320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No läbi nutitelefoni saaksid ka otse.err.ee'd vaadata

    Kommentaar


      Ma koduse wifiga proovisin, ei avanud miskipärast.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        kas üldse ei ava etv otsepilti või ei saanud mängu vaadata?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Rahvusringhäälingul oma rakendus olemas ja saadaval Google Play's, aga mina pole seda senimaani pilti näitama saanud.

          Kommentaar


            mina olen otse.err vaadanud arvutist kõik viimased 3 mängu teleka kõrvalt, et saaks ikka mõlemal silma peal hoida, ilusti töötab.
            http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              No läbi nutitelefoni saaksid ka otse.err.ee'd vaadata
              m.err.ee Seal nii etv, kui ka etv2 striimid olemas.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                nu ta avas saidi kuid pilt ei hakanud jooksma. Tundub, et mingid pluginad vms puudu. Tuli meelde, et oli must pilt alguses ning natukese aja pärast viskas mingi errori. Sorri OT pärast.

                E. Kontrollisin paegu üle. Pikalt puhverdab 0% näitab kogu aeg ja siis lõpuks ütleb, et ligipääs võrgule piiratud. Sama on kordussaadetega.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  tülita teenuse pakkujat. samas lihtsam variant oleks telefon aknast välja visata ja närve säästa
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kommentaatorid hakkavad muidugi Donetski needusest jahuma, aga minu meelest on Ukrainal täna päris head võimalused. Eriti kui nad õige lähenemise mänguplatsile kaasa võtavad ja muidugi esimesena skoorivad. Inglastest jääb mul mulje, et ruunieufooria ja napi võidu mõjul asuvad nad vastast karmilt alahindama. Liiga uljas mäng saab karistatud, Johnson ei pea kaitsedistsipliinist kinni ning ukrainlastel on noored tublid ääred. Ainus lootus, et Hodgson suudab mõistuse pähe taguda ning jõutakse turniiri esimese mõnusa 0:0 viigini.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ukrainlastel peaks motti jaguma kosmoseni. Tuleb tuline ja tõenäoliselt vigaderohke mäng.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Ainus lootus, et Hodgson suudab mõistuse pähe taguda ning jõutakse turniiri esimese mõnusa 0:0 viigini.
                        Mr. "ainus õige formatsioon on 4-4-2 ja ülejäänud jalgpalli surm" loodab 0-0 viiki?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Mr. "ainus õige formatsioon on 4-4-2 ja ülejäänud jalgpalli surm" loodab 0-0 viiki?
                          4-4-2 on amatöörjalgpallis omal kohal. Aga mida muud see Inglismaa ongi.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            4-4-2 on amatöörjalgpallis omal kohal. Aga mida muud see Inglismaa ongi.
                            Ja seda räägib see, kelle nimeks ning avatariks on klubi, mis mängib 4-4-2te...

                            Kommentaar


                              Olen ma ainuke loll jälle, kellel otse.err.ee ei avane üheski brauseris?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Olen ma ainuke loll jälle, kellel otse.err.ee ei avane üheski brauseris?

                                mõni minut tagasi oli sama jama, aga nüüd hakkas toimima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X