320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma vastaks sulle, aga ma ei mäleta, mida sa ütlesid.

    Kommentaar


      Kuulasin, kuidas meie koondise peatreener põhjendas ebaedu klubitasandil ja tuleb tõdeda, et sogamises on tal küll meister.

      Kommentaar


        Kuidas ta põhjendas siis? Mulle tundub, et need olid kaks täiesti standardset kaotust.

        Kommentaar


          Soga definitsioon ongi, et sellest päris täpselt aru ei saa. Kuid nii palju võis välja lugeda, et pidas kaotusi erinevateks.

          Kommentaar


            jah tema jutu järgi on olemas "halb" ja "hea" kaotus.

            Kommentaar


              Rüütlile anti päris suur usalduskrediit, kui ta koondisetüüri manu lasti. Algul oli ta vist seda väärt ka - või siis suhtuti temasse suts paremini, kui pidanuks, sest ootused tema suhtes olid kõrged. Viimase aja mängud on aga olnu kaunis pegensid, nii koondisel kui Floral. Usalduskrediit otsa ei hakka saama juba? Ehk ei hakka, ootaks järgmised alagrupimängud ära, siis vaataks. Muidugi, tulevates sõprukohtumistes saab ka mingi pildi ette, kas midagi oodata on (Ekv-Guinea ja Portugal) või mitte.

              Aga selles olen ühe eelkõmelejaga küll ühel nõul, et Viikmäe jt kasutamine hämmeldab iga jumala kord. Millal ta Neemelot viimati kasutas üldse?

              Kommentaar


                Polegi vist Neemelot kasutanud.

                Kommentaar


                  Ja kui Neemelo oli koondises siis kõik virisesid mida tema seal teeb...
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Koondisel läheb ju (väga) hästi! Miks kõik vinguvad?

                    Kommentaar


                      No hetkel jah läheb hästi veel

                      Kommentaar


                        kunagi kõik vingusid, et aitab ilusatest kaotustest aga nüüd kui on võidud on probleem, et mäng on kole...
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          kunagi kõik vingusid, et aitab ilusatest kaotustest aga nüüd kui on võidud on probleem, et mäng on kole...
                          100% nõus.Ise olen täpselt sama mõelnud,ma saan aru sellest et Rüütlit kritseeritakse Flora esituste pärast,aga mees on pannud koondise ju jälle väravaid lööma.Me oleme viimasest kolmest valikmängust saanud 2 viiki ja 1 võidu.Hetkel küll minu arust pole mõttet viriseda tulemuste üle.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            100% nõus.Ise olen täpselt sama mõelnud,ma saan aru sellest et Rüütlit kritseeritakse Flora esituste pärast,aga mees on pannud koondise ju jälle väravaid lööma.Me oleme viimasest kolmest valikmängust saanud 2 viiki ja 1 võidu.Hetkel küll minu arust pole mõttet viriseda tulemuste üle.
                            just täpselt.koondis on hakkanud lööma väravaid.Belgiale 2, Armeeniale 2, Fääridele 4, Maltale 2, Gruusiale 1, Kanadale 2.
                            Hispaaniale, Türgile ja Bosniale siis 0 aga nendest kolmest mängust kaks olid enam vähem normaalsed.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Belgiale võõrsil 2 oli ikka super. Ja kui keegi ütleb, et Fääridele 4 lüüa on iseenesest mõistetav ehk siis tegu nagunii sita satsiga, siis pole asi kaugeltki nii. Fäärid said Leedult välimängudes ainult 1:0 ja Austriaga mängisid 1:1 viiki. Islandit isegi võideti 2:1. Ja Türgi vastu mäng oli rohkem kui enam vähem normaalne

                              Kommentaar


                                Vahet pole kes tüüri juures on. Need samad nimed vinguvad. Selleks, et sealt miskit positiivset tuleks pead suurte jalgpalliriikidega viiki mängima ja kõiki teisi võitma. Ja kui lased endale mõne värava ka lüüa siis otsitakse kohe patuoinast kes väravas süüdi on ja hakkab jälle peale.
                                Olen suht kindel, et 0:7 allajäämine Bosniale on ka kolme aasta pärast Eesti jalgpalli üks suuremaid tragöödiaid mida ikka ja jälle meelde tuletatakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X