320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti võit!

    Kommentaar


      tundub, et mu kurb ennustus siiski läheb täppi...

      Kommentaar


        Algselt postitas mutt Vaata postitust
        tundub, et mu kurb ennustus siiski läheb täppi...
        Ja läkski, leppisidki tiimid 1-1 viiki. Edasipääsevad seega Ukraina ja Prantsusmaa ?

        Aga vähemalt Eesti võitis

        Kommentaar


          Aga mingi ports kolmandaid saab ju ka võimaluse? kas mõni teadjam oskaks kommenteerida? Ja tublid poisid igatahes!!!

          Kommentaar


            Otse pääsesid järgmisse ringi alagrupi kaks paremat ehk Prantsusmaa ja Ukraina. Kõikide alagruppide peale jõuavad edasi ka kaks paremat kolmanda koha omanikku, kuid praeguseks on juba selge, et Bulgaaria ja Luksemburg on oma valikgruppides teinud paremad tulemused.



            Ehk siis:

            Bulgaria 3 1 1 1 5 2 4 (mängud, võidud, viigid, kaotused, väravad, punktid)
            Luxembourg 3 1 1 1 4 5 4
            Estonia 3 1 1 1 2 3 4
            tulevik on tunni aja pärast

            Kommentaar


              Algselt postitas mutt Vaata postitust
              Aga mingi ports kolmandaid saab ju ka võimaluse? kas mõni teadjam oskaks kommenteerida? Ja tublid poisid igatahes!!!
              UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.


              Eliitringi pääsevad ka kaks 3. koha saanud tiimi. Seni lõppenud gruppides said sarnaselt Eestiga 3. koha ja neli punkti Bulgaaria ja Luksemburg, paraku on neil väravate vahe parem. Aga ikkagi hea tulemus Eestilt!
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                super saavutus(!!!), ma ennustasin et suured tordid tulevad igalt mängult. Aga siis ununes, et laeva juhib meie Saksa imemees. Hetkel peaks tõesti otsima sarnaseid mehi rohkeim näiteks Saksamaalt, sest see on ju kõikidele selge et Franz ei jõua 100% enda panuseid anda umbes 10 noortekoondisele jne jne. Franz on pannud pea kõik enda noortekoondised jalgpalli mängima ja häid tulemusi on tulnud üllatavalt palju. Nüüd oleks ees järgmine etapp.

                Sest u17 kaotas ikka väga napilt edasipääsu! 2. koht oleks olnu vaid punkti kaugusel ja 1. koht ühe võidu kaugusel..

                Kommentaar


                  Tänud!
                  Tundub, et täna olid kohtunikud ka tegusamad (päris palju kollast!); ehk oleks selline tegutsemine eelmises mängus aidanud ka mõnda meie poiste vigastust ennetada...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                    super saavutus(!!!), ma ennustasin et suured tordid tulevad igalt mängult. Aga siis ununes, et laeva juhib meie Saksa imemees. Hetkel peaks tõesti otsima sarnaseid mehi rohkeim näiteks Saksamaalt, sest see on ju kõikidele selge et Franz ei jõua 100% enda panuseid anda umbes 10 noortekoondisele jne jne. Franz on pannud pea kõik enda noortekoondised jalgpalli mängima ja häid tulemusi on tulnud üllatavalt palju. Nüüd oleks ees järgmine etapp.

                    Sest u17 kaotas ikka väga napilt edasipääsu! 2. koht oleks olnu vaid punkti kaugusel ja 1. koht ühe võidu kaugusel..
                    Franz Ferdinand?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Väike ülevaade Eesti edasipääsuvõimalustest, millest jäi vähe puudu.

                      Kommentaar


                        Franki lühikommentaar turniirile

                        Kommentaar


                          Veel üks (ilmselt loll) küsimus: võhikuna olen aru saanud, et kui mängijal kollane kaart all (siinkohal eelmisest mängust) ja uus antakse peale, siis tähendab see automaatselt punast? Omrani prantslastel siis täna teise kollasega, aga mängis edasi. Võiks keegi mingit harivat linki pakkuda?

                          Kommentaar


                            Nojah, ilmselt olen väga vale arusaamaga - sloveenidel mees igas mängus kollase saanud...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mutt Vaata postitust
                              Veel üks (ilmselt loll) küsimus: võhikuna olen aru saanud, et kui mängijal kollane kaart all (siinkohal eelmisest mängust) ja uus antakse peale, siis tähendab see automaatselt punast? Omrani prantslastel siis täna teise kollasega, aga mängis edasi. Võiks keegi mingit harivat linki pakkuda?
                              Emn, kui ühes mängus saab mängija kaks kollast siis saadetakse ta platsilt minema.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                See on minulegi selge
                                Aga nt. ML on ikka märgitud, et mängijal kehtiv kollane kaart all?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X