320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• K Punkt
    replied
    Ega see lisakohtunik ka midagi ei anna, vb paar olukorda päästab, aga enamus jääb ikka samaks. Näiteks Euroopa liigas mängis Liverpool Atleticoga, Benayoun lõi värava ja see kotisügajast lisakohtunik ütles, et suluseis, kuigi tegelt ei olnud. Oleks see värav videokordusega üle vaadatud, oleks Liverpool arvatavasti Euroopa liiga võitja, aga kahjuks oleksid ei maksa midagi.

Leave a comment:

• Daz Booob
    replied
    tegelikult minule see lisakohtunike süsteem meeldib, sest suure tõenäosusega saaks minust esimene väravavahi vasaku-munakoti-kohtunik - nii kui keegi krabab, kohe lipp püsti ja päev on päästetud. vheer plei.

+

tõenäoliselt oleksin siis kohtunike mm'i suurim kottija. money talks.

Leave a comment:

• lorenzo
    replied
    lisaks veel see teema, et oleks need videokordused legaalsed, siis vaevalt et oleks toimunud kohtunike-skandaali Itaalias ja ka näiteks Portugalis. igasugused kohtunike äraostmised oleksid siis suht võimatud

Leave a comment:

• sunnik
    replied
    ma ütleks ka, et põhisüü lasub ikka fifa'l ja loodetavasti midagi ikka muutub, ametnike põikpäisus ei vii mitte kuhugi. päris kurb oleks ju, kui sa oled kuu aega palehigis töötanud ja sulle ei maksta mingi suvalise anomaalia tõttu palka. vähe sellest, öeldakse veel, et me ei tea, miks me ei maksa ja me ei võta midagi ette, nii et me võime edaspidigi maksmata jätta. veel kurvem kui see üks kuu kestab neli aastat, eks

mängijad võiks ise ka jalad kõhu alt välja võtta ja häält tõsta, et neil on vaja, et mäng ausamaks muutuks. kurat, kui suvalistel inimestel üle maailma on ebameeldiv, et inglastele või mehhiklastele liiga tehti, siis mis tunne veel neil mängijatel olla võib? niisamuti võiks kohtunikud fifa'le teada anda, et muutust oleks vaja, esitagu kasvõi mingi ultimaatum või mida iganes. kohtunikud saavad selle põhilise pasa kaela, aga eksimine on inimlik, nii et minu jaoks on tegelikult tegemist täieliku fifa bläkiga. fifa on nagu täidlane ja kibestunud koolmeister, kes on mängijad, kohtunikud ja pealtvaatajad põlvili herneste peale saatnud, et siis neile kepilööke lajatada. kurb.

videokordused või kastikohtunikud on vajalikud! pole midagi imestada, et ameeriklased ei viitsi vahtida mängu, kus mängu saatuse võib otsustada see, millal kohtunik silma pilgutab. pealegi, jalgpall on äärmiselt põnev ja dramaatiline mäng ka siis, kui teda reeglitepäraselt mängitakse.

Leave a comment:

• Gallacher
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ühes mängus oli olukord, kus isegi videokordus ei andnud täpset vastust, kas oli või ei olnud värav. Pall jäi täpselt väravavahi taha. Keeruline värk see jalgpall.
    Samas on sellised olukorrad, kus ka videokordusest sotti ei saa, siiski erandlikud. Enamikel juhtudel tooks see siiski selguse majja.
    Või kui tõesti see variant ei kõlba, siis tooge need kuradi lisakohtunikud otsajoone taha? Huvitav, miks see variant FIFA-le ei kõlba - läheb liiga kalliks või?

Leave a comment:

• Daz Booob
    replied
    kas FIFA (käepikendus) on süüdi selles, et trennipoisid väljakul vasakule lasevad?
    äkki võtad nõuks ja võtad trennipoistel nööbist kinni ning selgitad neile toda vheer plei asja? sest FIFA sõnadest nad ei saa aru.

Leave a comment:

• lorenzo
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Tegelt on kuidagi kummaline lugeda , kuidas kõik järsku kohtunike sõimavad. Saan aru et 2002 MMi ajal olid enamik siinsed foorumlased mähkmetes või nokkisid emme süles nina. Aga kohtunikud on palju hullemaid käkke keeranud... just sayin
    kui mind silmas pead, siis ma ei sõima kohtunikke, vaid pigem sarjan FIFA-t ja teisi vastutavaid organeid, kes ei taha miskit teha selleks et garanteerida ausat ja õiglast mängu. Fair Play raames võiks ju ka videokordused legaalsed olla. võideldakse jõuliselt selle eest, et mängijad käituksid väljakul fairplaylikult, samas enda kapsaaeda ei korrastata.

Leave a comment:

• count
    replied
    Tegelt on kuidagi kummaline lugeda , kuidas kõik järsku kohtunike sõimavad. Saan aru et 2002 MMi ajal olid enamik siinsed foorumlased mähkmetes või nokkisid emme süles nina. Aga kohtunikud on palju hullemaid käkke keeranud... just sayin

Leave a comment:

• Ertai
    replied

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Ühes mängus oli olukord, kus isegi videokordus ei andnud täpset vastust, kas oli või ei olnud värav. Pall jäi täpselt väravavahi taha. Keeruline värk see jalgpall.

Leave a comment:

• lorenzo
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kas mängijate tase on objektiivne faktor?
    Aga videokordustest pole mõtet rääkida, FIFA sulges märtsis ukse. Variant oleks vast see väravajoonekohtunik, mida Euroopa Liigas katsetati.
    me räägime mängureeglite järgimisest. jalgpallis, nagu ka kõigil spordialadel, on määratletud mängureeglite järgimist kontrollima kohtunikud. kui kohtunik ei suuda tagada mängureeglite järgmist ja kinnipidamist, siis milleks on vajalik kohtuniku olemasolu?

Hetkeseis- reeglites on kirjas et suluseisust löödud värav ei loe. aga löödi värav ja suluseisust ning kohtunik kinnitas löödud väravat. kas siin ei ole siis tegemist mängureeglite rikkumisega? milleks antud juhtumitel üldse mängureeglid siis olemas on? äkki mängiks siis üldse ilma reegliteta? ja eriti naljakas on selle taustal siis FIFA Fair Play kampaania.

muide kui ikka virutatakse pomm lati alla, siis vaevalt et ka see väravajoonekohtunik suudab ära näha täpselt seda millimeetrite-sentimeetrite mängu.

Leave a comment:

• H.M Murdock
    replied
    Algselt postitas isspro10 Vaata postitust
    Ma ei viitsi väga eelnevaid postitusi lugeda, aga kirjutan asjad, mis mulle on teravalt silma jäänud :

pead ei anna, aga otsakohtuniku olemasolu oleks kui mitte kõik, siis lõviosa nendest praakidest paiganud. minu 5 senti lähevad peale eilset igatahes otsakohtunikku kontosse, sest see videokorduste värk on minusugusele 21aastasele vanakoolimehele liiast. kui viis kohtiunikku ka grupiviisiliselt pange panevad, siis on see inimlikkus, mis teeb mängu ilusaks, emmale-kummale fännile.

Leave a comment:

• isspro10
    replied
    Ma ei viitsi väga eelnevaid postitusi lugeda, aga kirjutan asjad, mis mulle on teravalt silma jäänud :

1) G. Heinze värav. Selgelt hoiti teisi mängijaid kinni ja tehti talle vaba teekond, et saaks palli peaga sisse suunata.

2) L. Fabiano värav, millele eelnes kahekordne käega mäng.

3) M. Klose punane kaart (ja loomulikult enamus Saksa - Serbia mängus teenitud kollased kaardid).

4) USA koondiselt ära võetud värav. Mis siis et olin Sloveenia poolt, aga see oli isegi vastasmeeskonna pooldajale mõistmatu.

5) Uruguaylt ära võetud 1-1 olukord.

6) Inglismaa ära võetud värav.

7) Argentina 1-0 värav.

8) Küünarnukkidega "tee" tegemine, mida tihtipeale ei vilistata äragi, rääkimata kollasest või punasest kaardist.

9) Kastis alatud särgist rebimised. God damn it!, kunagi sai ilusaid väravaid nähtud, kuidas mängija avanes ilusti nurgalöögi ajal ja lõi kauni värava, kuid mitte enam, nüüd mängijad lihtsalt ripuvad üksteise küljes.

10) Viimaseks jätsin selle kõige "magusama".

Henry käsi, mis viis käärinud meeskonna MM'ile.

Oleksiga võib küll suuri tegusid teha, aga oleks Prantsusmaa asemel saanud Iirimaa MM'ile, siis oleks seal ühe meeskonna jagu põnevust rohkem olnud. Iirlased mängisid südamega ja ilusalt. Prantslased aga tuimalt ja koledalt.

Peab nentima, et turna alguses oli kohtunike vilistamine väga hea, kuid mida edasi, seda hullemaks on läinud.

Ootame siis, mida tänane päev meile pakub.

Viva Holland and Germany!!

Leave a comment:

• krizto
    replied
    Algselt postitas noname Vaata postitust
    Ei ma mõtlen, et kui ta on juba värava õigeks lugenud ja siis otsutab oma otsust muuta.

Või sa mõtlesitki seda? Sellepärast jäin mõtlema, kuna kommentaatorid ütlevad kohe peale valet otsust, et kohtunik on oma otsuse teinud ja seda ta enam muuta ei saa.
    Reeglite kohaselt võib kohtunik oma otsuse tühistada enne mängu taasalustamist . Ehk kui tegelikkuses räägitakse pärast kollase kaardi andmist järgnevale vaidlusele, et "Kohtunik nagunii oma otsust muuta ei saa", siis saab küll. Samamoodi oli eile. Tal oli võimalus oma otsust muuta kuni keskringist lahtimängimiseni, kuid taolistes olukordades tekitab otsuse muutmine rohkem pingeid, kui edasi mängimine. Eelkõige mängijate ja 80 000 pealise publiku seas.

Leave a comment:

• Daz Booob
    replied
    palun proovige mõista, et sport ei ole börs, kinnisvarabisniss, piimahind jne.

millepärast te tahate kõike head steriliseerida?

tegemist on siiski vaatemänguga, etendusega mitte mingi hollivuudi märuliga, kus kõik on kirjas ning "muidu äge."

ma olin pigem Inglismaa ja Mehhiko poolt, ma olen ja olin ka 'pooli poolt kui rannapall mängu sekkus - kurb küll aga mulle siiski meeldib Jalgpall, mitte nanoball.

Leave a comment:

Working...
X