320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Ukraina peaks edasi saama, kuid ka rootslased vôivad midagi muuta. Inglismaa ei tundu küll edasipääseja olevat aga jalgpall on eriline mäng. Huvi pakub Ukraina tase järgmiste vastastega.

    Kommentaar


      #62
      Ühe mängu põhjal on vara jah siin edasisaanuid ja väljalangejaid paika panna. Suurturniiridel ennegi nähtud kui esimese mängu säravalt alustanud on hiljem heleda leegiga läbi põlenud ja vastupidi, et katastroofilise alguse järel on mõni meeskond hoo üles saanud. Eks teise vooru järel alagruppides saab juba midagi selgemaks.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        #63
        Seni peetud mängudest kõige ilusam minu arvamusel.Ühe värava alt teise alla ralli käis pidevalt ja keskväljal ei olnud eriti taktikalist pusimist ja söödu lükkamist.Mõlemad tiimid läksid ründama ja väravaid lööma.Ukraina oli domineerivam pool ja see tõi ka võidu.Seda mängu võis pidada ka kahe gigandi, Ševtšenko ja Ibrahimovitši, vaheliseks duelliks.See kõik algas juba alguses kätlemisel, kui Ševa oma pilguga sundis teise Milani superstaari pilgu ära peitma ja kulmineerus teise Ukrainlaste väravaga.Kokkuvõttes oli Ukrainal rohkem õnne tahe suurem ning see tõi ka võidu.Mängu kohta veel seda, et tundub, et fairplay teemast enam ei peeta eriti kinni.See on juba päris mitmes mäng, kus peale potensiaalset vastase vigastust ja platsile jäämist mängitakse edasi ja rünnatakse väravat.Samas muidugi esines ka dive palju ja kokkuvõttes ei saanud see määravaks.

        Kommentaar


          #64
          hei count, kas seksuaalvähemus ühes teises alagrupis italiaanode näol ei mängi?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #65
            selle va fairy play asja on mängijad enda näitlemisega ise perse keeranud. lollakad. idioodid. värdjad. sööge sitta.

            ukrainlased panid duracelli jänkude näol suuresti tänu koduseintele ega vajunud sohu nagu Poola. Raske on uskuda, et üle kahe-kolme mängu taolist vurri suudavad näidata, kuid suure sammu edasipääsu osas tegid ja tra seda teab, mis neil seal veres on.

            tra ja kas see zelisnki on dupoi või ongi dupoi - Zlatan oli esimese vooru parim mängija. või noh, üks parimaid.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
              2. poolaja põnevaim hetk oli siis kui publikust kostis järjekordselt "RUSSIA; RUSSIA" ja sedagi vähemalt 2 korda.
              siiski - ülekaalukalt parim operaatoritöö moment oli kui nad tabasid ühe prantsusmaa riietes fänni unne suikumas
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                #67
                Ukraina jättis tõesti sümpaatse mulje. Kogu meeskond oli hingega asja juures ja mingist läbikõrbemisest polnud juttugi. Ukraina ääred Jarmolenko ja Konoplianka võtsid julgelt Rootsi kaitsjad ette ja tegid neile ära. Ševa realiseerimine oli meisterlik. Voronin töötas nagu loom. Väga ilus mäng.

                Venelaste ja ukrainlaste esitused pärast esimest vooru kõige muljetavaldavamad.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  hei count, kas seksuaalvähemus ühes teises alagrupis italiaanode näol ei mängi?
                  OT: selle jutu peale ei oska ma muud soovitada, kui et helista oma emale ja kutsu ta siit ära, jube kauaks on jäänud, ma enam ei taha
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #69
                    tra ja kas see zelisnki on dupoi või ongi dupoi - Zlatan oli esimese vooru parim mängija. või noh, üks parimaid.
                    Ibra tegi väga hea mängu.Tema söödud ja väravavõimalused olid maailmaklass, kuid tüüp on oma staaritsemisega ammu ära tüüdanud.

                    Olen jälginud suurturniire Itaalia 1990. aasta MM-ist ja ei tea ühtegi juhtumit, kus keegi oleks käitunud nagu rockstaar, nõudes omale eralennukit ja eraldi transporti.Lisaks pidavat ta ka otsustama, kes karistuslööke lööb jne.Mees on muidugi Rootsi koondise A&O, aga minu jaoks on see härra muutunud väga ebasümpaatseks.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Andyboy Vaata postitust
                      Olen jälginud suurturniire Itaalia 1990. aasta MM-ist ja ei tea ühtegi juhtumit, kus keegi oleks käitunud nagu rockstaar, nõudes omale eralennukit ja eraldi transporti.Lisaks pidavat ta ka otsustama, kes karistuslööke lööb jne.Mees on muidugi Rootsi koondise A&O, aga minu jaoks on see härra muutunud väga ebasümpaatseks.
                      noh... väike kriitiline meel kõige võimaliku ajakirjanduses avaldatu kohta võiks ka nagu olemas olla. kõik ei ole siiski puhas kuld mis sealt tuleb st platsil nagu seda staaritsemist eriti näha ei olnud. tegi tööd, võitles pallide eest nagu teisedki.

                      mis aga eralennukisse puutub... ma arvan tema teenistusega mehel eralennuk osta on umbes sama mis mõnel siin uus mobla vms osta... ja ku ta tahab teistest eraldi mänguks keskenduda... no ei ole kõik mitte kolhoosis/ühiselamus elamise poolt.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Venemaa tõelise seisu saab teada ilmselt veerandfinaalis, kui vastaseks tõeliselt suur riik. (nad vist ikka suht kindlalt pääsevad sinna)
                        Väga vabalt võib tulla veerandfinaal Venemaa - Taani, kes on küll suur riik, aga mitte üks "tõelistest suurtest".

                        Kommentaar


                          #72
                          See eraldi reisimise teema vaevalt sel kujul tõele vastab, ükski treener ei lubaks sellist asja.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            noh... väike kriitiline meel kõige võimaliku ajakirjanduses avaldatu kohta võiks ka nagu olemas olla. kõik ei ole siiski puhas kuld mis sealt tuleb st platsil nagu seda staaritsemist eriti näha ei olnud. tegi tööd, võitles pallide eest nagu teisedki.

                            mis aga eralennukisse puutub... ma arvan tema teenistusega mehel eralennuk osta on umbes sama mis mõnel siin uus mobla vms osta... ja ku ta tahab teistest eraldi mänguks keskenduda... no ei ole kõik mitte kolhoosis/ühiselamus elamise poolt.
                            Seda loomulikult.Eks ajakirjandus võimendab kõike-kvaliteetne ajakirjandus on praktiliselt kadunud nähtus, kuid sellega päris ei nõustu, et see koos elamine on kolhoosi elu.Samahästi võiks hakata teiste koondiste staarid eraldi liikuma jne.Loomulikult on see lõppkokkuvõttes treenerite otsustada, aga see on minu arvamusel ebaaus teiste mängijate suhtes.Ühe koondise suurturniiril mängimine meenutab sõjaväelist rutiini.Mängijad teevad ühiselt trenni, elavad koos kõik ühe eesmärgi nimel.Ühe liikme teistsugune rutiin võib mõjuda halvasti kogu meeskonna mängule ja motivatsioonile.See kõik on muidugi minu isiklik arvamus.

                            Kommentaar


                              #74
                              Teada-tuntud tõde on, et erinevus rikastab

                              Samuti on ajalugu, kogemused jne edasi tõestanud, et see kes platsil tööd teeb võib m*nn olla, sest platsil toimuv läheb kõige enam kaaslastele hinge.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                See eraldi reisimise teema vaevalt sel kujul tõele vastab, ükski treener ei lubaks sellist asja.
                                reaalne igapäevane elu on see et koondise mängule tüübid saabuvad igaüks eri paigast, eri ajal, eri vahendiga... küsi rüütli käest kui ei usu.
                                mis see üks turniir siis nii palju peaks erinema teistest. võib muidugi kehtestada sõjaväelise korra, et rivisammul minnakse hommikul hambaid pesema, lõunale, ja ööseks öörahulel, aga kas seda korda mingi miljonäride kamba puhul ka reaalselt toimima saab...

                                st ma ei oska eraldi reisimisel küll mingit kehva mõju näha, seniks vähemalt kuni kõik-see-mees on trennis, mängus, ja võistkonna koosolekutel õigel ajal õiges kohas ja valmis.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X