320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Retard Vaata postitust
    sellist jama on raske kommenteerida. suvalisele loole mingi rahva kisa lihtsalt taha pandud.
    Üsna aktuaalne on siin kohal tsiteerida kuldset sõnavõttu:

    ''Alati on võimalus teha ise & paremini. See võimalus on alati olemas.''


    Samas tegemist on avaliku foorumiga ning kriitika & kriitikud elavad ka siin.

    Kommentaar


      Kommentaar


        nii ta on
        kui juba kritiseerimiseks läks siis laseks sama teemat edasi.
        Aspen mis toimub , kodumänguks kah 26st mehest 8 ainult kohal... .
        Respect neile kel on motti nii veel kohal käia.

        Kommentaar


          Algselt postitas Retard Vaata postitust
          nii ta on
          kui juba kritiseerimiseks läks siis laseks sama teemat edasi.
          Aspen mis toimub , kodumänguks kah 26st mehest 8 ainult kohal... .
          Respect neile kel on motti nii veel kohal käia.
          Mis teha ausalt, Rõuge vennad hüppasid üldse alt vist kõik ja mõned soomes ja ma ka ei tea mida. Nii ei saagi enam..

          Kommentaar


            Täitsa pädev kokkuvõte Welco-Löök mängust sai Sügenskottensi poolt juba tehtud. Aga kuna mul enne A-Rühma algust midagi tarka teha pole,siis lisaks ka veits.
            Esimene poolaeg oli tõesti võrdne,vb oleks viik olnud selle järel aus tulemus. Teisel poolajal minu arust Löök väsis. Eks milleski peab see avalduma,kui neil mängumehed poolajal mõnuga suitsu tõmbavad. Pärast 3:1 väravat hakkas mõnel mehel katus ka ära sõitma. Nõuti väga häälekalt suluseisu,mida minu arust seal küll ei olnud (lõin ise selle löögi vastu väravavahti,millest tagasipõrkunud palli meie ründaja tühja väravasse lükkas,seega olin olukorrale väga lähedal). Pärast seda olukorda oli juba suht kindel tunne,et võit tuleb kenasti ära. Lõpupoole lahkus meie kõigi lemmik foorumipostitaja Leshiy platsilt, lubades,et enam Lööki ei esinda ja siis muidugi väravavaht läks täiesti lolliks. Kutt pärast kollase saamist otsustas kohe ära,et läheb punase peale välja - võttis kindad käest ära,viskas palli kohtunikule kõhtu ja üritas teda ründama hakata. Enne platsilt lahkumist ütles kohtunikule veel,et "pärast mängu kohtume". Loodan,et väravavaht ja kohtunik,kes tundus väga noor, siiski pärast mängu ei kohtunud enam. Kohtunik oli ilmselgelt noor ja kogenematu,aga midagi väga hullu ta seal platsil nüüd küll korda ei saatnud ja sai toimuvast minu meelest päris adekvaatselt aru.
            Eks näis,milline karistus sellele intsidendile järgneb,aga ilmselt mingi rahatrahv ja täiesti õigustatult. Olen kindel,et Löögi mehed said isegi aru,et väravavaht oli olukorras ise täiesti süüdi ja konkreetselt selles olukorras ei saanud kohtunikule midagi ette heita.

            Kokkuvõtteks ütleks,et Löögi ja Welco mängijate meisterlikkuses minu arust mingit erilist tasemevahet pole. See,et me Lööki nüüd suurelt võita suutsime, tulebki pigem sellest,et Welco mängijad võtavad sporti väheke tõsisemalt, on füüsiliselt paremas vormis, suitsu väga ei tee..

            Aspeniga toimuvast on tõesti kahju, üsna mõnusa satsi mulje on nad minule seni jätnud. Praegu tundub küll,et FC Aspen jääb 3-aastaseks projektiks ja järgmisel hooajal seda võistkonda enam ei eksisteeri.

            Kommentaar


              Miks ta siis nii reageeris ja ütles, et enam lööki ei esinda kaotusseisu pärast ?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sügenskottens Vaata postitust
                Kollaseid kaarte näidati Welco keskpoolkaitsjale ühe korra, Lööki väravavahile kaks korda, kuna esmalt pani kinnipüütud palliga Valtnale seistes jala taha ning selle peale lükkas kohtunikku näost.
                Tundes hästi Welco staari olen 90% kindel, et olukorras, kus löögi väravaht nii reageeris, oli süüdi Härra Valtna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dimathekiiper Vaata postitust
                  Tundes hästi Welco staari olen 90% kindel, et olukorras, kus löögi väravaht nii reageeris, oli süüdi Härra Valtna.
                  Eksid. Seda võid Löögi endi mängijate käest ka küsida dima the kiiper.
                  Pole vaja hakata vandenõuteooriad siin looma

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                    Pole vaja hakata vandenõuteooriad siin looma
                    Ei loogi, pigem kritiseerin..

                    Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                    Samas tegemist on avaliku foorumiga ning kriitika & kriitikud elavad ka siin.

                    Kommentaar


                      Üldislt tuleb Mario ise ka väga häti oma katuse ära nihutamisega toime... aga enamustes võistkondades on mõni kutt natuke keevalisem, ise asi kuidas ülejäänud mansa suudab selliseid ohjata. Siiski loodan, et
                      Löögile raha trahvi ei määrata, kahju ju kui enda endisel koduklubil sitasti läheb
                      Algselt postitas dimathekiiper Vaata postitust
                      Ei loogi, pigem kritiseerin..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dimathekiiper Vaata postitust
                        Tundes hästi Welco staari olen 90% kindel, et olukorras, kus löögi väravaht nii reageeris, oli süüdi Härra Valtna.
                        Olukord oli selline,et väravavaht püüdis palli,Valtna spurtis ka palli poole ja inertsist jooksis veel väravavahist mööda. Ja miskipärast väravavaht pani talle jala lihtsalt ette.
                        Ja kui sa kritiseerid,siis ma kritiseeriks natuke vastu ka. Eeldan nime ja jutu järgi,et oled JK Liverpool Pubi väravavaht. Nii Welco-Liverpooli mängus kui Saadjärve karikal olid teil Valtnaga päris teravad olukorrad tõesti. Ma usun,et suudan tagantjärele olukordi neutraalselt hinnata ja ei annaks lihtsalt niisama enda meeskonnakaaslasele õigust. Aga mina ei saa ka väga aru,milles oli Valtna süü neis olukordades. Peale selle,et ta üritas olukordi lõpuni mängida ja sulle pihta jooksis veidike. Minu arust on see jalgpallis üsna tavaline olukord,kui ründaja ja väravavaht mõlemad palli peale jooksevad ja olukorra lõpus väike või väheke suurem kokkupõrge toimub. Sina aga leiad,et sellisel juhul on sulle meeletult liiga tehtud ja on vaja rusikatega vehkima hakata. Ma ei usu,et sul ainult Valtnaga selliseid konflikte tekib, vaid ka teiste ründajatega,kes tahavad väravat lüüa ja on valmis selle nimel ka riske võtma.
                        Viljandis toimunud mängus oleks kohtunik pidanud sulle,kui sa oled Liverpooli väravavaht, kindlasti punast kaarti näitama,kuna tegid maas olnud Valtna suunas jalaga löömise liigutuse. Paraku oli kohtunik noor Viljandi kutt ja ei julgenud õiget otsust ellu viia.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas r_t Vaata postitust
                          Üldislt tuleb Mario ise ka väga häti oma katuse ära nihutamisega toime... aga enamustes võistkondades on mõni kutt natuke keevalisem, ise asi kuidas ülejäänud mansa suudab selliseid ohjata. Siiski loodan, et
                          Löögile raha trahvi ei määrata, kahju ju kui enda endisel koduklubil sitasti läheb
                          Eile ei olnud väravas Mario, vaid minu teadmist mööda Erik Kalinini nimeline härra.

                          Kommentaar


                            õigust räägid leemet

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                              Olukord oli selline,et väravavaht püüdis palli,Valtna spurtis ka palli poole ja inertsist jooksis veel väravavahist mööda. Ja miskipärast väravavaht pani talle jala lihtsalt ette.
                              Ja kui sa kritiseerid,siis ma kritiseeriks natuke vastu ka. Eeldan nime ja jutu järgi,et oled JK Liverpool Pubi väravavaht. Nii Welco-Liverpooli mängus kui Saadjärve karikal olid teil Valtnaga päris teravad olukorrad tõesti. Ma usun,et suudan tagantjärele olukordi neutraalselt hinnata ja ei annaks lihtsalt niisama enda meeskonnakaaslasele õigust. Aga mina ei saa ka väga aru,milles oli Valtna süü neis olukordades. Peale selle,et ta üritas olukordi lõpuni mängida ja sulle pihta jooksis veidike. Minu arust on see jalgpallis üsna tavaline olukord,kui ründaja ja väravavaht mõlemad palli peale jooksevad ja olukorra lõpus väike või väheke suurem kokkupõrge toimub. Sina aga leiad,et sellisel juhul on sulle meeletult liiga tehtud ja on vaja rusikatega vehkima hakata. Ma ei usu,et sul ainult Valtnaga selliseid konflikte tekib, vaid ka teiste ründajatega,kes tahavad väravat lüüa ja on valmis selle nimel ka riske võtma.
                              Viljandis toimunud mängus oleks kohtunik pidanud sulle,kui sa oled Liverpooli väravavaht, kindlasti punast kaarti näitama,kuna tegid maas olnud Valtna suunas jalaga löömise liigutuse. Paraku oli kohtunik noor Viljandi kutt ja ei julgenud õiget otsust ellu viia.
                              Ei tea mis küll saadjärvel juhtus aga Viljandis mängul oleks tulnud sellele löögiliigutusele eelnenud kokkupõrge kohtuniku poolt veaks vilistada. Väravavaht hüppas otse üles palli püüdma ja Valtna tuli kerge hooga ja hüppas talle kehasse ning ilmselgelt Valtna ei mänginud selles olukorras mitte palli vaid väravavahti. Väravavahi eksimus oli see, et polnud enda kaitseks põlve tõstnud. Peale seda kukkus pall maha ja läks kastis rüseluseks.
                              Ma ei õigusta siin löögiliigutust vaid kritiseerin kohtuniku ja ründaja käitumist!
                              http://www.jktulevik.ee/

                              Kommentaar


                                Mario teeb head kasvatustööd

                                Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                                Eile ei olnud väravas Mario, vaid minu teadmist mööda Erik Kalinini nimeline härra.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X