320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas fitti


    Mul on kindlad andmed, et härra Kohv ei oska arvutit kasutada.
    hmm... aga kas aastat paar tagasi ei ujunud pinnale miskine pedofiiliaskandaal eelmainit härrasega seoses, mis peaasjalikult oli seotud just internetiga?...

    samas toetan Fittit tema põhiväites, lisades siia toetava faktina juurde, et konkreetsel juhul puuduvad meil igasugused viited Anne Veskile, mis nagu annaks alibi hr. Kohvi mitteseotusele Pohlaku hääletoruks olekule...

    Keep digging, Priity!!!
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Mina kui tuntud jalgpallinaivist, -utopist ja punkidealist esitan siin mõtlemiseks ühe üleskutse. Nõutada fännide eestseisuse poolt kevadel jalkaliidu kongressi ajal fännide eestseisusele (MTÜ Jalgpallihaigla) jalgpalliliidu juhatuses ühe koha. Meil siin väärikaid kandidaate jagub: kojamees, Poborsky, Rootsi Kunn ja veel mõnigi. Kui juba vutišamaan Vaapo Vaher seal on, ega siis jalkafänn halvem ei ole. Vähemalt saab meie huvid kaitstud
      Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas lorenzo
        ausalt oeldes mina pooldaksin enne Levada juhtimist kui Pohlaku juhtimist, sest raha on florale antud, floral on tekkinud volad maksuameti ees, kuigi pohlak kasutab offshore-skeeme, aga ikka ei saa ta floraga hakkama, vaid kusib raha juurde, naiteks siin staadioniehitus laks kuidagi rohkem jarsku maksma jne..kindlasti suudaks ta veel mojuvaid pohjusi raha saamiseks valja moelda..a oigus, tal ju polegi seda vaja teha, sest ta ju teeb lihtsalt ise need vajalikud ulekanded ara ja kes see siis ikka enesele aru peaks andma..
        kas Levadal on samasugune nn.kuulsus ette naidata?
        Suur jalgpallisõber Levada tahtis Pärnu Kalevi varuväljakule korterelamut ehitada. Aga nagu olen aru saanud, tõmmati ta plaanile viimasel hetkel vesi peale ning Kalev on praegu sõlmimas kokkulepet, mille tulemusena valmib praegusele maale kaks väljakut: üks kunst-, teine naturaalse muruga. Tõsi, mõlemad on veidi väiksemad, minu mäletamist mööda ühe pikkus on 90 (naturaalne) ja teise 80 meetrit.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Algselt postitas Raimo

          Suur jalgpallisõber Levada tahtis Pärnu Kalevi varuväljakule korterelamut ehitada. Aga nagu olen aru saanud, tõmmati ta plaanile viimasel hetkel vesi peale ning Kalev on praegu sõlmimas kokkulepet, mille tulemusena valmib praegusele maale kaks väljakut: üks kunst-, teine naturaalse muruga. Tõsi, mõlemad on veidi väiksemad, minu mäletamist mööda ühe pikkus on 90 (naturaalne) ja teise 80 meetrit.

          ???????
          Et siis praegust 98 meetri pikkust muruväljakut tahetakse lühendada, selmet seda normaalmõõtudele vastavaks teha?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas Raimo

            Suur jalgpallisõber Levada tahtis Pärnu Kalevi varuväljakule korterelamut ehitada. Aga nagu olen aru saanud, tõmmati ta plaanile viimasel hetkel vesi peale ning Kalev on praegu sõlmimas kokkulepet, mille tulemusena valmib praegusele maale kaks väljakut: üks kunst-, teine naturaalse muruga. Tõsi, mõlemad on veidi väiksemad, minu mäletamist mööda ühe pikkus on 90 (naturaalne) ja teise 80 meetrit.
            ja n6uk.ajal etkvl-i staadioni nime kandnud territoorimile (kus -tjk staadionil- juba 1925 vutti taguma hakati) korterite ehitamise taga on samuti tema v6i? ja ega Rannav2rava oma ka vist alles ei j22..
            kinnisvarabuum v6tab oma, mainitud suvepealinnas tahetakse ju isegi randa ronida majadega
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Tean, et aasta tagasi Eesti jalgpalli ajaloos esimese väljaku kohal on ehitanud korterelamut. See jalgpalliväljak asutati Narva mnt. juures, Bensiini tänaval. Ma ei kuulnud ning ei lugened, et kedagi (isegi Pohlak, kes arvab et ta on Eesti jalgpalli vedur) oli selle ajalooobjekti hävitamise vastu. Lausa häbitegu, et Eestis unustati kõige teenitud treener (Albert Vollrat) ning polnud huvi jalgpalliajalooobjekti hoidmise ning arenemise kohta ( :

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas vaikiv mees
                kinnisvarabuum v6tab oma, mainitud suvepealinnas tahetakse ju isegi randa ronida majadega
                ja n6uk.ajal etkvl-i staadioni nime kandnud territoorimile (kus -tjk staadionil- juba 1925 vutti taguma hakati) korterite ehitamise taga on samuti tema v6i? ja ega Rannav2rava oma ka vist alles ei j22..
                .
                ETKVL- staadioni hoonete teenindusmaa määramise ja hilisema müügi korraldas spordisõber Mõis, Jüri. Rannavärava staadion jääb kavandatava põhjaväila territooriumile. Siin ei oska öoleda, kas projekteerijatel oleks olnud võimalik projekteerida nii, et staadion alles oleks jäänud.. Hokimees Vilba projekteerib momendil lammutamisele Suur-Ameerika tn. tennisekompleksi, sama protsess toimub ka Kaarli tenniseväljakutega.. Ma võin siin näiteid tooma jäädagi...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Kaarli ja Suur-Ameerika tenniseväljakud pole antud juhul imho just parimad näited, sest selline linnasüdames heitgaaside keskel \"sportimine\" tuleb tervisele küll pigem kasuks kui kahjuks. Vale koht lihtsalt.
                  Mis Rannavärava staadionit puudutab, siis seal vist ei olnud jah võimalik uut teed rajada muidu kui üle statka (kunagi mingit detailplaneeringut näidates seda ka põhjendati, täpset juttu ei mäleta kahjuks enam). Aga no olgem ausad, see seisab seal niigi juba üsna kaua võrdlemisi hooldamata olekus. Iga muruplatsi ei saa ka alles hoida, kuna seal \"kunagi mängiti\".
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas runno
                    Hokimees Vilba projekteerib momendil lammutamisele Suur-Ameerika tn. tennisekompleksi ...
                    pole vist liiga oluline kuid nagu meenub aknast seda tühermaad vaadates, et kollane pall pole seal juba aastakest 5 lennanud. lubatud hokiväljakute valmimine on vist jäänud linna poliitiliste arengute takistada.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas Matis


                      Mina kui tuntud jalgpallinaivist, -utopist ja punkidealist esitan siin mõtlemiseks ühe üleskutse. Nõutada fännide eestseisuse poolt kevadel jalkaliidu kongressi ajal fännide eestseisusele (MTÜ Jalgpallihaigla) jalgpalliliidu juhatuses ühe koha. Meil siin väärikaid kandidaate jagub: kojamees, Poborsky, Rootsi Kunn ja veel mõnigi. Kui juba vutišamaan Vaapo Vaher seal on, ega siis jalkafänn halvem ei ole. Vähemalt saab meie huvid kaitstud


                      ....kunagi kaunil 2001 a. e. JH käimalükkamise ajastul, ühel koosolekul (kui sai ise veel JH nn. juhatusse kuulutud) mil ka herr Pohlak osaline oli pakkus ta ise varianti et EJL juhatuses oleks üks koht/hääl ka JH esindajal.... mis sellest mõistlikust ideest-ettepanekust tänaseks saanud ei oska ütelda....


                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas vaikiv mees
                        Algselt postitas Raimo
                        Suur jalgpallisõber Levada tahtis Pärnu Kalevi varuväljakule korterelamut ehitada. Aga nagu olen aru saanud, tõmmati ta plaanile viimasel hetkel vesi peale ning Kalev on praegu sõlmimas kokkulepet, mille tulemusena valmib praegusele maale kaks väljakut: üks kunst-, teine naturaalse muruga. Tõsi, mõlemad on veidi väiksemad, minu mäletamist mööda ühe pikkus on 90 (naturaalne) ja teise 80 meetrit.
                        ja n6uk.ajal etkvl-i staadioni nime kandnud territoorimile (kus -tjk staadionil- juba 1925 vutti taguma hakati) korterite ehitamise taga on samuti tema v6i? ja ega Rannav2rava oma ka vist alles ei j22..
                        kinnisvarabuum v6tab oma, mainitud suvepealinnas tahetakse ju isegi randa ronida majadega
                        Mõtlemisvõime ikka puudub. ETK staadionile praegu maju ehitavad tüübid pole ennast kunagi afišeerinud kui jalgpallihuvilised.
                        Veidi off-topicut. Nimelt sattusin lugema Äripäeva, kus Levada tunneb rahulolu, et jalgpalliklubi aitab tema firmal paremini tegutseda. Firma 2004. aasta puhaskasum oli üle 200 miljoni krooni. Pole paha. Jalgpalliklubi peale ei kulu tal sellest kasumist vist üht protsentigi (kuivõrd ilmselt on FC Levadia tegevuskulud kantud firma kulusse).
                        Ja iseenesest ei peagi kuluma, kuid tahaks Levadale öelda üht: kui ta nii palju jalgpalli armastab nagu ta räägib, võiks ta natuke oma rahakotiraudu avada ja ehitada ntx Lasnamäele ühe tõsise jalgpallikeskuse. Pole ju vahet, kas tal on surres 1,0 või 0,7 miljardit krooni.
                        Pärast seda ma ehk andestaks talle ka selle, et ta pole suvatsenud eesti keele selgeks õppida.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas Raimo
                          Ja iseenesest ei peagi kuluma, kuid tahaks Levadale öelda üht: kui ta nii palju jalgpalli armastab nagu ta räägib, võiks ta natuke oma rahakotiraudu avada ja ehitada ntx Lasnamäele ühe tõsise jalgpallikeskuse. Pole ju vahet, kas tal on surres 1,0 või 0,7 miljardit krooni.
                          No Maarjamäele peaks midagi tulema, vähemalt rendile on ta selle platsi seal saanud. Eks näis mis seal siis lähiajal toimuma hakkab...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Maarjamäele kahjuks ei mahu eriti midagi...
                            Raimo jutt jumala õige.Lasnamäel on ruumi küll.Kuuldavasti tahab kuskile Ajaxi naabrusesse treeningväljakud ka TVMK teha.Aga Levada võiks tõesti pisut rohkem välja näidata oma jalgpalliarmastust ja teha paar kunstmuru platsi,ühe õige muruga treeningväljaku ja kuni 3000 mahutava,tribüünid katuse,all staadioni .Lisana võib kunstmuruga halli a la maarjamäe ka teha.
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              \"kuid tahaks Levadale öelda üht: kui ta nii palju jalgpalli armastab nagu ta räägib, võiks ta natuke oma rahakotiraudu avada ja ehitada ntx Lasnamäele ühe tõsise jalgpallikeskuse\"/c/.RAIMO

                              ära aruta PALUN avalikult asjade missugustes sa oled (sorry)diletant.Püüa üks kord linnaosas isegi väikse maatüki eraelamuseks saada.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                \"Lasnamäel on ruumi küll\"/с/MARCELLO

                                Sa arvad, et Lasnamäel on 3-4 vaba maa hektarit ? Kus nimelt ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X