320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    reaalne igapäevane elu on see et koondise mängule tüübid saabuvad igaüks eri paigast, eri ajal, eri vahendiga... küsi rüütli käest kui ei usu.
    Selline asi on reaalne sõprusmängude puhul, kus midagi erilist ei ole mängus.Kuu aega kestva turniiri ajal peab mingi distsipliin ja rutiin siiski olema.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
      Aga tunnistama peab, et ukrainlased mängisid väga ilusat vutti, mängisid nagu ühtne löögirusikas.
      Ja fännid olid samuti tasemel, mis kindlasti meestele ka lisaenergiat süstis...

      Kommentaar


        #78
        tõtt-öelda relvastamata silm kohe esimese hooga ei eristanudki kes rootsi kes ukraina fännid
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          #79
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            #80
            Haha, brought a smile to my face

            Kommentaar


              #81
              Carroll on hea, nagu siin hooaja lõpus nägime. Parker sitt, vähemalt mulle ta taaskord ei meeldi. Ainuke positiivne asi oli löök. Hendo sisse tuua mängu lõpupoole
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                #82
                Kroonide jaoks on EM põhim6tteliselt l6ppenud!!!
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  #83
                  Ma ei tea, kas ma tõesti nii inglaste vastane, aga imo nad on ikka mänguliselt nii sitad, ma ei tea, väravad on ka suht lambid, kas ma haten liiga palju või on keegi enamvähem nõus ?

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    , ma ei tea, väravad on ka suht lambid
                    Milline värav neist kolmest täna "lamp" oli?

                    See mäng oli minu silmis absoluutselt kõige põnevam senistest.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      #85
                      Pigem sa hated liigapalju, mõmmik. Mänguliselt midagi ilusat ei paku, kuid punktid toovad koju. Super elamus. Arvasin et üle viigi enam ei paista siit täna, õnneks eksisin. Ei tea, mida see Ibra Hart'ile peale teist äravat ütles. Arvatavasti miskit väga krõbedat, kuid sai ise piku nina, tont. Igatahes olen veendunud, et Rooneyga teeme hohollidele ka säru

                      E: Nu ja Welbeck'i värav, mõnus.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        #86
                        Ma mõtlen pm selle all seda, et võimalusi suhteliselt vähe ja Rootsi oli domineerivam. Samas Walcotti koll oli ju suht lamp ja ma ei ole ega väsi kiitmast, et Walcoti koht on algkoosseisus, ta kiirus on ikka täiesti müstiline.

                        Kommentaar


                          #87
                          Mu meelest olid svensonid domineerivamad vaid kaotusseisus, muidu pasad nagu alati
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #88
                            Welbecki värav on lihtsalt uskumatu.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Milline värav neist kolmest täna "lamp" oli?

                              See mäng oli minu silmis absoluutselt kõige põnevam senistest.
                              Nõustun, etendust oli ikka täie raha eest ja lisaks sellele nägime väravat Danny Welbeck'i poolt, mida igapäev ei näe ja mis võibki jääda selle turniiri kõige ilusamaks väravaks, kuigi 15 mängu on veel ees.

                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                #90
                                Mnjah, Rootsi väärinuks viigipunkti aga seekord läks nii.
                                Paistab, et FRA ja ENG lähevad edasi siit grupist...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X