320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuulge peace ,

    etv2 kannab üle ju 19:40 ( alagruppide loosime hakkab 20.00)

    Kommentaar


      Algselt postitas dwideng Vaata postitust
      Mingi värdjas kasutab rahvusringhäälingut totaalselt mõttetu asja näitmiseks. Nagu see muudaks midagi, kas neid palle vahtida otse või pärast lugeda alagruppide koosseise. Lotokolmapäev on sama põnev, seal viskab Debelakk vähemalt kildu...
      ma ei tahaks õel olla, aga mees, kes tuleb Charlize Theroni võrdlema Rohke Debelakiga, peaks igavese bänni saama siit foorumist.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas dwideng Vaata postitust
        Kallis mees, või naine, kes iganes Sa oled, küsimus ei ole selles, kas keegi ja kuipalju aus on vaid selles, et petmine, näitlemine ja muu säärane estraadilavadele kuuluv jalgpalli igapäevaseks osaks on saanud. Henry'd, kes on kahtlemata väga hea jalgpallur, miski tühise käe eest nuhelda on mõttetu.
        No kui rahvas arvab, et petmne peabki olema jalgpalli osa, siis on rahvas kõnelenud ja minul, rotil, ei ole midagi kosta. Kui sigaduste arv ühiskonnas suureneb, siis polegi ju teist võimalust, kui nende sigadustega leppida. Või akki ikkagi on?

        Algselt postitas dwideng Vaata postitust
        See on nagu lugeda kommentaare, mis järgnevad uudisele, kui keegi pehme peaga liiklusõnnetuse teeb. Kommentaariumist selguks nagu maailm oleks üks kuradi õiglane koht ja antud hetkel saadi kätte see üks "valge vares", kes oli sattunud maale kuskilt muust dimensioonist.
        Tegelikult ei olegi vist mõtet moraali ja eetika teemadel vaielda inimesega, kes arvab, et pehme peaga liigelda on igati normaalne ning vaid pahad moraalitsejad mõistavad selle hukka?

        Algselt postitas dwideng Vaata postitust
        Ühesõnaga, Henry, on antud juhul ohver, mitte süüdlane,
        Mina läheks isegi nii kaugele, et süüdistaks iirlasi, kes ei suutnud palli puhtaks lüüa ning lubasid selle vastu Henry kätt lennata. Või kui nüüd natuke järgi mõelda, siis pigem on süüdi ikka inglased, kes rägbi ja jalgpalli lahku lõid. Ilma selleta poleks ka probleemi olnud ja vaest Henry'd e kotitaks. Ainsaks lohutuseks on muidugi see, et FFF on juba esitanud tema kandidaadi Vatikanile kanoniseerimiseks.

        Algselt postitas dwideng Vaata postitust
        Kokkuvõtteks: Vahet pole, kes seal mängivad, Aafrika mandrilt seda võidukarikat ära ei viida!
        Siin ma olen sinuga nõus: on tõepoolest üsna suur tõenäosus, et Lõuna-Aafrika tänavagängid selle enne võitjani jõudmist ära virutavad

        Kommentaar


          Algselt postitas tank Vaata postitust
          No kui rahvas arvab, et petmne peabki olema jalgpalli osa, siis on rahvas kõnelenud ja minul, rotil, ei ole midagi kosta. Kui sigaduste arv ühiskonnas suureneb, siis polegi ju teist võimalust, kui nende sigadustega leppida. Või akki ikkagi on?
          Ju ikka on, point oli selles, et Henry tegu ei olnud midagi erilist, muu aktseptaabelpetmise seas.

          Algselt postitas tank Vaata postitust
          Tegelikult ei olegi vist mõtet moraali ja eetika teemadel vaielda inimesega, kes arvab, et pehme peaga liigelda on igati normaalne ning vaid pahad moraalitsejad mõistavad selle hukka?
          Ei pane mulle sõnu suhu ja loeb uuesti postitust. Vaid väga vähesel kontingendil on moraalne õigus seda hukka mõista, sellest oli jutt. Sa ei taba üldse pointi ma vaatan.

          Algselt postitas tank Vaata postitust
          Mina läheks isegi nii kaugele, et süüdistaks iirlasi, kes ei suutnud palli puhtaks lüüa ning lubasid selle vastu Henry kätt lennata. Või kui nüüd natuke järgi mõelda, siis pigem on süüdi ikka inglased, kes rägbi ja jalgpalli lahku lõid. Ilma selleta poleks ka probleemi olnud ja vaest Henry'd e kotitaks. Ainsaks lohutuseks on muidugi see, et FFF on juba esitanud tema kandidaadi Vatikanile kanoniseerimiseks.
          Jah, ja ainuraksed oleksid pidanud ainurakseteks jäämagi!

          Algselt postitas tank Vaata postitust
          Siin ma olen sinuga nõus: on tõepoolest üsna suur tõenäosus, et Lõuna-Aafrika tänavagängid selle enne võitjani jõudmist ära virutavad
          Näe, näe, tank viskab nallllllllllllllllja...





          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          ma ei tahaks õel olla, aga mees, kes tuleb Charlize Theroni võrdlema Rohke Debelakiga, peaks igavese bänni saama siit foorumist.
          Bännige siis juba kaheks igavikuks, sest ma pidin googeldama saamaks teada, kes on Charlize Theron.

          Kommentaar


            Algselt postitas Herr
            Tegin siis ise väikse loosimise ära juba: Eks näis kuidas läheb.
            aega veel on loosimiseni. Ole hea kontrolli oma kuulikeste (või mis iganes abivahendeid kasutasid) abil vastused üle

            Kommentaar


              Algselt postitas dwideng Vaata postitust
              Mingi värdjas kasutab rahvusringhäälingut totaalselt mõttetu asja näitmiseks. Nagu see muudaks midagi, kas neid palle vahtida otse või pärast lugeda alagruppide koosseise. Lotokolmapäev on sama põnev, seal viskab Debelakk vähemalt kildu...
              Sama loogika järgi - mõte üldse neid MM mänge ülekanda, vaatame pärast netist, kes mängisid ja väravalööjate nimesid.

              Kommentaar


                Brasiilia, Põhja-Korea, Elevandiluurannik, Portugal
                Päeis hea.

                Kommentaar


                  Itaalased said seekord kerge gruppi, vedas raisk.

                  Kommentaar


                    ühtegi päris hullu surmagruppi vist polegi
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      G-alagrupp: Brasiilia, Põhja-Korea, Elevandiluurannik, Portugal

                      Brasiilia edasi aga teisena pakuks Elevandiluurannikut

                      Kommentaar


                        Algselt postitas priitval Vaata postitust
                        G-alagrupp: Brasiilia, Põhja-Korea, Elevandiluurannik, Portugal

                        Brasiilia edasi aga teisena pakuks Elevandiluurannikut

                        kaks mu lemmikut ühes, jama no tuleb siis loota, et juhtub suurüllatus ja mingi ime läbi Brasiilia edasi ei saa.

                        Kommentaar


                          Tundub, et Brasiilia-Hispaania finaal on täiesti võimalik.

                          Kommentaar


                            Brasiiliale sobib Portugal nigu lusikas silmaauku. Aga sain teada, et kelle piletid mul siis taskus on ja ei tekita erilist emotsiooni - Argentiina vs. Lõuna Korea ja USA vs. Sloveenia. No krt küll...

                            Kommentaar


                              Argentiina, Kreeka ja Nigeeria olid samas alagrupis ka 1994 aastal. Neljandaks oli siis Bulgaaria. Niisama ajaloomeenutusena. Argentiina, Nigeeria ja Bulgaaria läksid sealt edasi ja Kreeka sai rämedalt suhkamit.

                              Kommentaar


                                G-grupp
                                Brasiilia
                                Portugal
                                Põhja-Korea
                                Elevandiluurannik

                                Põhja-Korea diktaator Kim Jong-il keelas oma riigi telekanalitel järgmise suve jalgpalli MM-finaalturniiri näitamise. Teleülekannet näidatakse tagantjärgi vaid sellest mängust, kus Põhja-Korea väljub võitjana.


                                Põhja- Korea spordisõpradest on jube kahju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X