sumpsi saada.

                                Kui keegi üldse oma koha välja mängis, oli see Noijer.

                                Edit: Top 1, mitte 2 ;]
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X