320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 alagrupp D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Olen ma ainuke loll jälle, kellel otse.err.ee ei avane üheski brauseris?
    võib olla sa pead enda arvutis olevat Adobe Flash Player'it uuendama.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Jevgen Konopljanka (Dnipro Dnipropetrovsk)



      See mees tasub meelde jätta, ilmselt peale Em-i liigub mõnda tugevamasse klubisse.

      Tundub väga andekas ja terav olema, kahtlemata üks neist, kes turniirilt enim silma jäänud!
      sigpic

      Kommentaar


        hmm, Zlatan!
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Ibrakatabra

          Kommentaar


            Päeval oli juba futisforumis et ranskalaiset on oma treeningbaasi ja staadioniga rahul ja ei taha 700 kilti reisida ja baasi vahetada
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Keri putsi kassai! Keri putsi otsakohtunik, mõttetu pask!

              Kommentaar


                Kas mitte söödu ajal juba suluseisu ei olnud?

                Kommentaar


                  Seda minagi - mismoodi te raisk, ei suuda seda ära võtta, et pall sees oli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allarn Vaata postitust
                    Kas mitte söödu ajal juba suluseisu ei olnud?
                    tundus küll, et oli
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allarn Vaata postitust
                      Kas mitte söödu ajal juba suluseisu ei olnud?
                      Oli.
                      Pall oli samuti üle väravajoone.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        EEEm järekordelt suudavad Ungarlaste brigaad t6enäoliselt peokorraldajate edasipääsu kustudada,v6ta v6i jäta aga pall oli 100% sees mida see väravataga olev kohtunik vaatas sellel momendil
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Oli aga vahet pole seda ei vilistatud ja ei loetud ka väravat tsirkus
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            EEEm järekordelt suudavad Ungarlaste brigaad t6enäoliselt peokorraldajate edasipääsu kustudada,v6ta v6i jäta aga pall oli 100% sees mida see väravataga olev kohtunik vaatas sellel momendil
                            ukraina oli kaks korda järjest sulus,ühest neist löödi värav mida ei loetud. Olin Inglismaa poolt aga tahtsin,et konnad koju saadetakse.
                            Aga Kassai on jätkuvalt munn!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Mul tekkis sama mõte, mis Pohlakul, et otsakohtunik ei näinud seda väravat Terry valgete sokkide pärast.

                              Aga see oli kokkuvõttes kaheastmeline eksimus: kõigepealt ei nähtud suluseisu ja siis väravat.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Juba esimese vaate järel olin täiesti kindel, et pall oli väravas. Uskumatuks jääb see, et otsakohtunik ei näinud seda. Kahju, Ukraina vääris edasipääsu.
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X