320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Küll EM, aga mäletan, et see lugu läks 2000. a suvel minusugusele teismelisest maapoisist tümmiaustajale ikka väga rämedalt peale.
    HAahaa, ma vaatasin seda videot ja olin jummala üllatund, et miks DJ Bobo sellist häält teeb, aga see oli ju see teine ahv Laul on ka mällu jäänd, sest see refrään on üsnagi lihtne ja meeldejääv.

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Mulle on kustumatu mulje jätnud 98-ndal ETV-s nende highlightide ajal lastud "le-le-le-oo, le-le-oo, le-le-le-oo, le-le-oo, le-le-le-le-le-le-lee (tümp-tümp-tümp), le-le-le-oo jne."
      mis krdi leelo, postitage video ma ei mõista millest te räägite

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        mis krdi leelo, postitage video ma ei mõista millest te räägite
        Seda on ebareaalne leida. siiski Epic paneb mäda. Tegelikult on see ell-ell-e-o ellleo.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Eile alustas(?) eurosport MM-i tutvustamisega ja näidati staadione, palju rahvast mahutab ja millised temperatuurid juuni kuus keskmiselt on. Kolmes kohas oli 12-13 kraadi keskmine ja paaris kohas suisa 6- miskit. Pole just Mexico 86
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
            Äsjasest teemast inspireeritult siis ka väike küsimus: milline on foorumlaste arvates kõige asjalikum lugu või millega seoses kõige erksamad/huvitavamad mälestused kaasnevad? Ametlikult neid lugusid hakati välja laskma 90ndate alguses, mistõttu valikuvõimalusi nii eriti polegi:

            1990: Gianna Nannini & Edoardo Bennato - "Un'estate italiana"

            1994: Daryl Hall and The Sounds Of Blackness - "Gloryland"

            1998: Ricky Martin - "La copa de la vida"

            2002: Anastacia - "Boom"

            2006: Toni Braxton & Il Divo - "The Time Of Our Lives"

            2010: K'naan - "Wavin`flag"
            Ootootoot, kas 2002 ametlikku hümni mitte Vangelis ei teinud?
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
              Ootootoot, kas 2002 ametlikku hümni mitte Vangelis ei teinud?
              See on mingil määral tõlgendatav. Ma tegin küsitluse sellele lehele toetudes. Kahel viimasel korral on välja lastud nii ametlik laul, kui ka ametlik hümn. Nii et, ei teagi, kumb neist see õigem siis on...

              Kommentaar


                Koliks äkki halva muusika teemasse ümber?

                Kommentaar


                  Nüüdseks, kui alagrupid on juba loositud, võib juba vaikselt silmitseda, milliseid mänge kõige rohkem ootate. Ise tooksin välja järgmised lahingud:

                  LAV - Mehhiko: avamäng on alati avamäng. Kas pea peab vuvuzelade pininale vastu(?)
                  Inglismaa - USA: maade vahelised ajaloolised sidemed. 1950...nevö forget!
                  Holland - Taani: positiivset jalgpalli on alati hea vaadata...
                  Praktiliselt kõik surmagrupi mängud, kuid ennekõike:
                  Elevandiluurannik - Portugal: kes tahab grupist edasi? "Sümpaatsete" mängijate duell (Drogba vs. Pepe) jääb ilmselt nägemata viimati mainitu vigastuse tõttu.
                  Portugal - Brasiilia: tõenäoliselt panused on endiselt suured. Kunigine koloniaalimpeerium annab veel enda lisamaitse. Tere decod ja liedsonid!

                  Grupp D tundub ka igati põnev olevat, vähemalt nii esmapilgul. Serbial, Ghanal ja Austraalial on võimalus sakslasi päris korralikult kiusata. Läheb luubi alla.

                  Kommentaar


                    Mina ootan alagrupimängudest kindlasti Saksamaa - Austraalia vastasseisu kuna need koondised mõlemad väga sümpaatsed. Kahju muidugi, et ühes alagrupis mõlemad, seega loodan, et Serbia ja Ghana edasi ei pääse.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                      Holland - Taani: positiivset jalgpalli on alati hea vaadata...
                      See keskpäevane mäng on minusugusele vana ruligaanile lausa kohustuslik. Nii et 14. juuni tuleb igal juhul vabaks saada.
                      Pea igas alagrupis on vähemalt üks meeskond, kelle saatus ehk teistest veidi enam korda läheb. Esimeses LAV, kolmandas Inglismaa, neljandas Gaana ja Austraalia, viiendas Taani, kuuendas Slovakkia, kaheksandas Tshiili. Teises ja seitsmendas pole põhimõtteliselt kedagi toetada - aga eks põnevad paista nad mõlemad.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Koliks äkki halva muusika teemasse ümber?
                        Carnaval de Paris on lahe lugu!

                        Kommentaar


                          Laulu juurde tagasi tulla, siis tundub isegi päris hea.. selline mõnus Aafrika hõnguline ja suvel MM'i ajal on seda hea kuulata. Aga eriti hästi on mulle meeldejäänud see Ricky Martini lugu

                          Kommentaar


                            Ma ei tea kuidas teil, aga mina tahaks huviga näha Põhja-Korea piinlemisi "surmagrupis"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Dano Vaata postitust
                              Ma ei tea kuidas teil, aga mina tahaks huviga näha Põhja-Korea piinlemisi "surmagrupis"
                              Allakirjutan väite. Juba üksnes müstilise diktatuuriga riigi ning suure ja võimsa Brasiilia kohtumine on vaatamist väärt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Dano Vaata postitust
                                Ma ei tea kuidas teil, aga mina tahaks huviga näha Põhja-Korea piinlemisi "surmagrupis"
                                Need kolm mängu saavad eeldatavasti olema täielik piin. Vaadates tulemusi, siis härrased mängivad vist täielikku anti-jalgpalli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X