320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
    See on vist üks uskumatumaid lauseid,mida ma viimasel ajal lugenud olen
    Lahe,et on inimesi,kes suudavad sõna otseses mõttes oma mõtteid kirja panna, laskmata igasugustel grammatikareeglitel enda vaba mõttelendu piirata.
    Aga jah,päris huvitav on lugeda,millised sisepinged on selle hooaja jooksul JK Löögis tekkinud. Pärast neid väljaütlemisi on nüüd küll selge,et võistkond on lõhenenud ja leppimist vanade Löögimeeste ja selle hooaja lisandujate vahel enam ei tule. Ma ei hakka muidugi valetama ja ütlema,et Löök sellel hooajal minu jaoks kuidagi sümpaatne sats oli,aga enda võistkonna huvidest lähtudes on mul kahju,et see lõhenemine tuli just nüüd. Kui Löök oleks saanud ülehomseks kokku sellise koosseisu nagu Welco vastu Väikese Karika kohtumises ja näidanud üles samasugust võitlusvaimu, võinuks nad (eriti veel Kaagvere muruväljakul) Liverpoolilt väga vabalt punkte röövida. Nüüd võtab Liverpool ilmselt kerge võidu. Aga need mehed,kes Löögis jätkavad ja pühapäeval platsile sammuvad: palun üritage tõestad,et ma eksin!
    kas seis 1:1 on töestus, et sa eksisid ? Igaljuhul sellise skooriga Löök ja liverpool täna löpetasid
    JK Tartu Löök

    Kommentaar


      mäng jäi tõesti 1:1 ja ütleme, et löök oli kuni 65 mindini domineerivam pool ja siis sai 2 mängjat 5 minuti jooksul vigastada ja tuli teha vahetused mille pärast pidime kaitsvamalt mängima ja liverpool sai palli lükata..

      Kommentaar


        Sk-10 : Tõrva 10:3

        Kommentaar


          Ei no ei ole midagi öelda VÄGA NORM LÖÖK

          Kommentaar


            Algselt postitas enzzo Vaata postitust
            see mis oli platsil ei ole vaja siia tuua ... no kõik vinguvad ... ma ise kyll ei ole Otepää II vastu mänginud aga mulle sellest meeskonnast midagi positiivset suhtumise poolest kyll räägitud ei ole .... nii et mõlemad nii RD kui Otepää pruugivad palju suud väljakul ...oli mis oli ...

            meil eile oli ka Welcoga närviline mäng aga kõik oli lõpuks norm .. Welco sai raske võidu 2:0 mõlemad väravad standarolukorra järgsetest olukordadest .... Tääksi oleks väärinud viiki sellest mängust aga tugevam võttis siiski oma .. Loodan et Welco teeb järgmine aasta tegusid juba III liigas kuigi publikust oli kuulda et keegi kisas et Valtnal oli see VIIMANE mäng liigas ... no ma ei tea kui tõsi see on
            Kas ma rääkisin suu pruukimisest ma rääkisin sellest, kuidas neil käpad ja sõrad käivad, nagu lehmanisad.Nagu talupoistele kohane. Aitab sellest teemast.

            Kommentaar


              Algselt postitas indahell Vaata postitust
              mäng jäi tõesti 1:1 ja ütleme, et löök oli kuni 65 mindini domineerivam pool ja siis sai 2 mängjat 5 minuti jooksul vigastada ja tuli teha vahetused mille pärast pidime kaitsvamalt mängima ja liverpool sai palli lükata..
              see on tõsiselt geniaalselt adekvaatne ülevaade mängust
              lühidalt - mängisime järjekordselt alla oma võimete, no ei saa seda mootorit kuidagi tööle... ja eks järgmiseks mänguks ole näha kas oleme nördinud või pühaviha täis
              võiks seda mängu analüüsida siit ja sealt nurga alt, kuid vastus oleks ikka üks - meie kaotasime punkte ja Löök teenis punkti

              p.s. ma küll ei tunne kõiki nägupidi jne, aga kas need mehed olid Löögil platsil, kes pidid II liiga tasemega olema?
              Viljandi JK Tulevik

              Kommentaar


                Algselt postitas MRX Vaata postitust
                see on tõsiselt geniaalselt adekvaatne ülevaade mängust
                lühidalt - mängisime järjekordselt alla oma võimete, no ei saa seda mootorit kuidagi tööle... ja eks järgmiseks mänguks ole näha kas oleme nördinud või pühaviha täis
                võiks seda mängu analüüsida siit ja sealt nurga alt, kuid vastus oleks ikka üks - meie kaotasime punkte ja Löök teenis punkti

                p.s. ma küll ei tunne kõiki nägupidi jne, aga kas need mehed olid Löögil platsil, kes pidid II liiga tasemega olema?
                Need kes nii ennast nimetavad, need küll mitte , Kuigi Bekker keskkaitses võiks isegi seal lõpupool mängida seal ju metec mängis ja vasak äär pluss üks ründaja.

                Kommentaar


                  See suluseisu kisa on jah rollingutel suht hell teema.

                  Algselt postitas veiku Vaata postitust
                  Kuule RD vend mina sinu asemel hoiaks oma suumulgu vapjee kinni !
                  1. Treener saatke endal kursustele, et ta õpik suluseisu ära eks.
                  2. Teie mängijad olid nagu närvihaiged seal platsil mõtlete, et koduväljak siis võite plõksida seal ja publik kah kes need paar tükki seal olid.
                  3.Meie mängija ei teesklend, vaid ütles:" hea trikk mees!" ja siis hullukesel viskas jälle närvi üle pani jala taha !
                  Üliselt õppige kaotama. A Ja mis kõige tähtsam, Tartus asub RAJA HAIGLA SEE ON MÕELDUD NÄRVIHAIGETELE!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas r_t Vaata postitust
                    See suluseisu kisa on jah rollingutel suht hell teema.
                    sind polnud seal nii et stfu!

                    Kommentaar


                      venelased ongi 2 liiga kog ! minu arust

                      Kommentaar


                        QM vs Aspen - 9:3 (3:1)
                        Aspen oli vahelduseks ka täiskoosseisuga

                        Kommentaar


                          Te mängisite meie vastu kah ja sellist haiget suluseisu kisa ei ole ma oma kõigi aastate jooksul, mis ma liigat olen toksinud kuulnud... nii et ma tean mida räägin

                          Algselt postitas K2sn Vaata postitust
                          sind polnud seal nii et stfu!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MRX Vaata postitust
                            see on tõsiselt geniaalselt adekvaatne ülevaade mängust
                            lühidalt - mängisime järjekordselt alla oma võimete, no ei saa seda mootorit kuidagi tööle... ja eks järgmiseks mänguks ole näha kas oleme nördinud või pühaviha täis
                            võiks seda mängu analüüsida siit ja sealt nurga alt, kuid vastus oleks ikka üks - meie kaotasime punkte ja Löök teenis punkti

                            p.s. ma küll ei tunne kõiki nägupidi jne, aga kas need mehed olid Löögil platsil, kes pidid II liiga tasemega olema?
                            ei.need kelle luges leshey ette,et 2 liiga tasemel,polnud yhtegi täna väljakul..bekker oli,aga teda ei nimetanud ta 2 liiga tasemele.aga hea tiim suht oli ikka,kuna suutsime viigi kätte saada kaotusseisust:P
                            edu livekatele edaspidiseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas r_t Vaata postitust
                              Te mängisite meie vastu kah ja sellist haiget suluseisu kisa ei ole ma oma kõigi aastate jooksul, mis ma liigat olen toksinud kuulnud... nii et ma tean mida räägin
                              ma vast siis polnud veel rollingutes, aga kui tahad kellegi kohta midagi öelda siis ütle, mite 2ra üldista!

                              Kommentaar


                                Esiteks ma arvan, et r_t räägib meeskonnast üldiselt !
                                Ja ma arvan, et r_t ei ole RD mängijate nimesid pähe õpitud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X