320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma ei tea. Mina näen viimaste mängude puhul häbiväärset tulemust ainult Fääride vastu. Kas sinu meelest on 0:3 kaotus näiteks tippvormis Lõuna-Ameeria meistrile Uruguaile häbistav? Seda veel pealegi poisikestega, kes seal käisid. Ka Itaalia, Türgi tulemused on suhteliselt loogilised. Ootame sügisesed kolm valikmängu ära ja siis vaatame edasi. Kui seal nii jätkub, tasuks midagi ette võtta.

    Kommentaar


      Rüütli välja vahetamine oleks absurd ,täielik absurd. Eesti-Fääri saarte mängu 0:2 kaotuses on Rüütlil väga väike osa. Kes natukene Jalgpallist jagab ja Mängu vaatas nägi ,et viga oli puhtalt meie mängijates. -Kaimar Saag ei löönud kaks korda 1-1 olukorras ära mis on kõige häbistavam asi ründajale. Sander Puri tekitas mõttetus kohas Penalti ,ning jättis ka Eesti koondise vähemusse. Teine penalt on veel mängijate kõige suurem viga. Penalti sooritaja löögi Pareiko tõrjus kuid selle realiseeris palli taga kolonnis olev mees. Meie mängijaid oleks pidanud kindlalt ennem palli puhtaks lööma. Rüütli valib minumeelest valesi ründajaid Saag-Ahjupera väga sitt valik minu arvates mina valiks Zahovaiko-Oper ning Vahetusse paneks Neemelo-Anier.

      Kommentaar


        Neemelo? Las ta pigem pallib Kaljus kui koondises..

        Kommentaar


          Saagist ja Ahjuperast on ta ikkagi tunduvalt parem ning sellega kaasneks peale Piiroja veel teinegi mees kellele peapeale tsendertada.

          Kommentaar


            Ei tea

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Saagist ja Ahjuperast on ta ikkagi tunduvalt parem ning sellega kaasneks peale Piiroja veel teinegi mees kellele peapeale tsendertada.
              Saagi puhul ma eriti vastu ei vaidle (Kuigi Neemelost on ta vast ikka parem), aga Ahjupera puhul küll. Mees võidab enamuse õhuvõitlustest ja peale selle saab jalaga mängides ka täitsa hästi oma pikkuse kohta hakkama. Ja muidugi see, et sa valiksid Zahovaiko, Operi, Neemelo kui ka Anieri enne Zenjovi on lihtsalt imelik.

              Kommentaar


                Zenjov mängib ju ikkagi koondise eest põhiliselt äärel.

                Kommentaar


                  1 mäng ei ole põhiliselt.Ta on vahel mängu käigus sattunud paremasse äärde pikemaks ajaks.Ja see Fääride mäng oli lihtsalt selline teistsugusem mäng kui tavalisem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Rüütli välja vahetamine oleks absurd ,täielik absurd. Rüütli valib minumeelest valesi ründajaid
                    Kaineks saanud?

                    Kommentaar


                      Eesti meeskonna puudus seisnebki selles , et pole korraliku realiseerijat.Rünne on viimasel ajal kuidagi hambutu olnud.Kastaneid on tulest välja toonud poolkaitsjad Vassiljev ja Kink.Taktikas ei näe ma midagi valet.Jõutakse ka ilusti rünnakule , aga viimane teravus väravate näol jääb puudu.Mina näeks eestit hea meelega sellises formatsioonis(4–1–2–1–2) kokku mängimas:

                      Ees oleksid Ahjupera ja Zenjov , keda toetaksid ründava poolkaitsjana Vassiljev ja äärtel Kink ning Kruglov.Kaitseva suunitlusega poolkaitsja oleks Dmitrjev.Keskkaitses Piiroja ja Rähn ning äärtel Jääger ja Klavan.
                      Ründe seisukohalt veel niipalju , et Ahju ja Zenja pole väga palju koondise mänge saanud ja vajaksid rohkem kogemusi - küll need väravad ka tulema hakkavad!

                      Kommentaar


                        Hahaa, vana hea romb.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andyboy Vaata postitust
                          Eesti meeskonna puudus seisnebki selles , et pole korraliku realiseerijat.Rünne on viimasel ajal kuidagi hambutu olnud.Kastaneid on tulest välja toonud poolkaitsjad Vassiljev ja Kink.Taktikas ei näe ma midagi valet.Jõutakse ka ilusti rünnakule , aga viimane teravus väravate näol jääb puudu.Mina näeks eestit hea meelega sellises formatsioonis(4–1–2–1–2) kokku mängimas:

                          Ees oleksid Ahjupera ja Zenjov , keda toetaksid ründava poolkaitsjana Vassiljev ja äärtel Kink ning Kruglov.Kaitseva suunitlusega poolkaitsja oleks Dmitrjev.Keskkaitses Piiroja ja Rähn ning äärtel Jääger ja Klavan.
                          Ründe seisukohalt veel niipalju , et Ahju ja Zenja pole väga palju koondise mänge saanud ja vajaksid rohkem kogemusi - küll need väravad ka tulema hakkavad!
                          "Mina ka"

                          Kommentaar


                            Sain aru , kuhu oma jutuga tüürite.Jensen ei suutnud tõesti selle taktikaga kaugele jõuda , kuid minu arvates on toimunud koondises areng paremuse poole ja enam ei saa rääkida , et mehed ei tea oma rolli mängudes.Loomulikult on eelnev minu subjektiivne arvamus.

                            Kommentaar


                              Milles see Kingi kiirus üldse väljendub? Peale lüüa ta oskab ja ongi kogu lugu.

                              Kommentaar


                                Romb puhul on vaja kiireid tehnilisi ääri, kes jõuavad ka kaitsesse tagasi joosta. Kaitseliinis on meil korralikud äärekaitsjad olemas - st Klavan ja Jääger - kuid keskkaitsjad peavad oskama palliga korralikult ümber käia. Piiroja ja Rähn ei ole nii head maas, et Rombi mängida.

                                Seetõttu ei toonud Jenseni romb ka edu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X