320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas timursem Vaata postitust
    pühapäeval siis proovime alustada emü sk hooajaeelsete mängudega. esimeseks vastaseks oleme palunud endale fc otepää kellega võib juhtuda, et see hooaeg liigamängude ajal kohtuda ei õnnestugi kui aga õnnestub siis pole ka midagi hullu lahti.
    3:3 jäi vist lõppseis. Ise mängul ei käinud, vb keegi teine oskab rohkem kommenteerida...
    Pain is temporary, honour lasts forever...

    www.fcotepaa.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas etsajo Vaata postitust
      3:3 jäi vist lõppseis. Ise mängul ei käinud, vb keegi teine oskab rohkem kommenteerida...
      3:3 jäi küll. Selline rahulik mäng oli, saime ilma kohtunikuta hästi hakkama. Esimene poolaeg domineerisime meie aga kaotasime 0:1, teisel poolajal domineeris EPMÜ aga võitsime meie 3:2. Elu on selline. Enda debüüt Otepää eest läks suht aiataha aga poolteist kuud ei olnud vigastuse tõttu ka palli puutunud. EPMÜ-l on mitu head noort juurde tulnud, eeldatavasti ei ole nad see hooaeg enam tabeli teises pooles.

      Kommentaar


        Algselt postitas jethro Vaata postitust
        3:3 jäi küll. Selline rahulik mäng oli, saime ilma kohtunikuta hästi hakkama. Esimene poolaeg domineerisime meie aga kaotasime 0:1, teisel poolajal domineeris EPMÜ aga võitsime meie 3:2. Elu on selline. Enda debüüt Otepää eest läks suht aiataha aga poolteist kuud ei olnud vigastuse tõttu ka palli puutunud. EPMÜ-l on mitu head noort juurde tulnud, eeldatavasti ei ole nad see hooaeg enam tabeli teises pooles.
        nojah see tabeliseis polegi see aasta eriti tähtis. tähtsam on see, et saame mängida korralikult. mängust nii palju, et suht võrdsete võimalustega otepääl ehk paar eritihead võimalust rohkem. sest no mitu korda oli kaitse juba loobunud, kuid väravavaht tõi meid mängu tagasi. härra kuld oli nagu teine zelinski - poole mängust veetis suluseisus ja muud nagu midagi. otepääl vist osad mehed veel puhkavad nagu ka meilgi nii et järgmine kord teeks juba siis kui kõik mehed rivis ja ehk saab siis ka vahetusi teha.
        pommitaja

        Kommentaar


          Algselt postitas timursem Vaata postitust
          nojah see tabeliseis polegi see aasta eriti tähtis. tähtsam on see, et saame mängida korralikult. mängust nii palju, et suht võrdsete võimalustega otepääl ehk paar eritihead võimalust rohkem. sest no mitu korda oli kaitse juba loobunud, kuid väravavaht tõi meid mängu tagasi. härra kuld oli nagu teine zelinski - poole mängust veetis suluseisus ja muud nagu midagi. otepääl vist osad mehed veel puhkavad nagu ka meilgi nii et järgmine kord teeks juba siis kui kõik mehed rivis ja ehk saab siis ka vahetusi teha.
          Timur oli jälle nagu Timur ikka - kuna oskused ja füüsis muud ei kannatanud, siis jäi üle ainult kunstliku suluseisu tekitamine

          Kommentaar


            Algselt postitas jethro Vaata postitust
            Timur oli jälle nagu Timur ikka - kuna oskused ja füüsis muud ei kannatanud, siis jäi üle ainult kunstliku suluseisu tekitamine
            :O saan aru jah et eile mängu alguses sai hella koha peale satutud. kusjuures kunstlikud need sulud ei olnud, kuna ma poleks kindlasti nii kiiresti suutnud neid tekitada. lihtsalt me ei jõudnud, kuigi sa seda eeldasid, sinuga sammu pidada. füüsis oli mul muidu ju hea ainult kiirus ja tehnika tahavad veel lihvimist.
            pommitaja

            Kommentaar


              IV lõuna tegemisi võiks ikka siin teemas edasi kajastada, siin on 100 aastat ajalugu ja üleüldse ei ole muutused mingid head asjad.

              Kommentaar


                In memoriam

                Nüüd võib vist välja öelda, et JK Rock & Roll on (vähemalt ajutiselt) laiali läinud. Mängijaid leiab hetkeinfo põhjal 2008 hooajal järgmistest võistkondadest: SK 10, Fauna, Otepää, Tabivere, Löök või mis nimi tal saab olema.

                Kommentaar


                  huvitav plaju meeskondi IV lõunasse jääb üldse?

                  Kommentaar


                    mu teada peaks IV liiga lõuna tsooniga liituma ka Paide linnameeskonna duubel "Kumake". päris tihedaks läheb ikka.
                    ma usun et 12 satsi tuleb ikka kokku
                    Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                    Kommentaar


                      Kindlasti liitub 4 liigaga värske klubi FC Abja,mis sammuti koosneb osaliselt laiali läinud JK Karksi noormängijatest.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Straight Vaata postitust
                        mu teada peaks IV liiga lõuna tsooniga liituma ka Paide linnameeskonna duubel "Kumake". päris tihedaks läheb ikka.
                        ma usun et 12 satsi tuleb ikka kokku
                        Tsoon minu teada kindel pole, aga Lõuna tundub päris loogiline. =)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Straight Vaata postitust
                          mu teada peaks IV liiga lõuna tsooniga liituma ka Paide linnameeskonna duubel "Kumake". päris tihedaks läheb ikka.
                          ma usun et 12 satsi tuleb ikka kokku
                          12 meeskonda tuleb ilusti kokku

                          Kommentaar


                            emü sk pidas täna oma teise sõpruskohtumise sel alanud aastal ning seekord jäime tammeka noortemeeskonnale alla 1:4. kui veel 20 minutit enne lõppu oli seis viigis siis edasi me enam ei jaksanud. mäng väravaalt värava alla, meie ei löönud vastased aga löid ja nii see mäng ka läks sinna nahka.
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mirko Vaata postitust
                              12 meeskonda tuleb ilusti kokku
                              Kes on siis regand võiks teada anda,et saaks mingi pildi ette
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Kes on siis regand võiks teada anda,et saaks mingi pildi ette
                                no epmü muutus emü-ks ja ühtlasi peaks olema regatud kah, kodustata arvatavasti sama, mis eelmine aastagi kaagvere( kui midagi stataga ei juhtu).
                                pommitaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X