320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Taunitav on raha, soodsate rendilepingute jms. jagamine erakondliku kuuluvuse järgi.
    Selles on küll Opil kõige vähem süüd...
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      Selles on küll Opil kõige vähem süüd...
      Igal tehingul on kaks poolt. Ainult tõeline sinisilm võib arvata, et Opi veendumuste tõttu "tegijatega" liitus ja nüüd rõõmsalt telekas kesikuid promob.

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Selles on küll Opil kõige vähem süüd...
        Kas see mitte pole just see, miks Opi Keskerakonda astus?

        Äkki toome ta siis eeskujuks, et just nii peabki!
        Täiesti normaalne, et jalgpallifännid (olgugi siis et ainult JPHsse kuuluvad) taunivad sellist käitumist(nii tulekski võtta seda, et härra jalgpallijobuks kuulutati).
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Ballack,sa oled hale.Enne kisasid Opi poliitilistest eelistustest,pärast papa juttu mingi müstilise löömata jäänud 1-1 olukorra kohta suutsid sa sealt šnitti võtta ja oma postitustesse toppida.Nüüd kui kojamees pühaku juttu ajas,said ka selle enda repertuaari.
          Milline areng-braavo
          marcello, mul on kogu aeg olnud üks põhjus kogu aeg igas lauses ja kui see 1-1 ühes lauses kusagil sees oli lisaks sellele mis ma olen kogu aeg (kaasa arvatud see lause) öelnud ei tähenda et ma muudaks oma põhjust! kust kurat sa loed välja et ma põhjust muutsin?????????????????? palun tee copy paste TERVEST minu kommentaarist et ise ka saaks lugeda kus ma muutsin oma põhjuse järsku teiseks!
          mis sellel sõnal "püha" siis viga on kohe mitte ei saa aru? teie jaoks ta ju ON pühak keda ei tohi kritiseerida mitte silmaotsastki. kas kurat ei tohi rääkida sellest või????????? kas andis tunda et see nii on või ehk tundsid puudutatuna? ma ei selgita enam sittagi põhjustest ja kui sa aru ei saanud sellest ja ikka küsid minu käest siis see on lihtsalt spämm ja kõik, kuna ma olen juba päris palju kordi juba maininud et rohkem ma põhjuste selgitmist ei tee! räägi parem millestki muust.

          Kommentaar


            Kõigepealt ütlen ära, et tervitan igati Operi valimist jalgpallijobuks, kuigi ise JH ei kuulu.

            Samas on õigustatud küsimus, et millised reeglid valmistel on? Et kas on mingi alamprotsent, mida jobu/geenius koguma peab, et selline auhind antud aastal välja anda?
            Kui ei ole, siis ehk oleks tuleviku tarvis mõistlik selline reegel kehtestada, et kui tõesti mõnel aastal ei ole keegi mingi jamaga (loodaks, et positiivset on ikka igas aastas, et geenius valituks saaks) hakkama saanud, siis ei tekiks võimalust, et keegi kasvõi alla 10% tulemusega sellise "auhinna" endale võidaks.

            Kommentaar


              Selge see,et Opi astus erakonda selleks,et edasi arendada omanimelist jalgpalli kooli.Aga selle eest anda talle tiitel mis peaks ikka jalgpalliga seotud olema ja põhjenduseks tuua,et hoida jalgpall ja poliitika eraldi(ja hiljem hakata mingit luhatud võimalust põhjenduseks tooma),ise seda just tehes,on täielik idiootsus.Alles eelmine aasta oli kus pisteti staadionil pihku isamaaliidu mingi krdi paber.aga endale ju tiitlit anda ei kõlba.
              Kui Opi tänu erakonnale saab noortele paremad tingimused luua,tänu millele areneb ka Eesti vutt on ta väärt just geeniuse tiitlit
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Aga kust sa,geenius,loed välja,et ma põhjuseid üle küsin?
                Ja mis pühak?
                Pühaku jutu luges üks geeniuspoliitik välja ja siis said sa ka kohe targemaks,kuna kasutasid enda postis ka seda.Ise ju ei suuda nii kõrgelt lennata...
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  siis me unustame absoluutselt kõik sigadused ära mis ta kunagi teinud on kuna iidolit ei tohi puutuda ju
                  nii see on eile õhtul tehtud minu postituse üks osa mis oli seega ENNE kojamehe postitust kes postitas TÄNA. kas see mitte ei tähendagi pühakut (selline käitumine operiga)? ehk lihtsalt öeldes kojamees vahetas ära sõna iidol sõnga pühak ja mis kurat on sellel viga et mina seda kasutada ei tohi?????????

                  nii siis selline küsimus et miks sa ütlesid müstiline väravavõimalus? kas sa tõesti ei jälginud mängu siis ja hoopis jõid kusagil või? (ma saan aru et sa olevat näinud mängu)

                  edasi sa mitte otseselt ei küsi põhjusi vaid sa nõuad kaudselt selgitust kuna sa SIIANI ei saa aru (või ei taha aru saada) miks valisin selle - sa lihtsalt mainid siin kõik loetletud erinevate inimeste põhjused ära nagu need kõik oleks minu põhjused aga rohkem ma ei seleta oma põhjusi.

                  Kommentaar


                    Kle ballack, näen et sinu iidol ja pühak on kojamees. Ehk oleksid nii kena ja küsiksid tema käest täpseid andmeid. Kõik kohad alates esimesest. Tänan.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      Kle ballack, näen et sinu iidol ja pühak on kojamees. Ehk oleksid nii kena ja küsiksid tema käest täpseid andmeid. Kõik kohad alates esimesest. Tänan.
                      kust sa loed välja et kojamees mu iidol on? mul pole mingeid iidoleid vaja kuna kui see iidol teeks midagi sellist mis mulle ei meeldi siis ma pettuks ja seda ma ei taha. kui sa mõtled et kojamees mu iidol on sellepärast et ma kaitsesin kojameest siis sa eksid: mul viskas kopa ette et sõna otseses mõttes valetatakse ja laimatakse et keegi tegi lobitööd ja ei tea mida veel

                      Kommentaar


                        Järsku oskad seletada miks valetatakse põhjuse kohta? Kui algselt oli 100 % kohukeste pärast siis täna millegipärast muutus see selleks et Oper ei löönud Venemaale väravat?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Järsku oskad seletada miks valetatakse põhjuse kohta? Kui algselt oli 100 % kohukeste pärast siis täna millegipärast muutus see selleks et Oper ei löönud Venemaale väravat?
                          seda ütles papa aga miks ei tea......võib-olla et meedial parem mulje oleks et meedia ei võtaks asja nii et jobu pandi ainult selleks et keskerakonda astus et kui oleks miski muu erakond olnud siis oleks kõik ok olnud.....nii-öelda leevendada seda.....ausalt ei tea ei ole rääkinud selle koha pealt.

                          Kommentaar


                            Halllooo......ok ma saan aru,et opi jobuks nimetamine tekitab nii palju möllu ja mölinat,kuid viimased paar lehekülge pannakse lihtsalt üksteisele ära.Kõik süüdistavad ballackit-ballack kaitseb end!!!Aga jutt ei jõua ikka kuhugi.

                            Mehed,kas meil seda tõesti vaja on?
                            Ballack....mulle eile üks tark mees ütles,et ühtegi putru ei sööda liiga tuliselt----äkki võtad sellest lausest malli???

                            Ja jätke jalgpallihaigla kui tervik asjast välja.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                              Ja jätke jalgpallihaigla kui tervik asjast välja.
                              ???...........
                              Valik kuulutas ju välja organisatsioon tervikuna, mitte osa sellest..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                                Halllooo......ok ma saan aru,et opi jobuks nimetamine tekitab nii palju möllu ja mölinat,kuid viimased paar lehekülge pannakse lihtsalt üksteisele ära.Kõik süüdistavad ballackit-ballack kaitseb end!!!Aga jutt ei jõua ikka kuhugi.

                                Mehed,kas meil seda tõesti vaja on?
                                Ballack....mulle eile üks tark mees ütles,et ühtegi putru ei sööda liiga tuliselt----äkki võtad sellest lausest malli???

                                Ja jätke jalgpallihaigla kui tervik asjast välja.
                                nujah aga ürita sa neile selgeks teha et kui hääletamine toimub siis ei tule tervet organisatsiooni võtta arvestades et praegu ei hääletanud kõik ühtmoodi.
                                selle targa mehe jutu peale ma ütleks seda et ma ei salli valetamist, laimamist, vingumist ega täiesti lambist sõimamist ja kui üks neist on esindatud (lisaks ka see kui minust ei saada aru nagu tihti on) siis tahestahtmata ma ei ole vait ja ükskõik kuidas see ka ei lõpe (ma vähemalt üritan midagi teha mitte ei ole nagu hetkel teised kes ei tee sittagi ja siis vinguvad selle pärast et nad sittagi ei teinud). ja see pikk teema - selles on süüdi teised kes ründavad (samal ajal veel mainides et ma vait oleks) aga ise teavad väga hästi et ma ei ole mitte kunagi vait kui miski vingumine või valetamine vms. on ja IKKA teevad seda.
                                seletada tuleb täpselt niikaua kuni inimene aru saab milles point.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X