320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas Sats1
    \"kuid tahaks Levadale öelda üht: kui ta nii palju jalgpalli armastab nagu ta räägib, võiks ta natuke oma rahakotiraudu avada ja ehitada ntx Lasnamäele ühe tõsise jalgpallikeskuse\"/c/.RAIMO
    ära aruta PALUN avalikult asjade missugustes sa oled (sorry)diletant.Püüa üks kord linnaosas isegi väikse maatüki eraelamuseks saada.
    Vot diletantluses ei tasu mind kohe kindlasti süüdistada. Vaata, kes Tallinnas võimul on, samuti vaata, milliseid kinnisvaratehinguid Levada viimasel ajal teinud on ning siis saad aru, et linnalt maa saamisega poleks Levadal kohe kindlasti probleeme.
    Ajah, näite piltlikumaks näiteks toon sellise seiga: kui Flora tuli Eesti meistriks, ei andnud linn meistritiitli eest klubile sentigi; kui miljardäri klubi polnud 2004. aastal Eesti meistriks veel tulnudki, eraldas linn spordiklubile FC Levadia Tallinna \"sportlike saavutuste toetamiseks\" 100 000 krooni, tuues põhjuseks eduka esinemise Eesti meistrivõistlustel. Sellest, et Levadia kuulub või kuulus suurepärasesse KalevUnitedisse, mis sai linnalt 2003. aastal 900 000 krooni, ma ei räägigi.
    Et jah: võime Pohlakut sõimata, kuid kas Levada ikka on nii aateline ja siira eesmärgiga, nagu tema ja ta pooldajad (kes reeglina tahavad saada osa Levada rahast) püüavad näidata.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas marcello
      Maarjamäele kahjuks ei mahu eriti midagi...
      Raimo jutt jumala õige.Lasnamäel on ruumi küll.Kuuldavasti tahab kuskile Ajaxi naabrusesse treeningväljakud ka TVMK teha.Aga Levada võiks tõesti pisut rohkem välja näidata oma jalgpalliarmastust ja teha paar kunstmuru platsi,ühe õige muruga treeningväljaku ja kuni 3000 mahutava,tribüünid katuse,all staadioni .Lisana võib kunstmuruga halli a la maarjamäe ka teha.
      Mitte et mul selle vastu midagi oleks, et uusi jalgpallistaadioneid juurde tuleks, tekib mul paratamatult küsimus, et miks peaks Levadia Lasnamäele staadioni ehitama? Tegemist on ikkagi Tallinna Levadiaga ja pealegi on Lasnamäel nüüd oma klubi Meistriliigas olemas...
      P.S. Nagu aru olen saanud, on suur osa Eesti kunstmuruväljakutest püsti pandud FIFA/UEFA kaasabil. On see vale arusaam?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas priity


        Algselt postitas marcello
        Maarjamäele kahjuks ei mahu eriti midagi...
        Raimo jutt jumala õige.Lasnamäel on ruumi küll.Kuuldavasti tahab kuskile Ajaxi naabrusesse treeningväljakud ka TVMK teha.Aga Levada võiks tõesti pisut rohkem välja näidata oma jalgpalliarmastust ja teha paar kunstmuru platsi,ühe õige muruga treeningväljaku ja kuni 3000 mahutava,tribüünid katuse,all staadioni .Lisana võib kunstmuruga halli a la maarjamäe ka teha.
        Mitte et mul selle vastu midagi oleks, et uusi jalgpallistaadioneid juurde tuleks, tekib mul paratamatult küsimus, et miks peaks Levadia Lasnamäele staadioni ehitama? Tegemist on ikkagi Tallinna Levadiaga ja pealegi on Lasnamäel nüüd oma klubi Meistriliigas olemas...
        P.S. Nagu aru olen saanud, on suur osa Eesti kunstmuruväljakutest püsti pandud FIFA/UEFA kaasabil. On see vale arusaam?

        Lasnamäel on ruumi sellisteks baasideks sitaks,teiseks on see maa seal ka saadaval.Üks väga sobilik maatükk läks ühe hansapanga asutaja kätte kus nüüd hull ehitus käib.Aga ruumi küll,ole ainult mees ja osta või võta rendile.Selge on see,et kui maarjamäel laieneda tahaks siis läheb seal kordades kallimaks.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Raimo,
          Kui sa arvad, et Lasnamäel no problem 3-4 maa hektarit saada siis sa oled diletant (sorry).


          \"Sellesse maarjamäe kompleksi kavatseb Levada ju 10 miljonit investeerida, lausa mitmemitme aasta vältel. Tema kaliibriga ärimehele on seda tõesti vähe\" /c/ Luutik

          ära unusta, et ta investeerib oma kapital, vaid mitte EJL/UEFA/FIFA/Kulturi Kapitali-st saanud raha.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas Sats1


            Raimo,
            Kui sa arvad, et Lasnamäel no problem 3-4 maa hektarit saada siis sa oled diletant (sorry).


            \"Sellesse maarjamäe kompleksi kavatseb Levada ju 10 miljonit investeerida, lausa mitmemitme aasta vältel. Tema kaliibriga ärimehele on seda tõesti vähe\" /c/ Luutik

            ära unusta, et ta investeerib oma kapital, vaid mitte EJL/UEFA/FIFA/Kulturi Kapitali-st saanud raha.
            Siin on juba räägitud sellest,et see pigem torufirma kuluaruandes kajastuv summa mitte hr Levada isiklik kapital.

            Sats,lasnamäel maatykki saada pole miskine probleem,maad on sitaks mis müüa ja rendile anda.Ainult raha peab olema!Eriti kerge peaks see Levadal olema kuna kesikud,kelle juhtoinas oli mõeldud keelevärdja KalevUnited presidendiks või kelleks iganes,on lasnas võimul!
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas luutik

              PS: ma ei saa aru, mis kamm on, aga selle teema viimane lehekülg ei avane mul ja pean koguaeg vanemaid komme ära kustutama, et viimase postituse ligi pääseda. kas keegi üritab mind siit välja tõrjuda või mis iganes.
              jah, internet tõusis tagajalgadele

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                lihtsalt bug foorumis. tuleb lihtsalt kannatada, sest mingi aja pärast avaneb uus leht. ning vajutades uue vastuse peale on võimalik postituse kirjutamise lehte allapoole kerides lugeda eelnevaid postitusi, mida foorumis ei näe

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Luutik,

                  Kas sul on info, et Levada investeerib maarjamäe renoveerimisele EJL/UEFA/FIFA/Kulturi Kapitali-st saanud raha ? Mis osa 10 miljonidest on EJL/UEFA/FIFA/Kulturi Kapitali-st saanud raha ?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas eston maravilha


                    lihtsalt bug foorumis. tuleb lihtsalt kannatada, sest mingi aja pärast avaneb uus leht. ning vajutades uue vastuse peale on võimalik postituse kirjutamise lehte allapoole kerides lugeda eelnevaid postitusi, mida foorumis ei näe
                    Tänan, et võtsid vaevaks selgitada. Veits keeruline, aga eks ma kustuta oma postitusi edasigi ära, seni neid siin veel jätkub. Nii, et kirjutage palju tahate, ikka on siin 16 lehekülge.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas marcello
                      Siin on juba räägitud sellest,et see pigem torufirma kuluaruandes kajastuv summa mitte hr Levada isiklik kapital.

                      Sats,lasnamäel maatykki saada pole miskine probleem,maad on sitaks mis müüa ja rendile anda.Ainult raha peab olema!Eriti kerge peaks see Levadal olema kuna kesikud,kelle juhtoinas oli mõeldud keelevärdja KalevUnited presidendiks või kelleks iganes,on lasnas võimul!
                      Minu küsimus Lasnamäele Levadia staadioni ehitamise kohta oli pigem tingitud sellest, et Lasnamäel on juba mitmeid väljakuid, mida klubid või linnaosa on arendanud. Nüüd TVMK tahtvat ka oma kompleksi Lasnamäele rajama hakata. Seega, arendajaid mitmeid. Pirital aga minu teada ühtegi korraliku jalgpalliväljakut pole. Uueks magalaks kujunevas Viimsis on ka staadion hävimisjärgus. Seega oleks igati tore kui sinnakanti midagi tekiks.
                      Lasnamäele staadioni rajamise kohta võib öelda, et kindlasti oleks seal Levadia fännidel lähem mängudel käia. Õige asukoha valiku puhul hakkaks ehk seni jalgpallikauged lasnamäelased ala vastu huvi tundma. Teiselt poolt aga ei ole staadioni rajamine Lasnamäele nii lihtne, et lihtsalt ostad maatüki ja ehitad. Vajalik on ju ka infrastruktuur--teed, kanalisatsioon, elekter, jms elementaarne. Ehk päris tühermaale seda ei ehita. Teiselt poolt oleks aga sellised kaalutlused, et kuigi suure asustustihedusega kohas oleks potentsiaalseid mängude külastajaid rohkem, pole samas mõtet ehitada staadioni korrusmajade vahetusse lähedusse, kus kohalikel tasuta pääs oma kodusesse VIP-loozhi ehk Lasnamäele iseloomulikult kinniehitatud lodzhale.

                      Lisaks huvitab mind see, et kuidas on võimalik, et Levadia kulud kajastuvad Levada firma kuluaruandes? Või olen ma millestki valesti aru saanud.

                      P.S. Suurem osa viimastest postitustest kuulub teema alla \"Tallinna Levadia\". Äkki mõni hea Mod tõstaks need ümber?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas priity
                        Lisaks huvitab mind see, et kuidas on võimalik, et Levadia kulud kajastuvad Levada firma kuluaruandes? Või olen ma millestki valesti aru saanud.
                        Kiire vastus: mtü levadia esitab oü-le levadia reklaamiarved, mis lähevadki firma kuludesse. Nii võib see teoreetiliselt olla. Kas ka on, seda teavad juba asjaosalised täpsemalt. Aga nii oleks loogiline (enamik Eesti spordisponsorlusest on juriidiliselt hoopis reklaamiteenuse osutamine).

                        Maa asjast oleks juba pikem jutt. Aga jah, kes Maarjamäel käinud, saab hästi aru, et sinna ei mahuta mingi valemiga kolme väljakut (isegi kahe väljakuga on raskusi, kui me just ei räägi miniväljakutest).

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas Raimo


                          Algselt postitas priity
                          Lisaks huvitab mind see, et kuidas on võimalik, et Levadia kulud kajastuvad Levada firma kuluaruandes? Või olen ma millestki valesti aru saanud.
                          Kiire vastus: mtü levadia esitab oü-le levadia reklaamiarved, mis lähevadki firma kuludesse. Nii võib see teoreetiliselt olla. Kas ka on, seda teavad juba asjaosalised täpsemalt. Aga nii oleks loogiline (enamik Eesti spordisponsorlusest on juriidiliselt hoopis reklaamiteenuse osutamine).

                          Maa asjast oleks juba pikem jutt. Aga jah, kes Maarjamäel käinud, saab hästi aru, et sinna ei mahuta mingi valemiga kolme väljakut (isegi kahe väljakuga on raskusi, kui me just ei räägi miniväljakutest).
                          Seda spordisponsorluse rahastamist on huvitav teada. Samas oleks huvitav ka teada, kas selliste arvete pealt makstakse ka käibe- või muud maksu? Loll küsimus, kuid samas pole eraettevõtlusega eriti kursis.
                          Maarjamäega seotult veel selline küsimus, et suvel EPL kirjutas kuidas Levadia juba suvel seal midagi korrastama hakkab. On keegi seal käinud/näinud mingit liikumist?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            näe luutik, pohlak tellis ka artikli

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Üsna loetav lugu, ma ei ole ainult esitatud faktidega eriti kursis ja ei tea kui tõsiselt neid võtta.

                              Kus kohast see info pärit on, et EJL hoopis Florale võlgu on? Ja kohe nii täpne summa teada. Kas juba on audit tehtud?
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Arutelu on sujuvalt läinud Levadia teemadele. Tuleb välja, et küsitavusi leiab sealtki. Kunagi mainiti veel ümbrikupalkasid seoses Levadiaga. Imelik, et politsei seda Pohlaku avaldust ajalehes uurima ei hakanud? Posti juhtumil puhul ju algatati kriminaalasi ajaleheartikli põhjal ja mis seisus see on?
                                Seda Schwede lugu ma ei jõudnud veel lugeda, aga muidugi meeldiv, et teine pool ka tegutseb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X