320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Minu meelest on see, et Flora laenu saab päris normaalne, kuid see, et Flora seda laenu tagasi maksab, on veidi ootamatu! Sest lugedes siin aastaid, kuidas Flora liidu rahadega majandab, pidasid seda juba loomulikuks. Nüüd tuleb välja, et asi on hoopis kehvem.
    PS: lorenzo, võta seda juttu rahulikult, priityga seda probleemi enam pole.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Väga hea, et lume ka siia sattus. Tal on kindlasti ka huvitavaid lugusid pajatada, kui sai nautida aega jalkaliidu eelisklubis!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas luutik


        Algselt postitas priity

        Luutik, ma ei viitsi sinuga enam vaielda ja sulle teadmiseks, et edaspidi sinu juttu ei loe. Põhjuseks see, et kui sa soovid siin ühele poolele propagandat teha, siis lase käia. Suvaliselt teiste tekstist tsitaatide väljarebimise peale oled meister, kuid oma seisukohtade adekvaatselt põhjendamise või teiste nägemuse ümberlükkamisega jääd normaalse diskussiooni raames jänni. Tegele pealegi edasi demagoogiaga. Jõudu!
        Tavaliselt on jah nii tehtud, et kui enam ennast põhjendada ei suudeta, siis loobutakse ja need teisedki süüdistused. Kuna priity seda juttu enam ei loe, siis on vähemalt üks mees sellili pandud. Naer läbi pisarate.
        Tavaliselt on nii olnud, et kui enam ennast põhjendada ei suudeta, hakatakse smailisid ja nägusid teksti sisse toppima. Ja nimetada seda staadionit hiidstaadioniks on võib olla tsipa liialdav...
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Teeks testi võrdlemiseks, kumb siis on diktaatorlike maneeridega?
          Pohlak : vabastab süsteemist Krõmi ja Olumetsa ajal, mil mõlamal on võimalus koheselt siirduda Tallinna Sadama meeskonda, et jätkata oma jalgpallurikarjääri
          Levada : vabastab Krõmi aprilli alguses, kui üleminekud on kuni 1. juulini suletud. tagajärjeks on see, et Krõm loobub (enneaegselt?) tippjalgpalluri ametist.
          Kulikov räägib väidetavalt Pohlakuga ja Levada vabastab mängija otsekohe lepingust. Mängija peab muidugi ülejäänud hooaja pealtvaatajana olema.
          Rõtkov vabastatakse levadiast ja hr Levada jõuab mängijaga kokkuleppele,et see mõnes muus MLi meeskonnas mängima ei hakka.
          Muid sarnaseid näiteid Pohlaku kohta mulle ei meenu, soovijad võivad seda rida täiendada.
          Niisiis: kumb käitud demokraatlikumalt?
          te mõelge!

          to vello :

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            issand kui nummi see pohlak on. ise ka usud seda juttu mida sa räägid?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas luutik


              Teeks testi võrdlemiseks, kumb siis on diktaatorlike maneeridega?
              Pohlak : vabastab süsteemist Krõmi ja Olumetsa ajal, mil mõlamal on võimalus koheselt siirduda Tallinna Sadama meeskonda, et jätkata oma jalgpallurikarjääri
              Levada : vabastab Krõmi aprilli alguses, kui üleminekud on kuni 1. juulini suletud. tagajärjeks on see, et Krõm loobub (enneaegselt?) tippjalgpalluri ametist.
              Kulikov räägib väidetavalt Pohlakuga ja Levada vabastab mängija otsekohe lepingust. Mängija peab muidugi ülejäänud hooaja pealtvaatajana olema.
              Rõtkov vabastatakse levadiast ja hr Levada jõuab mängijaga kokkuleppele,et see mõnes muus MLi meeskonnas mängima ei hakka.
              Muid sarnaseid näiteid Pohlaku kohta mulle ei meenu, soovijad võivad seda rida täiendada.
              Niisiis: kumb käitud demokraatlikumalt?
              te mõelge!

              to vello :
              luutik, kas sa ise ka aru saad mida sa vordled? vaata natuke ringi kuidas mujal klubides toimitakse. muidugi kui mees rikub lepingut siis lastakse ta paevapealt lahti. kas need naited naitavad sinu arust demokraatlikust? mis asi sinu arust on demokraatia? ja muide ma ja ka kannik minu arust raagime siin demokraatiast mingi organisatsiooni juhtimisel. sa raagid aga firmasisesest demokraatiast.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Kindlasti on keegi seda juba õelnud siin aga mina arvan nii et...
                ...pohlak on teinud kõva töö eesti jalgpalli kasuks, ta on asja käima lükanud, aga nüüd võiks EJL-i puhtaks lüüa, korralik juhatus valida, korralik president, ning pohlak võiks rahulikult oma Flora asja edasi ajada. Sest see on ikka täitsa tsirkus küll et Meistriliiga klubi omanik ja vist ka president on jalgpalli liidu asepresident.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Algselt postitas luutik


                  Algselt postitas lorenzo
                  vaata luutik, selles seisnebki minu erapooletus, et minu arust on eesti jalgpallile hulga kasulikum kui koigil klubidel on vordsed oigused. see et keegi oli ees ja alustas varem ei anna selleks oigustust olla erandlikus seisuses eesti jalgpallis. sinu arusaama kohaselt peaks olema flora number 1 eestis ja teised vaadaku pealt, akki jaab neile ka midagi toetustest ule. vat see sinu soov ongi pohjuseks miks meil meistriliigas on nonda vahe tasemel meeskondi ja enamus on veel a la flora sosarklubid. kuhu me jouame nonda? tuleks toetada teisi klubisid looma ka tasemel noortesusteemi, sest selle toetuse on ju saanud flora taies ulatuses peaaegu siiani. ma saan aru et sind vist hairib see et flora voib varsti olla akki vaiksem klubi kui levadia naiteks. on nii tegelt? ja siis on floral ainult pugeda esindusstaadioni taha. aga mis siis saab kui ka tvmk ja levadia, voib olla tammeka, trans, teevad veel voimsamad statad. siis pole ikka floral enam mitte kui midagi oelda voi kuidas? rahvusjalgpalli taha ka enam pugeda ei saa, sest pohlak on oma selgroo murdnud ja ka nn. venelased on juba flora pallurid. mis sa selle peale kostad?
                  No viimased kolm neli rida läksid juba päris naljaks kätte. Kõik teevad võimsad staadionid, kiir hakkab ministriks jne.
                  ja muidugi kõige rohkem meeldib mulle selline erapooletus, nagu lorenzo seda ette kujutab.
                  ma utlen sulle luutik- ara hoiska enne ohtut. kui see sinu ootamatu kartus reaalsuseks saab siis tahaks su nagu naha. sa toesti arvad et a le coq arena on nuud mingi monstrum millest suuremat ei ole motet, ja monel teisel klubil plaanis, ehitada? elame-naeme, akki on sul isegi oigus
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas luutik


                    Minu meelest on see, et Flora laenu saab päris normaalne, kuid see, et Flora seda laenu tagasi maksab, on veidi ootamatu! Sest lugedes siin aastaid, kuidas Flora liidu rahadega majandab, pidasid seda juba loomulikuks. Nüüd tuleb välja, et asi on hoopis kehvem.
                    PS: lorenzo, võta seda juttu rahulikult, priityga seda probleemi enam pole.
                    luutik, kordan veelkord- flora voib laene saada ja selles ma ei nae midagi halba, aga neid laene peab ta saama vordsetel alustel, mitte et pohlak ise teeb ulekandeid.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas luutik


                      [i]Algselt postitas lorenzo
                      luutik, kas sa ise ka aru saad mida sa vordled? vaata natuke ringi kuidas mujal klubides toimitakse. muidugi kui mees rikub lepingut siis lastakse ta paevapealt lahti. kas need naited naitavad sinu arust demokraatlikust? mis asi sinu arust on demokraatia? ja muide ma ja ka kannik minu arust raagime siin demokraatiast mingi organisatsiooni juhtimisel. sa raagid aga firmasisesest demokraatiast.
                      No vähemalt on mul hea meel, et tunnistad seda, et Levada pole demokraat. Teda päästab vaid see, et ta juhib oma firmat, kuigi unistab ilmselt organisatsiooni juhtimisest. Aga seda juba demokraatlikult!
                      luutik, kas sa saad aru, et sa ajad siin moned asjad vahe sassi?
                      1.) Levada on Levadia omanik ja on tema otsustada mis selle klubiga toimub
                      2.) EJL pole Pohlaku eraari, see on avalik sektor, mida tuleks juhtida demokraatlikult
                      3.) On sul andmeid Levada soovist juhtida EJL-i? ja kui ta ka sooviks, siis kuidas saad sa kindel olla tema juhtimisstiilis? Pohlaku juhtimisstiil on meil teada juba
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas luutik


                        Algselt postitas lorenzo


                        Algselt postitas luutik


                        Minu meelest on see, et Flora laenu saab päris normaalne, kuid see, et Flora seda laenu tagasi maksab, on veidi ootamatu! Sest lugedes siin aastaid, kuidas Flora liidu rahadega majandab, pidasid seda juba loomulikuks. Nüüd tuleb välja, et asi on hoopis kehvem.
                        PS: lorenzo, võta seda juttu rahulikult, priityga seda probleemi enam pole.
                        luutik, kordan veelkord- flora voib laene saada ja selles ma ei nae midagi halba, aga neid laene peab ta saama vordsetel alustel, mitte et pohlak ise teeb ulekandeid.
                        siis ma ei saagi aru, mida me siin vaidleme? Enamus ülekandeid tegi ju Sirel. Kusjuures oli ju volitus ka veel ja mitte ainult Pohlaku allkirjaga. Paljud, kui mitte enamus Flora laene oli ju vähemalt ametlikult seotud staadioni kasutamise ettevalmistamiseks. Seega ikka otseselt EJLi huvides. Kas suudab keegi öelda, mida konkreetselt teeb näiteks Levadia EJLi huvides. Kuidas saab Levadia aidata EJLil paremini mingit üritust korraldada? Levadia ainus kasu EJLile on see, et ta osaleb Eesti MLis ja tekitab tugevamat konkurentsi klubide vahel. Seda peaks ikka oma raha eest tegema! Veel aitab Levadia usinasti lahendada Flora probleeme oma liigsete pallurite jalgpalli juures hoidmisel, see tähendab, et palkab neid, et nad ei peaks jalkast loobuma. Ja selleks puhuks pole ju ka vajadust laenude järgi.
                        luutik, toon valja ainult peamised sonad su tekstist:

                        ....Enamus...............paljud, kui mitte enamus......
                        ja too palun valja need summad mis sai Levadia ja mis oli kasutuseesmark. tanan.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Kuulge,härrasmehed! Flora ja Pohlaku business on kogu see jalkaliit.Lõpetage hull jutt,et kõik peavad olema võrdsed.Miks peaks üks inimene käest andma selle,mis elutööna valmis on tehtud?Ainult üle tema laiba!Luutiku seisukohad on piisavalt põhjendatud ja tõetera tema jutus on olemas. P.S.Korvpalliliidus mindi nii tülli vahepeal,et moodustati eraldi meeste amatöörliiga.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas Raivo19


                            Kuulge,härrasmehed! Flora ja Pohlaku business on kogu see jalkaliit.Lõpetage hull jutt,et kõik peavad olema võrdsed.Miks peaks üks inimene käest andma selle,mis elutööna valmis on tehtud?Ainult üle tema laiba!Luutiku seisukohad on piisavalt põhjendatud ja tõetera tema jutus on olemas. P.S.Korvpalliliidus mindi nii tülli vahepeal,et moodustati eraldi meeste amatöörliiga.
                            Vabandage, kas see oli nüüd huumor?
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas boobek


                              Algselt postitas Raivo19


                              Kuulge,härrasmehed! Flora ja Pohlaku business on kogu see jalkaliit.Lõpetage hull jutt,et kõik peavad olema võrdsed.Miks peaks üks inimene käest andma selle,mis elutööna valmis on tehtud?Ainult üle tema laiba!Luutiku seisukohad on piisavalt põhjendatud ja tõetera tema jutus on olemas. P.S.Korvpalliliidus mindi nii tülli vahepeal,et moodustati eraldi meeste amatöörliiga.
                              Vabandage, kas see oli nüüd huumor?
                              nagu sa tähele panid,on see alateema üldse humoristlikku laadi,või võtad kõike tõsiselt?
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas Raivo19


                                Algselt postitas boobek


                                Algselt postitas Raivo19


                                Kuulge,härrasmehed! Flora ja Pohlaku business on kogu see jalkaliit.Lõpetage hull jutt,et kõik peavad olema võrdsed.Miks peaks üks inimene käest andma selle,mis elutööna valmis on tehtud?Ainult üle tema laiba!Luutiku seisukohad on piisavalt põhjendatud ja tõetera tema jutus on olemas. P.S.Korvpalliliidus mindi nii tülli vahepeal,et moodustati eraldi meeste amatöörliiga.
                                Vabandage, kas see oli nüüd huumor?
                                nagu sa tähele panid,on see alateema üldse humoristlikku laadi,või võtad kõike tõsiselt?
                                ma ka juba siin motlesin vahepeal et akki pohlak peseb oma raha seal ejl-i monusas pesumasinas, aga need maksuameti pinnale ujunud nouded hajutasid mu kahtlused...kuigi need offshore skeemid on tal kindlasti nii mondagi sisse toonud
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X