320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• seepolnudlahe
    replied
    Pigem on probleem selles, et Flora on aastate jooksul hoidnud kõvasti ressrurssi kokku tänu EJLle. Tänu sellele nad saavad täna endale lubada suurt valikut mängijaid, kelle A koondisse kutsumime meeletu patt ei ole.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    kiidaks vahelduseks soccerneti peatoimetajat sisuka ja põhjendatud artikli eest uue treeneri teemadel.
    +1. väga hea lugemine.

Järvela arvamusloost tooks ma välja Poomi ja Vaštšuki võrdluse, kus justkui räägiks Poomi kasuks positsiooniline kohanemisvõime. Sellega ma päris nõus olla ei saa. Vaštšuk on tõestanud, et suudab väga erinevatel positsioonidel meeskonna jaoks olulise kasuteguriga mängija olla. Viimases ringis Kalju vastu ka alumise poolkaitsjana, kus ta minu hinnangul sai ka väga kenasti hakkama. Naljaga pooleks võib muidugi öelda, et sellise Kalju vastu ei peagi eriti kõrgel tasemel olema, et väljakul hea välja näha, aga kontrollis ja sidus mängu väga kenasti. Vaibi mõttes Vaštšuki kutsumata jätmine pigem mõistlik käik. Laiemalt peaks see võrdlus minu hinnangul muidugi pigem siiski käima Poomi ja Lepistu vahel.

Seppiku kohapealt ma olen nõus, et hooaja lõpus olid ta esitused head ja veenvamad kui Peltil, aga praegu ei vali me mängijaid hetkevormi pealt. Ja noh, julgeks muidugi öelda, et Seppiku kaitsepartner oli ka oma hetketasemelt selgelt parem kui Peltil Paides. Äärmustesse minna, siis ka Peltil on esinenud kolm järjestikust mängu, mille põhjal võiks öelda, et tegemist on lausa suurepärase keskkaitsjaga. Kolm mängu ei ole kindlasti piisav valim järeldusteks, et asetada ta Peltist ette poole. Aga ju tuleb siis usaldada spetsialistide silma.

Lukka tegi igas mõttes üle ootuste hea poolaasta Floras ja mõistetav, et valik äärekaitsesse ei ole meil hetkel just kiita ja eks ta Saliste ees praegu paremate kaitseomaduste tõttu on. Järvelaid ja Saliste koos ei oleks selles vallas just parim kooslus kellega arvestada, aga müstika siiski näha Lukkat A koondise nimekirjas. Ma kunagi andsin isegi mingi päris totra lubaduse, kui Lukka peaks A koondises sinise särgi selga panema, et tuleb vist varsti valmistuma hakata.

tore on näha arutelu.

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    kiidaks vahelduseks soccerneti peatoimetajat sisuka ja põhjendatud artikli eest uue treeneri teemadel.
    samad sõnad. Kui selgelt kirjutada, et jep mingid asjad ei tundu loogilised, mis polegi loogilised kõrvaltvaatajatele siis on see objektiivne kriitika. Treener kindlasti saab võimaluse ja ma hoian pöialt, et koondisel paremini läheks. Lihtsalt mingid imelikud vangerdused võiksid olla selgelt põhjendatud või need tekitavad lisaküsimusi ja kahtlusi inimeste motiivides.

Leave a comment:

• metssiga
    replied

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Vaatasin siis kes on neist Soccerneti poolt hooaja parimate hulka valitud, need parimad kaitsjad, poolkaitsjad, ründajad, noored:

Mošnikov - valitud, aga noh vanust 32, mida me tahame?
    Mööl - valitud, vanus 28, kas on mõtet enam, pigem häda asendusvalik
    Pelt - valitud, vanus 19, võiks mingi aeg siis proovida
    Veelma - valitud, vanus 18, võiks mingi aeg siis proovida

Mulle täiesti piisas Soccerneti arvustustest, ilma liigat pidevalt jälgimatagi.
    Pigem mitte vaadata, et miks need mängijaid vaid vastupidi, miks mingid muud valikus on:

Pingilt sekkunud mängija:
    Liivak - 1.029'
    Pidevalt vigastatud ja nii vähe minuteid teeninud see hooaeg:
    Lepik - 260'

Sry, need mängijad on head kui nad on terved ja heas hoos, aga praegu on muid mängijaid keda pigem eelistada.

Ülejäänud mängijate osas pole tegelikult midagi kritiseerida. Seppik on noor ja ilmselt tulevikus täitsa ok koondise jaoks - aga veits ebaaus, et nii vähese kogemuse pealt vs teised noormängijad saab pigem enne võimaluse.

PS. Mööl on käis detsembris pimesoole opil nagu Paide artiklist tuli välja.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Ma pole kunagi arvanud, et hetke Flora ei peaks koondise tuumiku moodustama. Millegipärast satuvad eranditult KÕIK klubid, kes pead tõstavad Flora kõrval, üsna kiirelt kriitika alla ning nende mängijaid millegipärast ei kõlba koondisesse. On neid konflikte olnud Levadial, Kaljul ja nüüd millegipärast ka Paidel. Alati hakkab mingi ussitamine pihta. Hetkel käib üsna tugev Paide mahategemine - Zahhovaiko olla paha ja seetõttu selle klubi mängijaid me koondisse põhimõtteliselt ei võta. Nii on see käinud läbi aegade ja käib kahjuks ka 2021 edasi. Ning alati on mingi punt, kes kaasa räägib. "Aga ütle, keda peale Flora mängijate üldse võtta on?, Aga mine ise koondise treeneriks kui nii tark oled, Aga Flora on ju eesti meister, seepärast peavadki kõik koondise mängijad sealt olema" Tean, tean olen seda plaati juba 30 aastat kuulnud. Kink on ülbe. Tunjovi peab ennast tõestama U21 koondises, Jürgens on kah ülbe jne. Kas on raske näha ühisnimetajat - nad ei kuulu Flora süsteemi. Ons kunagi niimoodi laimatud EJL poolt ühkti Flora mängijat? Seega Paide kottimine on muster, ning kõik peavad rahul olema? Kuna nad rahul pole, siis nad pole isegi õiged koondise fännid? Koondis peab olema aus ja õiglane, aga minu arvates ta seda ei ole.
    pmts väga hästi kokkuvõetud jep. eks siin saaks mõningaid detaile veel lisada, aga muster on täitsa olemas jep. aga soovitan kebab selliste mägratüradega mitte vaielda, säästad enda närve.

Leave a comment:

• jaapstam
    replied
    mitte et väga igatseks, aga mis teema allikuga on et koondisse ka sellisel juhul ei mahu, nagu nüüd?
    korduvalt juba viidatud uudisele.

"Aasta esimesest koondise treeninglaagrist jäävad tervislikel põhjustel eemale Taijo Teniste, Henrik Ojamaa, Joonas Tamm, Ken Kallaste, Marko Meerits, Rauno Alliku ja Edgar Tur. "

Leave a comment:

• metssiga
    replied
    mitte et väga igatseks, aga mis teema allikuga on et koondisse ka sellisel juhul ei mahu, nagu nüüd?

Leave a comment:

• Linnupoja
    replied
    Meistriliiga peaks ümber nimetama Eesti koondise liigaks, sest täiega loomulik, et AINULT sealt saab mängijaid võtta. Kui oled mujal klubis on see ainuisikuliselt sinu enda süü kui sa liigat selle klubiga ei võida. - mcnamara2021

Leave a comment:

• trk
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ma ei ole küll eriline ekspert, aga punkti 4 osas, siis miks Meerits on kehvem kui Nõmm?
    https://soccernet.ee/artikkel/koondi...elt-nimekirjas

Meeritsa ja mitme teise nimetatud mehe kohta on uudises selged põhjused toodud.

Leave a comment:

• LaRaBla
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Meerits taastub operatsioonist.
    Õigus, meenub. Minu paha.

Leave a comment:

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ma ei ole küll eriline ekspert, aga punkti 4 osas, siis miks Meerits on kehvem kui Nõmm?
    Meerits taastub operatsioonist.

Leave a comment:

• Kebab
    replied
    Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
    1) Kas ei ole mitte ilmselge et Paide pole oma mängijaid praegusel ajahetkel kogunemisele lubanud?? Mošnikov ja Mööl väärinuks muidu kohta. Anier tahtis ise veel puhata ja see talle võimaldati. Ehk on seotud hoopis mõne testimisega.
    2) Andke andeks aga Pelt on olnud küll olnud pigem pehme ja ilmselt ei tõestanud ennast ka sügisesel koondise kogunemisel piisavalt. Seppik on saanud ehk vähe praktikat veel aga need mängud kus ta „pea ees vette visatud“ on ta Florat ikka väga eeskujulikult vee peal hoidnud. Pluss vaadates tema suurust on sellist mees tulevikuks vaja küll vormida.
    3) Ainus mängija kelle oleks võinud Levadiast veel lisada on Lepistu
    4) Kaljust ei ole küll ka parima tahtmise juures kedagi võtta.
    1) ei ole ilmselge, ajakirjanikud võiks selle järgi uurida
    3) Miks Lepistut ei võetud?
    4) Volkovit oleks küll näha tahtnud.

Leave a comment:

• LaRaBla
    replied
    Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
    1) Kas ei ole mitte ilmselge et Paide pole oma mängijaid praegusel ajahetkel kogunemisele lubanud?? Mošnikov ja Mööl väärinuks muidu kohta. Anier tahtis ise veel puhata ja see talle võimaldati. Ehk on seotud hoopis mõne testimisega.
    2) Andke andeks aga Pelt on olnud küll olnud pigem pehme ja ilmselt ei tõestanud ennast ka sügisesel koondise kogunemisel piisavalt. Seppik on saanud ehk vähe praktikat veel aga need mängud kus ta „pea ees vette visatud“ on ta Florat ikka väga eeskujulikult vee peal hoidnud. Pluss vaadates tema suurust on sellist mees tulevikuks vaja küll vormida.
    3) Ainus mängija kelle oleks võinud Levadiast veel lisada on Lepistu
    4) Kaljust ei ole küll ka parima tahtmise juures kedagi võtta.

Leave a comment:

• Wingback
    replied
    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Mängijad, kes väärivad koondisekutset:
    Volkov Mošnikov, Mööl, Kapper, Veelma, Pelt
    Vaatasin siis kes on neist Soccerneti poolt hooaja parimate hulka valitud, need parimad kaitsjad, poolkaitsjad, ründajad, noored:

Mošnikov - valitud, aga noh vanust 32, mida me tahame?
    Mööl - valitud, vanus 28, kas on mõtet enam, pigem häda asendusvalik
    Pelt - valitud, vanus 19, võiks mingi aeg siis proovida
    Veelma - valitud, vanus 18, võiks mingi aeg siis proovida

Mulle täiesti piisas Soccerneti arvustustest, ilma liigat pidevalt jälgimatagi.

Leave a comment:

Working...
X