320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Ja Laar ei manipuleeri? Või Ansip?Rääkimata rahvaliidust või siis sotsidest kes enne valimisi soovitasid monumendi teema kõrvale jätta,et vene valijaid juurde võita.
    ma pole seda oelnud. loomulikult manipuleerivad, aga see ei tahenda, et keegi teine oleks suust puhas. see jutt a la et aga-tema-teeb-ka, see ei ole vabandus. on ju avalikult teada, et meil on tegu valitsusringkondades ringkaendusega. rahvas peab ise riigimehelikult motlema ja sellised kaanid lihtsalt valitsemisest eemal hoidma. aga meil ju vastupidi, koik tahavad ainult kasu saada ja enamasti ebaausal teel, maksuametit ja riiki puutakse ju petta igal voimalusel. ime siis, et see riik veel pankrotti pole lainud. onneks veel moned ausad lollid on jaanud siia riiki, aga kui ka nendel peaks siiber olema uks hetk, siis ma arvan kull et tuleb katastroof
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Selles mõttes on hea, et ballack jobu teemasse kirjutab, et noh läheb nagu otse kümnesse võinii. Tubli poiss - jätka samas vaimus.
      Laused on sul ballack nagu Tammsaarel (kes teadis mida tegi) või nagu Aivar Pohlakul (kes lihtsalt tahab olla omamoodi) - piiiiiikad ja lohisevad. Muidugimõista eelpoolnimetatud kaks meest teavad, mis on kirjavahemärgid.
      Vabandan foorumikasutajate ees, aga ballacki kallal nokkimine on lihtsalt nii meeldiv tegevus. Teeb pühapäeva ilusaks

      Kommentaar


        marcello ja yheksa.......lootke et ma ei saa teada kes te reaalses elus olete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mul on täiesti pohui kes te kurat olete aga kurat kui ma teada saan nägupidi ükskõik kellelt kes te olete siis ma annan vasta hambaid ja jumala pohui kas saan ise molli või mitte aga kurat kui teile saan vasta hambaid anda on vähemalt eesmärk täidetud.....türa nii vihane ma pole veel olnud kui praegu raisk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 kaduge perse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          marcello ja yheksa.......lootke et ma ei saa teada kes te reaalses elus olete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mul on täiesti pohui kes te kurat olete aga kurat kui ma teada saan nägupidi ükskõik kellelt kes te olete siis ma annan vasta hambaid ja jumala pohui kas saan ise molli või mitte aga kurat kui teile saan vasta hambaid anda on vähemalt eesmärk täidetud.....türa nii vihane ma pole veel olnud kui praegu raisk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 kaduge perse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          XA-XA-XA. Muide, ma küll ei julgeks yheksaga kakelda

          Aga kui veidi tõsisemalt jätkata, siis selline sõnavõtt kvalifitseerub juba KarS § 120 kohaselt ähvardamisena.

          Kommentaar


            edit: Devil,poiss võiks kaine mõistusega kommentaare lugeda.

            Egas midagi,võtame lähenemiskeelu
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Novat mis tegite, ajasite poisi marru oma lolli tögamisega, ja mul nyyd msn tulikuum .

              Kommentaar


                Oi-Oi-Oi-Oi.
                Jääb siis nii

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  marcello ja yheksa.......lootke et ma ei saa teada kes te reaalses elus olete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mul on täiesti pohui kes te kurat olete aga kurat kui ma teada saan nägupidi ükskõik kellelt kes te olete siis ma annan vasta hambaid ja jumala pohui kas saan ise molli või mitte aga kurat kui teile saan vasta hambaid anda on vähemalt eesmärk täidetud.....türa nii vihane ma pole veel olnud kui praegu raisk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 kaduge perse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  salvestan, et pärast ei saaks küsida 'näidake kus ma kirjutasin..'

                  P.S. Naisi pole üldiselt viisakas peksta. Kui siis enda oma ja pöidlast peenema kepiga. Eksole.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Iga inimene on vaba oma valikutes,samamoodi ka Oper.Astub kuhu tahab,annab raha kuhu tahab.Sulle ei pruugi see meeldida ja sa võid tema käike kritiseerida aga tee seda tsiviliseeritud inimese kombel!
                    Vene erakond? 90-ndal........

                    Sinu madalalaubalisust ja silmaklappidega vihkajat iseloomustab see,et sa ei suutnud ühtki pattu endisele haridusministrile süüks panna millega ta oleks Eesti haridussüsteemis hakkama saanud.Selle asemel tõid välja mulli(mida opositsioon ja Reform hirmsasti suureks puhus) mida ta ütles kuskil karuperses marimaal.Pohh pole kui hästi või halvasti nad seal elavad.

                    Selle asemel,et igale postitusele vastu kirema hakata võiksid natuke enne mõelda.Kõige idiootsem on sinu suurim soov enda postitustele "tõlget" leida.Suisa nõuda!
                    esimene kolmandik sinu postitusest: mida vittu sa lõugad ja sõimad siis? kirjutasin mida arvasin ja sina tuled kritiseerima minu mõtlemist??? oleks ma teinud midagi sitta siis oleksid võinud sõimata aga ei sina pead lambist sõimama ja tõlgendama minu lauseid nagu putin venemaal ja tiblad eestis.

                    sinu teine kolmandik postitusest: see et hakkama sai peab ta ära tõestama tegudega mitte ei pea otsima asju mida ta sitasti on teinud või kuidas? oleks ma haridusminister ja ei teeks sõna otseses mõttes mitte midagi tööl vaid ainult mängiks arvutimänge seega ma ei saaks mingit bläkki teha eksole ja sinu jutu järgi et ei suutnud välja tuua mingit normaalset põhjendust siis olen ma ka hakkama saanu järelikult ministritoolil kuna pole mingit bläkki teinud. vaata mis seisus praegu kõik see haridussüsteem koos kõikide oma osadega on.......hea et surma või vigastada pole saanud mõni üliõpilane siiani. palgad samuti täiesti perses. koolide ja ühikate seisukord 2-, ministeeriumi tahtmatus mingitki plaani välja mõelda kooli vägivalla tõkestamiseks mis aina enam levib ja jõhkramaks muutub jnejne. ei hakkagi lugemagi kuna niigi off-topicusse viisid selle.

                    sinu kolmas kolmandik postitusest: nagu ma eespool kirjutasin: ÄRA TÜRA SIIS ÜTLE ASJU MIDA MA POLE ÖELNUD!!!!!!!!!!!111

                    vene erakond: JAH ON! vaata kes nende valijad on ja vaata mis tüüpe nad volikogudesse ja koolijuhtideks jnejnejnejnejne topivad! isikuid KES EI OSKA ABSOLUUTSELT EESTI KEELT.....ÜHTEGI SÕNA EI OSKA!!!!!!!!! KES NÄITEKS OLI KORTERI SEPA ASENDAJA VOLIKOGUS AH???????? kui linnavolikogus töötasin siis kas sa kujutad ette mitmel protsendil tegelastelt ma kuulsin eesti keelt kes seal üldse käisid???? ma vastan ära: see oli KINDLALT VÄhEM KUI 5%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nüüd tule veel ütlema et see eesti erakond on. suhted samuti venemaale suunatud mitte läände kurat, putin kutsub venemaale siis on kohe minek aga näed kui meie EESTI PRESIDENT kutsub siis ei saa minna!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      P.S. Naisi pole üldiselt viisakas peksta
                      kust ma pidin alguses teadma et ta naine on?
                      aga igatahes ma loodan et flora naiskond KAOTAKS KÕIK NEED MÄNGUD KUI TEMA MÄNGUS ON!!!!!!!!!!!!111
                      flora mängudele ka ei saa minna enam kuna naisi ei peksa siis ei lähe, kuna kui näen teda siis võin ikka vasta hambaid anda ma kardan.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        kust ma pidin alguses teadma et ta naine on?
                        aga igatahes ma loodan et flora naiskond KAOTAKS KÕIK NEED MÄNGUD KUI TEMA MÄNGUS ON!!!!!!!!!!!!111
                        flora mängudele ka ei saa minna enam kuna naisi ei peksa siis ei lähe, kuna kui näen teda siis võin ikka vasta hambaid anda ma kardan.
                        Sorry jah, ma unustasin, et sa oled ju sellist tüüpi inimene, kes alguses ütleb ja seejärel ka ei mõtle.

                        Aga mina loodan, et naistel läheb hästi ja nad sünnitavad palju-palju lapsi

                        P.S. Ma tahtsin tegelt seda öelda, et õpetajad olla Mailis Repsi ajaga ja tehtuga küll rahul ning valmisstuudios jättis ta samuti väga hea mulje (nagu ka nt. Peeter Kreitzberg). Vot kus lops nüüd. Aga ära lase sellelgi end peatada.
                        Last edited by Martin; 09.04.07, 23:05.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          aga igatahes ma loodan et flora naiskond KAOTAKS KÕIK NEED MÄNGUD KUI TEMA MÄNGUS ON!!!!!!!!!!!!111
                          flora mängudele ka ei saa minna enam kuna naisi ei peksa siis ei lähe, kuna kui näen teda siis võin ikka vasta hambaid anda ma kardan.
                          Hurraaa suurimale Flora fännile.

                          Ei aga tegelikult ballack,mine ja tee seda,,,,,,,,,,,,mina tahaks küll näha kui sa peaksid flora naiskonna liikmele kallale minema,et mis need ülejäänud naised sinuga teevad.Ai kurat see oleks huvitav vaatamine...........mina kohe tahaks näha seda...........assa kurat,ning mõtle kui Flora naiskonnas peaks mõni tibla veel olema??Litaki-lätaki,kõik saavad molli raisk.........paraku on tavaliselt niimoodi,et ainukesed kes molli saavad on need samad rusikakangelased ise.

                          Ballack,ole hea ja rahune maha enne kui sa siin foorumis valedele inimestele haiget lubad teha.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            P.S. Ma tahtsin tegelt seda öelda, et õpetajad olla Mailis Repsi ajaga ja tehtuga küll rahul ning valmisstuudios jättis ta samuti väga hea mulje (nagu ka nt. Peeter Kreitzberg). Vot kus lops nüüd. Aga ära lase sellelgi end peatada.
                            njah suuremate linnade suuremate või jõukamate koolide õpetajad vb küll jah aga ega meil ainult need koolid pole. olen ise kuulnud õpetajatelt et ei olda rahul, seega kuna nii õpetajad räägivad (on erandeid nagu mainisid) et on jama ja ma ise näen mis toimub/ei toimu siis reps ei saa hakkama piisavalt hästi.
                            aga kuna nad pole suuremate ja tähtsamate probleemidega tegelenud siis järelikult ta ei saa hakkama piisavalt hästi. nagu ma kusagil varem ütlesin siis mina ei vali mitte lubaduste vaid tegude järgi ehk siis valimiskampaania mind ei kõiguta, valetagu seal kokku mis tahavad et keskmine palk 4 aasta pärast 25000 jne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                              Hurraaa suurimale Flora fännile.

                              Ei aga tegelikult ballack,mine ja tee seda,,,,,,,,,,,,mina tahaks küll näha kui sa peaksid flora naiskonna liikmele kallale minema,et mis need ülejäänud naised sinuga teevad.Ai kurat see oleks huvitav vaatamine...........mina kohe tahaks näha seda...........assa kurat,ning mõtle kui Flora naiskonnas peaks mõni tibla veel olema??Litaki-lätaki,kõik saavad molli raisk.........paraku on tavaliselt niimoodi,et ainukesed kes molli saavad on need samad rusikakangelased ise.

                              Ballack,ole hea ja rahune maha enne kui sa siin foorumis valedele inimestele haiget lubad teha.
                              nagu ma juba ütlesin siis sellepärast ma flora mängudele ei lähegi enam kuna kardan et kui nägu näen siis kaob närv ära ja ei talitse ennast. KUI lähen kodumängule siis peaksid teised hoolitsema et ta mulle vaatevälja ei satuks. lisaks nagu ma ka ütlesin siis minu jaoks on mul pohui kas saan ise molli või mitte aga vähemalt ma olen ise vasta hambaid andnud ja plaan on täidetud. sorry, olen äärmuslase poole kaldu mis teha. mitte ükski munn ei tule lambist sõimama inimest keda ta isegi ei tunne mitte.
                              päkapikk - minu jaoks ei ole rahu olemas, on ainult üks sõda mis kestab terve elu ja lõppeb surmaga.
                              mis tähendab valedele inimestele haiget teha? mitte keegi ei ole õige ega vale inimene. kui sõimab või möliseb näkku ja läheb isiklikuks täiesti lambist siis on vaja maapeale tuua see debiil ja ongi kõik.

                              Kommentaar


                                nende kilomeetriste ja sisutühjade tiraadide kaudu on päris palju inimesi sind tundma õppinud. julgen arvata, et vastumeelselt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X