320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Mattis98
    replied
    Kus kohast selle aasta koondise särke osta saab?

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kuna eestlased ei taha enda tehtut reklaamida, siis ma reklaamin ise, et meil Kaarel tegi Kostja Vassiljeviga väga huvitava inteka.
    Konstantin Vassiljev sündis 1984. aastal ja kasvas üles Maardus. Tema lapsepõlves taastus Eesti iseseisvus ning osa Eesti inimesi, nende seas ka Kostja vanemad, elasid üle šoki. Keskkoolis sooritas noor Vassiljev eksamid ja sai Eesti kodanikuks. Aastal 2011 valiti ta esimese venelasena meie aasta kodanikuks!


    - Eestlased on üldiselt oma rahvuse üle uhked. Kas Eesti venelane tahab, oskab või saab olla oma rahvuse üle uhke?

    Minu põlvkonna jaoks on see keeruline küsimus. Jäime ühe riigi lagunemise ja teise iseseisvumise vahele. Ega ma ei saanudki sel ajal aru, kas peaksin olema uhke selle üle, et olen venelane. Igal juhul ei ole ma eestlane. Aga samas olen ma Eesti inimene. Tunnen, et minu põlvkond jäi kahe vahele ja raske on kirjeldada, mille üle ma täpselt uhke olen. Ma ei saa öelda, et seon oma rahvust mingi riigiga. Minu rahvus pole tegelikult isegi seotud selle riigiga, mis on meie naaber. Samal ajal pole see rahvus seotud ka Eestiga.
    Väga hea lugu oli.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Kuna eestlased ei taha enda tehtut reklaamida, siis ma reklaamin ise, et meil Kaarel tegi Kostja Vassiljeviga väga huvitava inteka.
    Konstantin Vassiljev sündis 1984. aastal ja kasvas üles Maardus. Tema lapsepõlves taastus Eesti iseseisvus ning osa Eesti inimesi, nende seas ka Kostja vanemad, elasid üle šoki. Keskkoolis sooritas noor Vassiljev eksamid ja sai Eesti kodanikuks. Aastal 2011 valiti ta esimese venelasena meie aasta kodanikuks!


    - Eestlased on üldiselt oma rahvuse üle uhked. Kas Eesti venelane tahab, oskab või saab olla oma rahvuse üle uhke?

    Minu põlvkonna jaoks on see keeruline küsimus. Jäime ühe riigi lagunemise ja teise iseseisvumise vahele. Ega ma ei saanudki sel ajal aru, kas peaksin olema uhke selle üle, et olen venelane. Igal juhul ei ole ma eestlane. Aga samas olen ma Eesti inimene. Tunnen, et minu põlvkond jäi kahe vahele ja raske on kirjeldada, mille üle ma täpselt uhke olen. Ma ei saa öelda, et seon oma rahvust mingi riigiga. Minu rahvus pole tegelikult isegi seotud selle riigiga, mis on meie naaber. Samal ajal pole see rahvus seotud ka Eestiga.

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Kui inimene ei taha on muidugi üks asi, iga ühe vaba tahe kus, kellega ja miks mängida. Ei peaks viltu vaatama nt. ka Andrejevi väljaütlemisele. Tegu on oma riigi ja rahvuse patrioodiga ning kui otsus on selline siis nii on. On ta ikkagi venelane mitte eestlane. Oluline, et siin olles inimene austab meie riiki ja inimesi.

    Naha karistuslöögid olid muidugi teiselt planeedilt. Samas muu nii väga kaasa ei tulnud. Mida näitas ka karjäär. Kostjast jäi ikka mitu head astet puudu. Aga legend sellegipoolest.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Huvitav jah mis Nahkiga oli. Eriti ei usu, et tal seda venemaa armastust nii suur oli ja oleks tahtnud neid esindada, kui ta tegi "austrias on kõrged mäed" zesti käega...

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust

    (Usun, et K.Nahk oleks olnud Eestit esindades suurem legend kui Kostja)
    Ära palun ropenda.

    Leave a comment:


  • Malfoy
    replied
    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    (Usun, et K.Nahk oleks olnud Eestit esindades suurem legend kui Kostja)
    Aga miks ta ei esindanud A koondist? U21 eest mängis, Itaaliale vist lõi isegi ära, mis tal juhtus? Arvas ka, et saab Vene koondisse?

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Kus see eeldus järsku tuli, et Andrejev peaks tahtma esindada koondist �� #tiblad
    Mõned postid ülevalt....
    Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Nikita Andrejevi oleks ka võinud oma 12-13 aastat tagasi kodustada.

    Leave a comment:


  • salajane33
    replied
    Algselt postitas MRH Vaata postitust
    Avaldusi on tehtud küll:

    "Ma tulen vene perekonnast ja ma olen Venemaa patrioot. Alates lapsepõlvest olen unistanud Venemaal mängimisest ja Eesti eest mängimist pole ma kunagi kaalunud," välistas Andrejev võimaluse kunagi ka Eesti koondise särki selga tõmmata.



    Eesti keelt pole tema suust ka vist mitte kordagi kuulnud.
    Kus see eeldus järsku tuli, et Andrejev peaks tahtma esindada koondist ��

    (Usun, et K.Nahk oleks olnud Eestit esindades suurem legend kui Kostja)

    Leave a comment:


  • MRH
    replied
    Avaldusi on tehtud küll:

    "Ma tulen vene perekonnast ja ma olen Venemaa patrioot. Alates lapsepõlvest olen unistanud Venemaal mängimisest ja Eesti eest mängimist pole ma kunagi kaalunud," välistas Andrejev võimaluse kunagi ka Eesti koondise särki selga tõmmata.



    Eesti keelt pole tema suust ka vist mitte kordagi kuulnud.

    Leave a comment:


  • metssiga
    replied
    juba eesti kodakondsuse saamine on nii keeruline protsess, et mingist kodustatud mängijast rääkimine on ka tulevikus lihtsalt rääkimine.

    Leave a comment:


  • nimastain
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ta valis teadlikult Venemaa, mängides noortekoondisega valikturniiril. A-koondisesse ei jõudnud, arvas endast lihtsalt liiga hästi.
    Ega tase Venemaa A-koondist välja ei vedanud ka. Eesti A-koondise oma aga küll, vähemalt mõned aastad.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    FIFA reeglid, päris lõdvaks lastud.

    FIFA has adjusted rules governing football players switching international associations after approving amendments to the Regulations Governing the Application of the Statutes at the organisation's 70th Congress on Friday.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Nikita Andrejevi oleks ka võinud oma 12-13 aastat tagasi kodustada.
    Ta valis teadlikult Venemaa, mängides noortekoondisega valikturniiril. A-koondisesse ei jõudnud, arvas endast lihtsalt liiga hästi.

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Narvas sündinud kui interneti uskuda.
    Narvas sündinud!

    Leave a comment:

Working...
X