320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no vessenberg mu mäletamist mööda on ikka üks kaalukamaid mängijaid.

    Kommentaar


      usutavasti Vessu on kõige kaalukam mees üle ültse, kes kunagi koondise eest mänginud, aga see selleks.

      tõsisemalt rääkides, õnnestus seda Rüütli lugu nüüd lõpuks ka lugeda ja tõtt-öelda on ikka natuke kummalise ülesehitusega intekas ka, jääb mulje, nagu üritataks teda mingil kombel "vahele võtta" või midagi sarnast. no mis mõttes kirjelda oma päeva ja et mis videosid sa siis ikkagi seal vaatad kah. pealkirigi juba miskipärast "torge", kuigi see võib-olla on juhuslik. tõsi, et vahest poleks pidanud nii irooniliselt reageerima, aga kolme-nelja küsimusega erinevate nurkade alt inimese pinnimises ülemäära suurt põhjendatust ka nagu ei oska näha.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Mida siin veel õigustada, iga Rüütli intervjuu on natukene kummaline, nagu ka see, kes koondises mängivad. Kusjuures ime küll, aga ei mängigi eriti halvasti.

        Kommentaar


          eino mu arust midagi erilist ju ei küsitud, aga mees võttis ise sellise kaitse-rynnaku positsiooni sisse, kysimustele oleks ikka saanud hulka loogilisemalt ära vastatud, nii et poleks sellist nõmedat muljet endast jäänud. aga noh veider mees.

          Kommentaar


            Kuskilt jalkast lugesin,et Hr.Rüütli ei ole kedagi veel spetsiaalselt vaatamas käinud.Ei tea millega mees peale Nõmme Unitedi veel teeb?ehk kohvi?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Kuskilt jalkast lugesin,et Hr.Rüütli ei ole kedagi veel spetsiaalselt vaatamas käinud.Ei tea millega mees peale Nõmme Unitedi veel teeb?ehk kohvi?
              Viimane FC Flora ja JK Kalju mäng oli tribüünil. Jälgis vast Palatut.
              Algselt postitas alehis
              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

              Kommentaar


                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                Viimane FC Flora ja JK Kalju mäng oli tribüünil. Jälgis vast Palatut.
                ehk hoopis kedagi kalju leerist?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Tarmo Rüütli taktikavalikuid võite siin ka arutada, aga minuarvates mindi Horvaatia mängule targalt-ettevaatlikult vastu.

                  Ehk oleks pidanud kogu "raskerelvastuse" varem, nii umbes 65. minutil sisse tooma, kuna pärast seda nagu elavnes mäng...

                  Samas Vunki kasutamise kohta koondises ei ole sõnu, see nali võiks ära lõppeda, isegi Purje kasutamine ei häiri niivõrd palju.

                  Mina olen igaljuhul Rüütli taktikalisi valikuid juba usaldama hakanud Tunudb, et piisavalt tark treener meie koondisele!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                    Ehk oleks pidanud kogu "raskerelvastuse" varem, nii umbes 65. minutil sisse tooma
                    Eee, et siis kes?
                    Post ja Purje?
                    Lubage naerda...
                    Statal olles ei täheldanud mingit muutust peale selle, et Vunk ära korjati, samas läks ka Kink ja Purje seda mängu küll rohkem ei "elavdanud" kui Taki
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Eee, et siis kes?
                      Post ja Purje?
                      Lubage naerda...
                      Statal olles ei täheldanud mingit muutust peale selle, et Vunk ära korjati, samas läks ka Kink ja Purje seda mängu küll rohkem ei "elavdanud" kui Taki
                      jep, Purje asemel oleks ma ka Kinki sisse jätnud, aga Vunki oleks võinud varemgi, isegi juba poolajal ära vahetada Posti vastu...

                      Kommentaar


                        Rüütlilt ilus töö aga miks Vunk pidi mängima? Rootsi esiliiga regulaarne vahetusmees ja seda oli ka mängupildist näha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                          Rüütlilt ilus töö aga miks Vunk pidi mängima? Rootsi esiliiga regulaarne vahetusmees ja seda oli ka mängupildist näha.
                          küsin vastu:
                          kelle sa siis oleks pannud keskväljale?
                          Polnud kedagi nagu võtta.


                          P.S. See, et Vunk paska pani ja sitt oli, sellega ma olen täiesti nõus.
                          (Saatsin sõbrale isegi 15 minutil smsi, "Tra, kui pask see Vunk ikka on!")

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                            Rüütlilt ilus töö aga miks Vunk pidi mängima? Rootsi esiliiga regulaarne vahetusmees ja seda oli ka mängupildist näha.
                            Ehk Rüütli kasutaski sõprusmängu poisi taseme uurimiseks?

                            hea oleks, kui ta ikka EM-valikmängudel platsil märka ei paneks

                            Kommentaar


                              Rüütli räägib muuhulgas ka keskväljast:

                              EESTI - HORVAATIA: Intervjuu Tarmo Rüütliga

                              Kommentaar


                                Sünnipäevaks õnne kah!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X