Kui see on sinu esimene külastus, siis palun tutvu korduma kippuvate küsimustega. Selleks, et teha postitusi, tuleb Sul end kasutajaks registreerida. Postitusi saad lugeda ka ilma registreerimata.
Veidrad paarid on tekkimas, mis ilmselt sillutab teed brassidele finaali suunas. Loodan, et eksin.
2002 mm oli sarnane tänasega.
Kreeka ja Costa-Rica paar on väga selline, et wtf? Üks neist jõuab siis 8 hulka...
Sorry, aga Costa Rica on oma senise mängu põhjal kindlalt soosik sellest paarist ja väärib kohta playoffides. Senise tuurniiri üks suurüllatajaid. Väga sümpaatne meeskond.
Veidrad paarid on tekkimas, mis ilmselt sillutab teed brassidele finaali suunas. Loodan, et eksin.
2002 mm oli sarnane tänasega.
Kreeka ja Costa-Rica paar on väga selline, et wtf? Üks neist jõuab siis 8 hulka...
* eur 5 omavahelist kohtumist ei läinud siia kirja
8 mängu siis veel, eks paistab kas euroopa venitab end joone peale - 50%'ni välja (võite samapalju kui kaotusi). bih, swi, fra, por, ger, bel, rus (7) - kõigil neil 1 mäng ees st. lootust nagu võiks olla.
ka põhja-ameerika nelikut (usa-mex-crc-hon) lüüa on euroopal veel teoreetiliselt võimalik, lõuna-ameerika on aga juba püüdmatus kauguses
FIFA on just suurtes rahaprobleemides. Ca 1,5 miljardit reservis on ilmselgelt liiga vähe ning kui nüüd igale mängule 2 lisakohtunikku panna siis olnuks reservis ju ainult ca 1,499 miljardit järgi. Sellega ei elaks ükski korrumpeerunud vana peer normaalselt ära.
FIFA peaks siiski kaaluma suurturniiridel ka väravataguste kohtunike kaasamist (väravajoonetehnoloogia kõrval), sest need oleks abiks oluliste otsuste tegemisel trahvikastis (näiteks eilne olukord, kus horvaat kätega palli tõrjus, ja tänane Suareze hammustamine). peakohtunikule abiks olev joonekohtunik jääb sageli liiga kaugele või olukorrast valele poole.
Mind ikka huvitab see Manause mõju. Et kui Itaalia ja Inglismaa togisid omavahel seal ära, siis järgmine mäng oldi füüsiliselt kotid. Seal mängisid ka Horvaatia ja Kamerun. Ehk nende olekust saab täna aimu. Julgeks siiski pakkuda Mehhikole võitu.
mitte kuigi palju ütlev jooksu stat. või siiski?
CMR@Manaus 92,570m 93'12" vs CMR peale Manauset 99,309m 95'17"
CRO@Manaus 101,454m 93'12" vs CRO peale Manauset 103,735m 96'34"
ENG@Manaus 107,252m 97'25" vs ENG peale Manauset 104,218m 96'05"
ITA@Manaus 110,458m 97'25" vs ITA peale Manauset 104,469m 95'56"
kõik said kotti peale Manaust. oleks pidanud high intensity meetrid ka võrdlusse panema(ja spurdid ja whatnot). ehk keegi viitsib? ja aja kauduvõiks ka päris vahe välja rehkendada. CRO ja CMR suutsid isegi meetreid suurendada. neil oli Manaus teine mäng. võib püstitada hüpoteesi, et esimeses mängus rabeletakse-> teises kukutakse ära-> kolmandas pole valikut ja rabeletakse viimane veri ninast välja.
Seda nimetatakse koduväljaku eeliseks.. Samas pole neil minu arvates vahet, sest nii Holland kui ka Tšiili piisavalt ettearvamatud, et kumbagi tõsiselt eelistada. Ehk Holland olek hetkel veel lihtsam, Tšiilit hilisemas ringis väsimuse pealt võita kergem.
Leave a comment: