320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti, 3. juuni 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mind üllatas enim Ahju kiirus. Neemeloga ei anna võrreldagi. Dmitrijeviga on vist asi selge. Ei ole veel tast elulooma ehk siis keskväli meil nii nigel, et mõistlik oleks vist tõesti 5-3-2 mängida. Ei tea, kas Lindpere numbrit ei teata või ta tõesti koondisele isegi sellises seisus ei taha appi tulla? Fckng üheks mänguks Itaalia vastu, las ülejäänud aja sisustab eri osariikide kleepsude kogumisega.

    Kommentaar


      Eksklusiivuudised koondise kogunemiselt!

      Kommentaar


        Ratnikov kutsuda ükskord

        Kommentaar


          Algselt postitas kangura Vaata postitust
          Ratnikov kutsuda ükskord
          Ei adu, ei hakkagi aduma ja ei tahagi aduda selle kontingendi lõppematut jura, kes igisevad iga jumala kord enne koondise (tähtsaid) mänge, miks see ja too ei ole koondisesse kutsutud ometi kord. Persse, jah, lähme Itaaliasse, kutsume Ratnikovi, kutsume Ojamaa ka, Jevdo paneme ründesse, Prosa kutsume, Lepmetsa kutsume, Kekishevi kutsume, paar mees Ajaxist pingile ka veel ja ongi tiim koos...

          Alahindamata karvavõrdki Ratnikovi - selle, Itaalia mängu kontekstis topi see Ratnikov endale... Baski mängus katsetati noori ja eksperimenteeriti positsioonidega. Ja jumala eest, õige koht selliseid asju teha. Aasta lõpus Hiinas ja Qataris käia sellise satsiga - andke tuld. Aga valikmängule EI MINDA ratnikovide ja lepmetsade ja kekishevidega, vaid maksimaalselt kindla peale ja vähegi koondises kokku mänginud satsiga...

          Kommentaar


            Kesväljal meil siis on... kas tõesti ainult Puri, Kink, Kruglov, Vunk, Mošnikov ?
            Väga halvad lood. Fääri vastu veel ehk saaks hakkama Itaalia vastu? Vaevalt.

            5-3-2 siis tõesti kõlab parim. Kuigi ei oskagi õelda kes need 3 keskvälja meest oleks. Vunk, Kruglov ja Kink ehk.

            Kommentaar


              no Klavani saaks ju Krugloviga ära vahetada. Klavan keskvälja oleks mõttekam Itaalia vastu minu meelest.

              Kommentaar


                Stepanov ja Teniste lisati koondise nimekirja - väärt otsus.


                Kommentaar


                  Mina kasutaksin reedel sellist kooseisu:

                  Väravas: Pareiko.

                  Kaitses (alustades vasakult): Teniste-Piiroja-Stepanov-Jääger.

                  Keskväljal: Vunk (mängumootor ja -aju!), Klavan (lõhkuv poolkaitsja).
                  Äärel: Kruglov (vasakul)/IIp keskel umbes Puri sisse, Kink.
                  Ründes: Saag, Zenjov - IIp keskpaigus Ahjupera emma-kumma ründaja asemele.

                  Kommentaar


                    Panin eile Roomas kirikusse küünla. Kui nüüd ka ära ei tule, siis on midagi ikka eriti valesti.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marts Vaata postitust
                      Mina kasutaksin reedel sellist kooseisu:

                      Väravas: Pareiko.

                      Kaitses (alustades vasakult): Teniste-Piiroja-Stepanov-Jääger.

                      Keskväljal: Vunk (mängumootor ja -aju!), Klavan (lõhkuv poolkaitsja).
                      Äärel: Kruglov (vasakul)/IIp keskel umbes Puri sisse, Kink.
                      Ründes: Saag, Zenjov - IIp keskpaigus Ahjupera emma-kumma ründaja asemele.
                      Muidu täitsa nõus, isegi Ahjupera koha pealt (arvasin ennist, et Ahi on algkoosseisus, aga täna oli kuulda, et mees külmetusega kimpus, seega ilmselt jah vahetusest sekkub arvatavasti), aga... Purit mina küll sellises mängus sisse ei julgeks vahetada, eriti Kruglõi asemele. No KUI, siis eduseisust, aga kui suured shansid selles mängus selleks on?

                      Samas, samas. Puril oleks päramine aeg üks meeldiv üllatus ka pakkuda

                      Ja muidugi, Teniste. Ma olin peale baski mängu suht ebapopulaarne oma seisukohaga, et Teniste ei näidanud imemängu, mida hosiannakoori järele oleks võinud arvata. Aga samas ma ei saa salata, et hea meel on, et ta kutse sai. Noored äksi täis poisid, kellele antakse sihukene võimalus ennast tõestada võivad mägesid liigutada. Asi see siis makarone lükata

                      Kommentaar


                        ma nüüd ei tea kas on siin juba mainitud või ei, aga kas vabakal ka mängu näidatakse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Panin eile Roomas kirikusse küünla. Kui nüüd ka ära ei tule, siis on midagi ikka eriti valesti.
                          Eestlased kui ateistlik rahvas, no vaevalt see head õnne tähendab. Pigem oleks pidanud mõne oliivi- ehk ohvripuu juures sea veristama ja manasõnu lugema.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            ..homme lõunast siis start Itaalia poole... kohtume peale võidukat reedet!
                            Lahinguväljal näeme, raisk!
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marts Vaata postitust
                              Mina kasutaksin reedel sellist kooseisu:

                              Väravas: Pareiko.

                              Kaitses (alustades vasakult): Teniste-Piiroja-Stepanov-Jääger.

                              Keskväljal: Vunk (mängumootor ja -aju!), Klavan (lõhkuv poolkaitsja).
                              Äärel: Kruglov (vasakul)/IIp keskel umbes Puri sisse, Kink.
                              Ründes: Saag, Zenjov - IIp keskpaigus Ahjupera emma-kumma ründaja asemele.


                              Postimees väidab, et probleeme on VAID keskkaitses. Kuigi tegelikult vist pandi pange ja tsiteeriti valesti, aga mida postimehe ajakirjanikest ikka loota.
                              Ma Tenistet ja Mošnikovi eriti võõrsil makaronide vastu veel ei usaldaks. Las kaitseliin olla omal kohal. Äkki Kink hoopis keskväljale paremale poole, keerab vasaku jala peale ja uhab peale. Tuleb oma trumpidele rõhuda. Äärepoolikuid meil on ja loogiline ju oleks äärepoolikutest keegi keskväljale tuua mitte kaitsemängijaid. Vasakule äärele saaks Kruglovi panna ja paremale Puri. Vahetusmängijaid oleks ka. Mošnikov ja Kams saavad keskele ja äärele puhkust anda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                                http://sport.err.ee/jalgpall/3bab398...a-bf68c37ac5f8

                                Postimees väidab, et probleeme on VAID keskkaitses. Kuigi tegelikult vist pandi pange ja tsiteeriti valesti, aga mida postimehe ajakirjanikest ikka loota.
                                Nüüdseks on uudise pealkiri ära muudetud.

                                Tundub, et Rüütli otsustas 451 kasuks, kuid saab olema huvitav/põnev näha, millised mängumehed (ning mis positsioonidel) algkoosseisus alustavad.
                                Last edited by Marts; 31.05.11, 07:22. Põhjus: Muutsin lause sõnastust väheke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X