320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Milner ikka elu vend. Mängib väravavahist mööda ning siis ei saa väravale pihta. Inglased üllatanud mind. Ei mängi midagi nii kaitsvalt, tehakse ilusaid liigutusi küll. Hart vähekene ebakindel tundub olevat ainult.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      #32
      Esimese poolaja põhjal tundub olema igavaim mäng. Hea üllatus oleks kui Rootsi ja Ukraina edasi saaks.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        Esimese poolaja põhjal tundub olema igavaim mäng. Hea üllatus oleks kui Rootsi ja Ukraina edasi saaks.
        :O igav?

        Kommentaar


          #34
          Kas nüüd äsja, umbes 50. minuti kandis polnud taaskord (tõsi, üsnagi vaikselt) kuulda skandeerimist "rossija-rossija"?

          Mis värk sellega on?

          Kommentaar


            #35
            Donetsk on suur tööstus- ja kaevanduspiirkond, kus elab palju venelasi, eks see koer kuhugi siia maetud on.Muidugi suhteliselt debiilne käitumine, aga ausalt õeldes ei üllatu.Mängust siis nii palju, et Inglismaa koondis mängib suht Chelsea-likult - pargitakse korralikult bussi ja üritatakse kiirete kontratega nõelata.

            Kommentaar


              #36
              No kommentaator ütles, et kuna inglased ei ostnud oma pileteid välja siis jagati vist niisama kohalikele, eks siis mingi kamp hakkas vene bandwagonit panema kuna hetkel peetakse Venemaa-d selle turniiri siiani parimat jalgpalli mängivaks meeskonnaks.

              Kommentaar


                #37
                Turniiri igavaim mäng,täesti m6ttetu mäng!!!

                Kommentaar


                  #38
                  Tjah, kui ma esialgu arvasin, et kuulsin luulusid (nagu ka Taani-Hollandi mängus), siis tõesti, vahepeal täitsa tuntavalt kuulda vene fännide skandeerimist. Ja nii mõnigi VF-i lipp kaunistab tribüüne. Huvitav!

                  Ma ei ütleks, et mäng väga igav on.. tõsi, mitte ülemäära tempokas siin lõpupoole, aga siiski vaadatav.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
                    Turniiri igavaim mäng,täesti m6ttetu mäng!!!
                    Pean kahjuks 100% nõustuma. Kui kärnkonnanärud veel üritasid kuidagi midagi leiutada, siis Inglismaa oli ikka täielik antijalgpall. Täiesti hambutu mäng "maailma parima liiga" esindajatelt, samas midagi erilist siit ka ei oodanud, on ju teadatuntud fakt et inglismaal mägivad ainult seksuaalvähemusse kuuluvad tüübid. Lisaks veel lugematu arv sukeldumisi...
                    Üpris hea põhi on nüüd Ukrainal siit edasipääsu pilet võtta, samuti ei näe miks Rootsi ei võiks siit teisena edasi minna.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #40
                      Igav mäng oli tõesti, aga mulle meeldis isiklikult Prantsusmaa kuidas nad surusid ikkagi enda mängustiili rohkem peale, kui Inglismaa.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Kas nüüd äsja, umbes 50. minuti kandis polnud taaskord (tõsi, üsnagi vaikselt) kuulda skandeerimist "rossija-rossija"?

                        Mis värk sellega on?
                        Batu-khaani järeltulijad hoiavad kokku, sugulased ikkagi ju
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          #42
                          kui esimene poolaeg oli ilus mäng mõlemalt meeskonnalt, siis teisel vajuti ikka ära. Prantslased domineerisid vähe küll jah, kuid ei tekkinud kordagi sellist tunnet et nad võtavad siit midagi täna. Milner uskumatu kuju, jääb meelde tühjast värvast möödalöök ning (Gerrardilik) tagasisööt. Walcott võiks tema asemel alustada. Teine keda kiruks on Parker. Ei meeldinud ta kahes viimases sõprusmängus, ei meeldi nüüdki. Võibolla tundub mulle nii, kuid pallikaotusi ja ebatäpseid sööte ikka koguneb vennal. Kahju, et peale Hendo kedagi asjalikumat pole asemele panna.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #43
                            Eks seda oli aimata, et mäng tuleb igav ja nüri ning eriti inglaste poolt ilusat mängu näha ei saa. Jääb vaid loota, et juhtuks ime ja Ukraina ning Rootsi need savijalgadel hiiglased mingil kombel konkurentsist välja puksiks.

                            Kommentaar


                              #44
                              2. poolaja põnevaim hetk oli siis kui publikust kostis järjekordselt "RUSSIA; RUSSIA" ja sedagi vähemalt 2 korda.
                              Adiós amigos

                              Kommentaar


                                #45
                                Õhtuse mängu ootel siis väike pildike:



                                Saab näha!


                                Wellbeck oli minu silmis ikka jube saast, hullem kui Balotelli, ikka mitu korda hullem, tema kõrval on tõesti Balotelli talent.Need pallipuuted mis ta tegi ei kannatanud ikka mingit kriitikat, iga teine palli surmamine leidis tee vastasele.

                                Inglismaa mäng oli tõesti suht kehvake, ehk isegi seni kehveim, isegi Iirlastel tundus tahet ja teravust rohkem olema.Gerrard ja üldse kogu kompanii tundus väga laisk ja uimane, idee puudus mängust, nagu inglastel tavaliselt ikka.Sellesmõttes inglased ei üllatanud.Ootasin, et Young oma tehnika ja kiirusega midagi ärateeb, kuid nu peale paari olukorra oli ka tema täiesti 0.
                                Tõesti Premieri haibi kohta ootaks kõvasit paremat mängu ja tulemusi. Ütlen ausalt, et ma ei tundnud inglise liiga käsikirja kiiret, tehnilist, jõulist vutti, selleasemel oli uimane loivav valesööte ja eksimusi täis esitus.

                                Mitte, et mulle Rooney sümpatiseeriks, aga nuh tema puudumine andis tunda ja ilmselt oleks Rooney suutnud oma võitlemisvaimuga suutnud ka teised käimatõmmata.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X