320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    Stinger
    kas oleks võimalik ka saada hääletajate arv ja teised tulemused
    ma tahaks ka sama teada

    Kommentaar


      A Operil on kindlatsi jumalast pohhui kui mingid vennad valisid ta jobuks. ma saaks aru siis kisast ja nutmisest vms kui terve eesti fännid oleks ta jobuks valinud aga mingi kamp JPH liikmed? paljud neid hääletas ta jobuks ca 30 vä? noo anna andeks see kisa on tobe juba. need JPH liikmed EI ESIDNA tervet eesti fänndie arvamust!!! kisa ei millestki


      PS ei ole JPH liige

      Kommentaar


        KUKU raadios Papa varsti selgitamas teemat.
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          Kuku Raadios Vox Populi saaates enne kella 15 peaks ka räägitama sel teemal, st valimisest.
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            A Operil on kindlatsi jumalast pohhui kui mingid vennad valisid ta jobuks. ma saaks aru siis kisast ja nutmisest vms kui terve eesti fännid oleks ta jobuks valinud aga mingi kamp JPH liikmed? paljud neid hääletas ta jobuks ca 30 vä? noo anna andeks see kisa on tobe juba. need JPH liikmed EI ESIDNA tervet eesti fänndie arvamust!!! kisa ei millestki
            neil pole muud sittagi teha kui ainult vinguda ja möliseda ja kui ise ei valita (antud juhul pole tegusi) siis üritatakse keegi ikka selleks patuoinaks teha keda sõimata saaks. see kadedus ja sõimamine ju lausa vaata et eestlaste rahvuseripära.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              neil pole muud sittagi teha kui ainult vinguda ja möliseda ja kui ise ei valita (antud juhul pole tegusi) siis üritatakse keegi ikka selleks patuoinaks teha keda sõimata saaks. see kadedus ja sõimamine ju lausa vaata et eestlaste rahvuseripära.
              see ongi naljaks mingi 0.01% või 1% või kui suure osa need valijad JPHst eesti fännidest moodustavatki nüüd valis ta jobuks nagu terve eest fännide arvamus oleks nüüd, mõttetu

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                ma rohkem ei viitsigi vaielda kuna ega te ei jäta seda vaidlemist nii või teisiti ja ma ütlen operile tema teo kohta täpselt nagu Oper meile ütles: see on tema enda probleem.
                ise valis keskerakonna reklaamimise (nii et nii mõnigi jalgpallifänn sai aru nagu ütleks ta et terve jalgpallipere oleks kesikute poolt) koos korruptsioonimaigulise tehinguga ehk astu erakonda ja saad nii üht kui teist riigilt. korruptsioon on korruptsioon ja ei ole vahet kas teed sellega halba või head. reklaam sellele erakonnale ja sellise teo eest.....ei ole normaalne. ja muidugi sport ja poliitika segamini muidugi ka.


                rohkem ma ei räägi sellel teemal.
                Kui sa seda otsid, siis siin ta muidu on Selge lubadus mitte rääkida sellel teemal, aga ega see polegi tähtis, räägi palju tahad.
                Kuid need rongkäigud haigla eestvedamisel jäävad vist küll ära? üldse on see haigla nimetusena vilets, nüüd siis on ka sisu lõplikult paljastatud. Küllap tuleb uus organisatsioon, kui seda just vaja on. ja mina loll mõtlesin, et need, kes Operit viimasel ajal sõimanud on, on kas jalkavihkajad üldse, või siis eesti koondise vihkajad, aga tuleb välja, et enamuses vist hoopis meie poliitikahuvilised jalgpallihaiged.
                Kui Ballack teatab pressiteates, et jalgpalli ei tohi siduda poliitikaga, siis ise tegite ju ometigi nii! Andsite Operile auhinna jalgpallivälise teo eest. Kurbmäng Paabelis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                  see ongi naljaks mingi 0.01% või 1% või kui suure osa need valijad JPHst eesti fännidest moodustavatki nüüd valis ta jobuks nagu terve eest fännide arvamus oleks nüüd, mõttetu
                  Ei saanud täpselt aru, mida sa mõtled, aga sina ju olid ka nende 4 julge seas, kes seda jobujampsi õigeks peavad.

                  Kommentaar


                    Nüüd võikski Kuku lahti teha. Kohe algab Papa selgitus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      sellega jäävad arvatavasti ka paljud rongkäigud, trammisõidud jne veelgi rahvavaesemateks (kuna korraldaja on ju teada)
                      Sulle teadmiseks ballack et ühtegi trammisõitu pole JH korraldanud, samuti rongkäike.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Kui sa seda otsid, siis siin ta muidu on Selge lubadus mitte rääkida sellel teemal, aga ega see polegi tähtis, räägi palju tahad.
                        Kuid need rongkäigud haigla eestvedamisel jäävad vist küll ära? üldse on see haigla nimetusena vilets, nüüd siis on ka sisu lõplikult paljastatud. Küllap tuleb uus organisatsioon, kui seda just vaja on. ja mina loll mõtlesin, et need, kes Operit viimasel ajal sõimanud on, on kas jalkavihkajad üldse, või siis eesti koondise vihkajad, aga tuleb välja, et enamuses vist hoopis meie poliitikahuvilised jalgpallihaiged.
                        Kui Ballack teatab pressiteates, et jalgpalli ei tohi siduda poliitikaga, siis ise tegite ju ometigi nii! Andsite Operile auhinna jalgpallivälise teo eest. Kurbmäng Paabelis.
                        jalgpalliväline tegu????????????????????????????????????
                        kuna ma ütlesin et rohkem ei vaidle antud teemal (põhjused miks valiti) siis ei hakka rohkem selgitama (kui sa pole veel aru saanud).

                        see et jalgpallihaigla nimi ei meeldi on sinu mõte nii et vahet ei ole. mis see nimi siia üldse puutub ja mis see sinu asi üldse on kui sa sinna ei kuulu? oki poh see nimi.

                        pressiteadet ei kirjutanud mitte mina vaid oli lihtsalt juhtkonna poolt välja valitud üks selgitus hääletajate seast (mina ei pannud seda sinna lehele üles ega öelnud et kirjutage minu põhjendus eks).

                        sorry aga mul hakkab juba kopp ette tulema kogu sest sitasest vingumisest!

                        Kommentaar


                          Äkki jääd vait siis vahelduseks. Ammu oled end juba lolliks teinud.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sen Vaata postitust
                            Sulle teadmiseks ballack et ühtegi trammisõitu pole JH korraldanud, samuti rongkäike.
                            ega ma seda öelnudki et kõik need JH korraldas, mõtlesin siin seda et "ühed ei käi teistel külas ja teised ei käi esimestel külas".

                            ega ise ka ei läheks sinna teiste juurde kui tean et nad ainult sõimama hakkavad ja ei taha kuulata kunagi põhjendusi LÕPUNI (reaalses elus) ja ei taha seda sõimu kuulata lihtsalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Äkki jääd vait siis vahelduseks. Ammu oled end juba lolliks teinud.
                              kuna kordamine on tarkuse ema siis ma ütlen uuesti: mul on pohui ja ei jää vait, vait ei jää ma kunagi kui miskit ärritavat on. JA KURAT SEE VINGUMINE, SÕIMAMINE JA KOJAMEHE SÜÜDISTAMINE ILMA MINGISUGUSTEGI TÕENDITETA JNEJNE ON ÄRRITAV RAISK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                kuna kordamine on tarkuse ema siis ma ütlen uuesti: mul on pohui ja ei jää vait, vait ei jää ma kunagi kui miskit ärritavat on. JA KURAT SEE VINGUMINE, SÕIMAMINE JA KOJAMEHE SÜÜDISTAMINE ILMA MINGISUGUSTEGI TÕENDITETA JNEJNE ON ÄRRITAV RAISK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Kle ballack, kes siin vingub ja räuskab koguaeg???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X