320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ükski Euroopa tiim pole väljaspool Euroopat võitnud. Kui ma tahaks ratsa rikkaks saada, paneks oma raha Brasiilia peale.
    Ratsa rikkaks sa sellega nüüd just ei saa, kui koefe võrrelda. Või noh, samas muidugi - kui panustada kogu oma varandus, saaks brasside võidu korral viis varandust pealekauba..
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Mehhiko võidab muide, ratsutage nüüd.

      Kommentaar


        Mehhiko ei pääse mm-ile kuna lehmagripp suretab mehhiklased välja.


        Brasiilia maailmameistriks!!!

        Kommentaar


          Konföderatsioonide karikal pasundasid ka kõik, et Hispaania võidab ja Hispaania lammutab, kuid võta näpust. Igatahes loodan üllatusi ning uute tugevate meeskondade esiletekkimist
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Mina panustaks mm-il Dunga juhitavale Brasiilia koondisele , kuid usun , et tuleb suur üllatus ka Aafrika mandrilt.Eelkõige ootan tulemusi ja kõrget kohta Elevandiluu ranniku meeskonnalt , keda suure tõenäosusega juhib geenius Guus Hiddink.Huvitav saab olema kindlasti Argentiina esitus Lõuna Aafrika talvistes oludes.Maradona juhtimisel võib tulla nii suur põrumine kui ka huvitav üllatus.Veel läheb korda Balkanimaade esitus , kelle käekäiku ja omapärast jalgpalli olen alati nautinud.Usun , et tuleb põnev mm täis ilusat jalgpalli ja vuvuzelade muusikat

            Kommentaar


              Algselt postitas Andyboy Vaata postitust
              .Eelkõige ootan tulemusi ja kõrget kohta Elevandiluu ranniku meeskonnalt , keda suure tõenäosusega juhib geenius Guus Hiddink.
              Veel suurem on ikkagi tõenäosus, et japside 2002 kangelane Philippe Troussier.

              Kommentaar


                Huvitav , kas Hiddink siirdub siis kohe türklaste leeri , või ahvatleb keegi ta ikkagi MM-ile oma meeskonda dirigeerima?

                Kommentaar


                  Kuna see finaalmäng ka toimub? Kui enne 5. juulit, siis kas keegi nõus paar õllmarit vahele panna, et Inglismaa jõuab Brasiiliast kaugemale?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Kuna see finaalmäng ka toimub? Kui enne 5. juulit, siis kas keegi nõus paar õllmarit vahele panna, et Inglismaa jõuab Brasiiliast kaugemale?

                    ..mulle on üks kängurudemaal hetkel resideeruv foorumlane juba 2002 a. MMist saati kasti Football Beeri sees kui pakkus kihlvedu et Inglismaa võidab veerandfinaalis Brasiiliat ja seega jõuab MMil kaugemale - seega võtan uue/sinu väljakutse vastu - mis õlut sina mulle välja teha tahad?
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      Head Eesti õlut ikka. Sass, Premium?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        jansa võiks lepingu ikka korralikult läbi lugeda enne kui alla kirjutab...

                        Kuna see finaalmäng ka toimub? Kui enne 5. juulit, siis kas keegi nõus paar õllmarit vahele panna, et Inglismaa jõuab Brasiiliast kaugemale?
                        Mulle tundub, et keegi tahab kedagi persest tõmmata

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          kedagi persest tõmmata
                          Tõmmata ei tahaks, lihtsalt 5. juulil sõtta minek. Seepärast tahtsin teada. Usun lihtsalt, et inglased sõuavad kaugemale.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            [edit] Final
                            11 July 2010
                            20:30
                            Winners of Match 61 Match 64 Winners of Match 62 Soccer City, Johannesburg

                            Sellist asja näitab hetkel wikipedia.

                            Kommentaar


                              ...mulle sobib A le Coq Premium aga suvel võib Saku Ice'i ka juua.
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                                ...mulle sobib A le Coq Premium aga suvel võib Saku Ice'i ka juua.
                                Mulle sobib nii Premium kui ka Alexander
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X