320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti, 3. juuni 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arvates võiks rähn mängida kaitsva pooliku kohal ja siis stepanov kaitses.Vunk oleks ka veel keskel poolikus ja kink-kruglov äärtel
    Madridista

    Kommentaar


      Zenjov ja Kink võiksid siiski äärtel olla, sest keskelt niinagunii eriti rünnakuid ei tule ja ma arvan Puri ei vea hästi välja, et minu algkoosseis oleks see siis
      Pareiko
      Jääger Piiroja Stepanov Kruglov
      Rähn Vunk Klavan
      Zenjov Kink
      Ahjupera

      Kommentaar


        Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
        Minu arvates võiks rähn mängida kaitsva pooliku kohal ja siis stepanov kaitses.Vunk oleks ka veel keskel poolikus ja kink-kruglov äärtel
        Ise mõtsin ka Rähni peale tegelikult, sest ta enne mängind ka poolikus ja Stjopa praegu heas vormis, ning saaks taga kindlasti hakkama.
        FC Flora

        Kommentaar


          Itaalia vastu loodaks 5-4-1 formatsiooni,sest kui keskväli on natuke nõrgem, langeb kaitsjatele suurem koormus.

          Kommentaar


            Cesare Prandelli on koondisesse kutsunud siis sellised mehed:



            Väravavahid:
            Buffon (Juventus), Sirigu (Palermo), Viviano (Bologna);

            Kaitsjad:
            Astori (Cagliari), Balzaretti (Palermo), Cassani (Palermo), Chiellini (Juventus), Criscito (Genoa), Gamberini (Fiorentina), Maggio (Napoli), Ranocchia (Inter);

            Poolkaitsjad:
            Aquilani (Juventus), Marchisio (Juventus), Montolivo (Fiorentina), Motta Thiago (Inter), Nocerino (Palermo), Palombo (Sampdoria), Pirlo (Milan);

            Ründajad:
            Balotelli (Manchester City), Cassano (Milan), Gilardino (Fiorentina), Giovinco (Parma), Matri (Juventus), Pazzini (Inter), Rossi (Villarreal).

            Kommentaar


              Tõenäoliselt näeme Itaalial järgmist formatsiooni : 4-3-1-2

              Kommentaar


                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                Itaalia vastu loodaks 5-4-1 formatsiooni,sest kui keskväli on natuke nõrgem, langeb kaitsjatele suurem koormus.
                Mina arvan, et see loogiks ei toimi. Ikka keskele(in the midfield) 5 meest oleks vaja ja neist kaks peaks kaitsvad mehed keskel(in the middle) olema. Kuna meil aga ei jäägi eriti mehi üle, siis meie formatsioon kujuneb tõenäoliselt 4-4-1-1

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Mina arvan, et see loogiks ei toimi. Ikka keskele(in the midfield) 5 meest oleks vaja ja neist kaks peaks kaitsvad mehed keskel(in the middle) olema. Kuna meil aga ei jäägi eriti mehi üle, siis meie formatsioon kujuneb tõenäoliselt 4-4-1-1
                  Ma arvan samuti , et tuleb 4-4-1-1 formatsioon.Ma usun , et Rüütli proovib teravust kombineerida Ahjupera ja Zenjoviga.Ahju on siis esimene teravus , kes proovib pikka Zenjovile edasi mängida , või ise väravat rünnata.Ise sooviksin näha midagi sellist , kuid saan aru , et see on väga riskantne.

                  Kommentaar


                    Pakun siis omalt poolt võimaliku itaalia koosseisu:

                    Viviano

                    Maggio-Ranoccia-Chiellini-Criscito

                    Marchisio-Montolivo-Nocerino

                    Pirlo

                    Balotelli - Cassano
                    Last edited by Andyboy; 31.05.11, 17:49. Põhjus: muutsin vähe koosseisu

                    Kommentaar


                      Balotelli ei tegevat kaasa. Väänas põlve ära ja puha.

                      Kommentaar


                        Kui Cassano on üks, siis ma kardan seal kõrval Pazzinit kõige rohkem - neil tuleb omavahel hästi välja see asi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andyboy Vaata postitust
                          Pakun siis omalt poolt võimaliku itaalia koosseisu:

                          Viviano

                          Maggio-Ranoccia-Chiellini-Criscito

                          Marchisio-Montolivo-Nocerino

                          Pirlo

                          Balotelli - Cassano
                          Pigem alustab vasakkaitses Balzaretti ja Montolivo on ründajate taga. Ja nagu mainiti, siis Balo ei mängi ilmselt. Cassano on ka minu ennustuse kohaselt pingil. Pazzo ja Rossi on tõenäolisemad alustajad ja vinge oleks kui Giovinco saaks ka palju mänguaega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Balotelli ei tegevat kaasa. Väänas põlve ära ja puha.
                            No sellest on küll tõsiselt kahju. Ükskõik, kes tema asemele asub, ei sobi ilmselt keegi meile paremini kui nimetet hästipäevitunud kapriisitar oleks sobinud...

                            Kommentaar


                              Kui Rähn pannakse kaitsvaks keskpoolikuks siis peab julmalt õnne olema, et ta esimese 25 minuti jooksul kollast ei teeni, tulevad vanad ajad meelde. Krt las see rähni-poiss olla ikka taga. Hea tugev pikk poiss, keskel oleks ikka vähe liikuvamat selli vaja, kes esimese puute korralikult teeks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                                Kui Rähn pannakse kaitsvaks keskpoolikuks siis peab julmalt õnne olema, et ta esimese 25 minuti jooksul kollast ei teeni, tulevad vanad ajad meelde. Krt las see rähni-poiss olla ikka taga. Hea tugev pikk poiss, keskel oleks ikka vähe liikuvamat selli vaja, kes esimese puute korralikult teeks.
                                No seda ohtu ei ole kindlasti. Rähn jääb keskkaitsesse, kuigi ma eelistaks tegelikult näga keskel ühte kiiremat ja väiksemat meest nagu Jääger, aga selle avantüüri peale Rüütli tõenoliselt ei lähe. Ikka parem, kui enamus mehi mängib koondises juba sisseharjunud kohtadel. Küsimus on, et kas Kruglov on äärekaitsja või äärepoolik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X